Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 8207777

Bigger Bust tablet na zvětšení zpevňující prsou BiggerBust

Bigger Bust tablet na zvětšení zpevňující prsou BiggerBust

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Krásně vymodelovaná, velká, pevná ňadra jsou snem mnoha žen. Příliš malá, povislá nebo nerovná ňadra jsou příčinou mnoha sexuálních komplexů a zábran žen. Často ženské poprsí „stárne“ rychleji než jeho majitelka. Celý popis
Ušetříte 180 Kč 899 Kč
719 Kč
Zboží od: FEROSUP
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
Ušetříte 180 Kč 899 Kč
719 Kč
Vrácení zdarma i přes Zásilkovnu
S novou kartou za

3.10.2022 - 4.10.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

VĚTŠÍ POPRSÍ VĚTŠÍ PRSA ZVĚTŠENÍ TABLETU Kód výrobce VĚTŠÍ ČEPICE POPRSÍ

Krásně vymodelovaná, velká, pevná ňadra jsou snem mnoha žen. Příliš malá, povislá nebo nerovná ňadra jsou příčinou mnoha sexuálních komplexů a zábran žen. Často ženské poprsí „stárne“ rychleji než jeho majitelka. Důvody jsou těhotenství, dlouhé kojení, vstup do období menopauzy nebo časté snahy zhubnout a znovu přibrat. BiggerBust poskytuje řešení výše uvedených problémů zcela přirozeně a bezpečně.

BiggerBust byl vytvořen, aby získal:

 • rychlé a efektivní zvětšení velikosti a objemu poprsí
 • zvýšit pevnost a Push-Up efekt poprsí
 • modelování poprsí
 • zvedání a zakulacení prsou
 • stimulují mikrocirkulaci prsou
 • oddaluje procesy stárnutí poprsí a dekoltu
 • prevence povislých prsou
 • zvlhčení, vyhlazení prsou, zdůraznění jejich pevnosti
 • zlepšit elasticitu poprsí

TABLET NA ZVĚTŠOVÁNÍ PRSA S VĚTŠÍM poprsím EAN 5905669259248

BiggerBust je inovativní a moderní, plně přírodní léčba pro zvětšení a zpevnění prsou pro ženy všech věkových kategorií.

Bigger Bust je doplněk, který ovlivňuje velikost a objem ženského poprsí. Jeho účinnost potvrzuje 91 % žen, které používaly nebo používají Bigger Bust. U většiny lidí jsou první účinky používání Bigger Bust viditelné do 8 týdnů. Asi polovina dotázaných zaznamenala změny na prsou již po 4 týdnech užívání.

Délka léčby a počet tablet užívaných denně významně ovlivňují jak dobu, tak znatelný efekt. Kúru se vyplatí používat co nejdéle. Prsa rostou pomalu, ale systematicky. Delší doba aplikace zesiluje efekt zvětšení. Oproti plastickým operacím za několik tisíc a samotná rekonvalescence trvá až rok, Bigger Bust je skvělou alternativou ke klidné a hlavně přirozené augmentaci prsou bez negativních vedlejších účinků a komplikací.

Větší poprsí pro každou ženu

Díky Bigger Bust, přirozeně zvětšená prsa:

 • přitahovat pozornost mužů
 • jsou zdrojem pýchy a závisti
 • jsou potěšením
 • vyzařovat zdraví
 • vzrušovat muže
 • kladou důraz na sex-appeal, přitažlivost a zdraví

Inovativní ošetření Bigger Bust na dosah ruky!

Větší, pevnější, plnější, zvednutější!

Jednou z nechirurgických metod zvětšení prsou je suplementace. Tato léčba na rozdíl od operace nemá žádné negativní vedlejší účinky, nepředstavuje riziko poškození poprsí a nezpůsobuje dlouhodobé potíže ve fungování související s hojením pooperačních ran. Toto období může trvat až rok. Další nevýhodou plastické chirurgie je její cena a konečný výsledek zdaleka není krásným ideálem přírody. Díky ošetření BiggerBust vaše ňadra přirozeně rostou, získávají pevnost a jejich pokožka získává zpět mladistvý vzhled.

Na čem je založeno jejich fungování?

Pečlivě vybrané rostlinné extrakty obsažené v kapslích obsahují fytoestrogeny, sloučeniny, které napodobují působení lidských ženských hormonů. Jsou navrženy tak, aby stimulovaly přirozený růst žlázové tkáně, což má za následek produkci nových buněk, což vede k efektivnímu zvětšení a zpevnění prsou.

Doporučujeme ošetření doplňkem Bigger Bust v kombinaci se sérem Bigger Bust, které je dostupné na naší další aukci.

VĚTŠÍ POPRSÍ VĚTŠÍ PRSA ZVĚTŠENÍ TABLET Značka Medica-Group

Bigger Bust – kapsle

Doplněk stravy Bigger Bust obsahuje aktivní složky na bázi fytoestrogenů zaměřené na zvětšení a zpevnění poprsí.

Fytoestrogeny působí podobně jako endogenní estrogeny, nejsou však zatíženy vedlejšími účinky charakteristickými pro ženské pohlavní hormony, proto je lze použít u žen všech věkových kategorií.

