Nupreme Mladý ječmen 200g BIO

Nupreme Mladý ječmen 200g BIO

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
BIO Mladý ječmen je přírodní antioxidant, který pomáhá snižovat překyselení našeho organismu a zvyšovat jeho obranyschopnost proti volným radikálům a virům. Díky minimálnímu obsahu travní vlákniny je možné tento produkt užívat dlouhodobě. Celý popis
699 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
599 Kč
22,19 Kč/ks
Partner: Nustore.cz

Skladem u partnera 5+ kusů

9.12.2021 - 10.12.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera Nustore.cz

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100048088549

Popis

Mladý ječmen BIO NUPREME se vyrábí výhradně lisováním a následným sušením šťávy z výhonků mladého ječmene, který se pěstuje a zpracovává v USA. Zpracování probíhá za nízkých teplot v RAW kvalitě.

Určitě jste se již setkali s mladým ječmenem a zeleným ječmenem. Mladý ječmen je označení pro šťávu z výhonků mladých rostlinek, kdežto zelený ječmen tvoří jeho sušené výhonky. Šťáva je nabitá antioxidanty a vitaminy, které pomáhají snižovat překyselení našeho organismu a zvyšovat jeho obranyschopnost. Mladý ječmen BIO NUPREME se navíc může pyšnit RAW zpracováním za nízkých teplot, tudíž si udržuje i po usušení vysoký podíl aktivních složek.

Jak mi mladý ječmen pomůže?

 • nastartuje imunitu

Znáte největší boostery imunity? Je to vitamin C a vitamin B6 – dvě nejdůležitější složky mladého ječmene. Vitamin C prokazuje vysoké imunomodulační účinky, a to nejen preventivně, ale i během intenzivního fyzického výkonu a po něm.

 • snižuje únavu a vyčerpání

Dokonalá dvojka B6 a vitamin C umí i jiné divy – u obou vitaminů byla klinicky prokázaná schopnost snižovat míru únavy a vyčerpání. Doslova dobíjí baterky, takže jej milují nejen sportovci, ale také manažeři nebo věčně vyčerpaní rodiče.

 • podporuje psychickou pohodu

Vitamin B6, stejně jako další vitaminy B-komplexu, podporuje nervovou soustavu, a s ní související psychickou pohodu. Jeho suplementace je vhodná zejména v období zvýšeného stresu (pohovory, škola, psychicky náročná práce, problematické životní období…), při únavě či při dlouhotrvající „špatné náladě“.

 • komplexně podporuje organizmus

Pravidelné užívání ječmene pomáhá překlenout deficit vitaminů a minerální látek z dnešní „západní“, kaloricky sice vydatné, ale na důležité živiny chudé stravy. Působí komplexně, a hlavně v organické formě, která je pro lidský organizmus nejlépe využitelná.

 • pomáhá snižovat překyselení

Snad nejdůležitější účinek mladého ječmene. Vysoký podíl chlorofylu, rostlinných enzymů, vitamínů sk. B, antioxidantů a vitaminu C pomáhá snižovat překyselení, které je považováno za hlavní příčinu vzniku civilizačních chorob a poruch imunitního systému. Šťáva z mladého ječmene totiž působí doslova jako očistné trysky pro buňky a zároveň výživná regenerační infuze. Je proto běžnou součástí jídelníčku všech, kteří chtějí svému tělu navrátit ztracenou rovnováhu.

Kdy užívat mladý ječmen?

Mladý ječmen vyzkoušejte ve chvíli, kdy vás trápí:

 • dlouhodobá malátnost a únava
 • malomyslnost, deprese
 • pálení žáhy
 • slabá imunita
 • problematická pleť
 • chudokrevnost
 • opakující se záněty
 • výkyvy hladiny cukru v krvi
 • nedostatek zeleniny v jídelníčku
 • zpomalený metabolismus

Jak užívat?

Mladý ječmen má práškovou formu, velmi dobře se tak dá rozmíchat takřka v jakékoli tekutině, se kterou vytvoří smaragdově zelený drink s příjemnou vůní.

Dospělí: 1 zarovnaná čajová lžička (cca 1,5 g) 2× denně na lačno 15 min před jídlem.

Děti od 3 let: 1/2 čajové lžičky (cca 0,75 g) 1× denně.

Díky minimálnímu obsahu travní vlákniny je možné tento produkt užívat dlouhodobě.

TIP Nupreme: Nezachutnal vám ječmen? Vyzkoušejte chuťově jemnější pšenici.

Neužívejte ječmen, když…

máte problémy s žilním systémem, případně užíváte léky na ředění krve (např. Warfarin). Nedoporučujeme mladý ječmen užívat také v případě, že berete léky na potlačení imunity, například po transplatanci orgánů. Zpočátku můžete pozorovat lehkou bolest hlavy nebo průjem, tělo se takto čistí a reaguje na silný antioxidant. Pokud máte jakékoli pochybnosti, navštivte svého lékaře, nebo to zkuste nejprve online v naší bezplatné poradně.

Odkud mladý ječmen pochází?

Ječmen se pěstuje na pláních pod Skalistými horami Utahu v USA. Právě tam má nejlepší podmínky pro svůj růst.

Jak se ječmen zpracovává?

Semena pro setbu jsou pečlivě vybírána. Uloží se do kypré půdy, tam do sebe nasávají sluneční energii a také energii země a vody. Mladá, dravá rostlina v sobě hromadí všechny důležité látky – minerály, vitaminy, stopové prvky, aminokyseliny, aby mohla co nejrychleji vyrůst. Jakmile rostlinky dosáhnou 20 až 25 cm (po cca 10 dnech), sklidí se, opláchnou a vylisují. Takto získaná šťáva se ihned suší technologií sprejování při maximální teplotě 31 °C, čímž vzniká 100% čistý prášek bez jakýchkoliv chemických přísad a v RAW kvalitě.

Zelený, mladý ječmen, oves, pšenice… co si vybrat?

Jde vám z toho hlava kolem? Právě pro tyto případy jsme vytvořili velké srovnání zelených šťáv! Porovnáme mladý ječmen, pšenici, její starou nešlechtěnou odrůdu kamut a oves, všechny původem z Utahu v USA. Zahrnuli jsme do srovnání také zelený ječmen, což sice není sušená šťáva, ale patří mezi oblíbené a často užívané produkty.

Co se s ječmenem dá dělat?

Prášek můžete použít do zelených smoothies (například v kombinaci s banánem, jablkem či hruškou, nebo s listovou zeleninou). Můžete jej také přidat do chutných raw kuliček, které připravíte jedna dvě ze strouhaného kokosu slepeného rozmixovanými datlemi či rozinkami. Mladý ječmen prospívá také kůži, takže se skvěle hodí do pleťových masek (společně např. s kokosovým olejem).

I tento produkt prošel analýzami

Testujeme každou šarži všech surovin, které dovážíme a uvádíme na trh v ČR. Zaměřujeme se zejména na přítomnost těžkých kovů a mikrobiologii. U některých surovin jako je třeba chlorella, spirulina či mladý ječmen provádíme i komplexnější rozbory pesticidů, polyaromatických uhlovodíků či mykotoxinů.