2K Cosmetics Lip Balm - (Orange) balzám na rty W Objem: 5 ml
78 Kč

Balzám na rty 2K Lip Balm – Orange. Balzám na rty 2K Lip Balm hloubkově rty vyživuje a zjemňuje. Ošetřuje suché a popraskané rty. Dokonale chrání rty a zabraňuje jejich poškození. Hýčkejte své rty balzámem 2K Lip Balm. Vaše rty budou jemné, hydratované, chráněné a vyživené.

odstín: orange

2K Cosmetics Let´s Get Colourful! Nudes - lak na nehty W Objem: 5 ml
191 Kč

Sada laků na nehty** 2K Let´s Get Colourful! Nudes**. Laky 2K Let´s Get Colourful! Nudes v jemných barvách dodají nehtům krásnou barvu. Dodejte svým nehtům krásnou barvu a pěstěný vzhled. Sada obsahuje odstíny č. 1020, 1031, 1090, 1162, 1288 a 1427.

2K Cosmetics Let´s Get Kissed! - lesk na rty W Objem: 6 ml
191 Kč

Sada lesků na rty 2K Let´s Get Kissed!. Lesky 2K dodají rtům jemnou barvu. Snadno se aplikují a zajišťují bezchybný vzhled během celého dne. Dodejte svým rtům svůdnou barvu a oslnivý lesk s leskem 2K Let´s Get Kissed!.

2K Cosmetics Lip Balm - (Blueberry) balzám na rty W Objem: 5 ml
87 Kč

Balzám na rty 2K Lip Balm – Blueberry. Balzám na rty 2K Lip Balm hloubkově rty vyživuje a zjemňuje. Ošetřuje suché a popraskané rty. Dokonale chrání rty a zabraňuje jejich poškození. Hýčkejte své rty balzámem 2K Lip Balm. Vaše rty budou jemné, hydratované, chráněné a vyživené.

2K Cosmetics Lip Balm - (Cherry) balzám na rty W Objem: 2,8 ml
91 Kč

Složení kazety:

Balzám na rty 2K Lip Balm – Mango 2,8 g

Balzám na rty 2K Lip Balm – Cherry 2,8 g

Balzám na rty 2K Lip Balm hloubkově rty vyživuje a zjemňuje. Ošetřuje suché a popraskané rty. Dokonale chrání rty a zabraňuje jejich poškození.

2K Cosmetics Lip Balm - (Raspberry) balzám na rty W Objem: 5 ml
73 Kč

Balzám na rty 2K Lip Balm – Raspberry. Balzám na rty 2K Lip Balm hloubkově rty vyživuje a zjemňuje. Ošetřuje suché a popraskané rty. Dokonale chrání rty a zabraňuje jejich poškození. Hýčkejte své rty balzámem 2K Lip Balm. Vaše rty budou jemné, hydratované, chráněné a vyživené.