Kapsle Bigger Bust – Jediné takové složení

Chmelové šištice

Rostlina „chmel“ – univerzální produkt přírody, který je již dlouho široce používán v medicíně a kosmetologii. Není to tak dávno, co bylo zjištěno, že tento přírodní produkt obsahuje 8-PN fytoestrogeny, analogické ženskému hormonu estrogenu.

To vysvětluje jedinečný účinek chmele při ženských chorobách. Obecně se uznává, že velikost prsou závisí na množství estrogenu. Proč tedy nevyužít chmel na zvětšení prsou? Chmel stimuluje práci hladkého svalstva – říká Jan Zaręba (66), známý bylinkář. - Aktivně se podílejí na tvorbě hormonů, včetně estrogenů. Aby se hormon uvolnil ve velkém množství, musí se svaly správně uvolnit. Takhle funguje chmel, má diastolický účinek, vysvětluje.

8% extrakt z červeného jetele

Červený jetel je bylina na zvětšení prsou, která je určena ke zvětšení prsou. Obsahuje rostlinné estrogenní účinky. Díky jejich přítomnosti má bylinka předcházet nepříjemným neduhům v klimakteriu. Dodává elán a má za cíl zpevnit a zvýšit elasticitu poprsí a tkáně mléčné žlázy.

Mechanismus účinku isoflavonoidů červeného jetele:

Vzhledem ke své strukturní podobnosti s estradiolem 17β mají isoflavonoidy schopnost vázat se na estrogenový receptor (ER). Jejich vazebná síla k ER je nižší než u estradiolu a jejich afinita k těmto receptorům je nižší. Většina isoflavonoidů vykazuje větší afinitu k ER β než ER α, zejména během a po menopauze, kdy hladiny estrogenu klesají. Izoflavonoidy, podobně jako léky SERM (selektivní modulátory estrogenových receptorů), mohou mít kromě estrogenního účinku také antiestrogenní aktivitu v závislosti na koncentraci endogenních estrogenů cirkulujících v krvi a typu estrogenového receptoru. Z tohoto důvodu mají isoflavonoidy příznivý vliv na cévy, poševní sliznici, mozkovou tkáň a na procesy přestavby kostí, aniž by nepříznivě ovlivnily dělohu a mléčnou žlázu.

Účinek isoflavonoidů červeného jetele na mléčnou žlázu:

Mamografické studie u žen po menopauze prokázaly, že isoflavonoidy z červeného jetele na rozdíl od HRT nezvyšují hustotu prsní tkáně, což naznačuje, že během léčby přípravky z červeného jetele nehrozí riziko rozvoje rakoviny prsu. Podobně pozitivní výsledky byly získány u žen s rodinnou anamnézou rakoviny prsu, které užívaly 40 mg isoflavonoidů červeného jetele po dobu 3 let. Předpokládá se, že isoflavonoidy červeného jetele mohou být použity u žen s rakovinou prsu v anamnéze.

Vliv isoflavonoidů červeného jetele na stav kůže:

Bylo zjištěno, že izoflavonoidy červeného jetele zpomalují proces stárnutí pokožky tím, že zvyšují její tloušťku a obsah kolagenu.

Sója

Dodává našemu tělu fytoestrogeny. Hlavní skupinou fytohormonů přítomných v sójových bobech jsou isoflavony. Jsou to přirozeně se vyskytující látky v rostlinných produktech, které mají podobnou strukturu jako ženské pohlavní hormony vylučované vaječníky.

Charakteristická pro fytoestrogeny je však jejich afinita k lidským estrogenovým receptorům. V lidském těle existují dva typy těchto receptorů: ER-alfa a ER-beta. První jmenované se nacházejí ve vaječnících, mléčné žláze a endometriu.....Je také prokázáno, že fytoestrogeny mohou snižovat hladinu cholesterolu v krvi, posilovat kosti a snižovat riziko rakoviny prsu.

Kompletní složení kapslí Bigger Bust:

 • Chmel 180 mg / kapsle,
 • 8% extrakt z červeného jetele 100 mg / kapsle,
 • obyčejná pohanka 50 mg / tobolka,
 • sójové boby 50 mg / kapsle,
 • kukuřice 40 mg / kapsle,
 • ječmen 40 mg / kapsle,
 • jablečná vláknina 20mh / čepice,
 • plniva: (E460) mikrokrystalická celulóza
 • Protispékavé látky: (E470B) stearan hořečnatý a (E551) oxid křemičitý

Použití

Užívejte 1 kapsli 3× denně, zapijte trochou vody. POZNÁMKA – Nepřekračujte 3 kapsle denně.

Obsah a datum vypršení platnosti

BiggerBust je obsažen v kapslích, které jsou umístěny v plastové, těsně uzavřené dóze. Datum expirace je minimálně jeden rok od data nákupu. Obvykle se jedná o dva roky

 • Forma : kapsle
 • Množství : 90 kapslí
 • Datum expirace: Min. 1 rok, obvykle kolem 2 let

TABLET NA ZVĚTŠOVÁNÍ PRSA S VĚTŠÍM poprsím EAN 5905669259248