ROHNSON Žehlící prkno Stiroplus Fiorella 123×38 cm

Značka: ROHNSON Náš kód: 784054

Doprava zdarma

ROHNSON Žehlící prkno Stiroplus Fiorella 123×38 cm

Rozměrné žehlící prkno s plochou 123 × 38 cm a možností nastavení výšky od 74 cm do 96 cm má velmi pevnou, ale přitom lehkou hliníkovou konstrukci. Díky nastavitelným nožičkám si poradí i s nerovnou podlahou. Celý popis

1899

2 147 Kč
1 899 Kč
-11%

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 784054

Popis

Popis produktu

Rohnson Stiroplus Fiorella

  • Rozměr žehlicí plochy: 123 × 38 cm.
  • Rozměr složeného prkna: 50 × 143 × 9 cm.
  • Kvalitní a rozměrné žehlící prkno.
  • Možnost nastavení výšky od 74 cm do 96 cm (8 nastavitelných poloh).
  • Praktický výsuvný odkládací rošt.
  • Protiskluzové nastavitelné nožičky pro vyrovnání nerovnosti podlahy.
  • Velmi pevná, ale přitom lehká hliníková konstrukce.
  • Vyrobeno v Itálii.

Nebaví vás žehlení? Možná začne, když budete mít správné prkno! I když patříte mezi ty, kteří práci s žehličkou přímo nesnáší, hodí se vám pár tipů, jak si vybrat správné žehlicí prkno. Sice vás to s žehlením nesmíří, ale nebudou vás po něm alespoň bolet záda.

Skladnost Prkno by mělo být skladné, abyste ho mohli rychle uklidit, ale i snadno rozložitelné, aby bylo lehce k dispozici. Systémů je několik – od ručního až po automatické. Vždy se vyplatí si ho vyzkoušet – včetně posouzení toho, zda není příliš těžké na přenášení.

Výška a šířka plochy Prkno by mělo být vhodně zaoblené a dostatečně široké, abyste na něm pohodlně vyžehlili trička a košile. Také by mělo disponovat výškově nastavitelnou žehlicí plochou s dostatečným rozsahem, aby i vyšší i menší postavy žehlily pohodlně. Žehlicí plocha by měla být propustná. Pára musí procházet, aby se nesrážela a nemáčela prádlo. To může být například problém u ploch z dřevotřísky.

Stabilita Prkno musí být stabilní, nekývat se, neujíždět na plovoucí podlaze nebo koberci. Jednak vám to může znepříjemnit práci, a hlavně to zvyšuje riziko popálení. Prkno by mělo působit stabilně celé – jak nožky, tak deska a odkladač na žehličku.

Kam s žehličkou Nepřehlédněte to, jaký má prkno odkladač žehličky. Mnohdy jde o pevně zabudované kovové pokračování prkna, ale může být i výsuvný. Vždy je lepší se podívat, zda je stabilní, zda působí pevně a je pro vás pohodlně dosažitelný – dvojnásob, pokud jste leváci a potřebujete mít žehličku na druhé straně.

Nechte se dále inspirovat z naší nabídky:


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Žehlící prkno ano
Rozměr 123 x 38 cm
Barva

Barva

modrá
Šířka 38 cm
Délka 123 cm
Výška 96 cm