Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 21373347

Little Giant Víceúčelový teleskopický žebřík Velocity Pro M22

Little Giant Víceúčelový teleskopický žebřík Velocity Pro M22

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Až 6 možností konfigurací žebříku za cenu jednoho! Lehký, teleskopický kloubový žebřík pro vysoké zatížení s konfiguracemi štafle, výsuvný žebřík, na schodiště, 90° poloha nebo lešení. Rozšířené nohy pro vyšší stabilitu. Celý popis
17 309 Kč
Zboží od: LAGIS s.r.o.
17 309 Kč
Doprava zdarma
Poslední 2 kusy
S novou kartou za

24.6.2024 - 26.6.2024 na vaší adrese

Popis

Velocity Pro

Když máte dělat pořádné projekty, potřebujete žebřík, který dokáže všechno. Little Giant® Velocity Pro™ je dokonalým žebříčkem k dokončení těchto úkolů. Od stavby domu až po zavěšení sádrokartonu vám Velocity pomůže dokončit seznam všech úkolů.

Snadné použití

Velocity je lehký, vícepolohový žebřík s přidanými funkcemi, které usnadňují ideální nastavení. Chcete-li upravit výšku žebříku, jednoduše zatlačte seřizovací prvky Rock Lock ™ a posuňte vnitřní část do požadované výšky. Pokud potřebujete přemístit žebřík z místa na místo, sklopte žebřík na kolečka Tip & Glide™ a odvezte jej kam potřebujete.

Až 4 možnosti žebříku za cenu jednoho !!

Vznikne Vám tak jeden menší žebřík s možností většiny konfigurací a dva samostatné žebříky v poloze opření, nebo jejich kombinace.

Vícepolohový žebřík

Velocity je žebřík, který vám pomůže snadno dokončit úkoly. Sestavte žebřík v různých konfiguracích, které vyhovují projektu, jako jsou štafle, výsuvný žebřík, na schodiště, 90° poloha nebo lešení . Je to rychlé a snadné.

Výhody

Velocity splňuje nebo překračuje všechny standardy OSHA a ANSI a je hodnoceno tak, aby udržel 150 kg ve všech konfiguracích. V konfiguraci štafle pojme 150 kg na obou stranách.

Plošina lešení není součástí dodávky

(938) Velocity | Demo | Little Giant Ladder Systems – YouTube