2W Sports Nafukovací WIND SUP paddleboard 10´8 MSL fusion
16 589 Kč
Doprava zdarma

Novinka

Nafukovací paddleboard 2W WIND SUP 10´8 MSL fusion, je ideální paddleboard na windsurfing pro začátečníky i mírně pokročilé s nejlepší technologií MSL fusion . Univerzálnost, design a dlouhá životnost. Pro jízdu s windsurfingovou plachtou , ale také pro jízdu ve stoje nebo v sedě s 2W sedačkou.

2W Sports Vodotěsný obal na telefon, IP 68
290 Kč

Vodotěsný obal na telefon IP 68 na všechny telefonů. Šňůrka na krk nebo na paži. Pro použití na paddleboardu, lodi, jachtě, na pláži u vody. Váš telefon bude v bezpečí.

2W Sports SUP kajaková sedačka na paddleboard
1 389 Kč

2W kajaková sedačka pro připevnění na 2W SUP paddleboard. Pevná záda, rychloupínací popruhy, možnost nastavení dle vaší postavy. Velmi pohodlná a funkční i pro delší projížďky. Výborný doplněk pro paddleboardy. Teď můžeme jezdit nejen ve stoje , ale také v sedě s 2W 4-dílným kajakovým pádlem.

2W Sports SUP Al 3-dílné pádlo, hliníkové, na paddleboard
1 099 Kč

3-dílné hliníkové pádlo na paddleboard je vhodné pro rekreační jízdu na paddleboardu a také pro půjčovny. List a madlo jsou z plastu, shaft z hliníku. Snadno si upravíme dle naší postavy a délky paží. Díky 3-dílům se vejde do bagu na paddleboard.

2W Sports Vodotěsný bag + batoh 10 l
519 Kč

2W vodotěsný bag a batoh zároveň o objemu 10L. V tomto vodotěsném bagu převezete na svých výpravách na vodě vše suché. Uvnitř je prostor pro vaše doklady, náhradní oblečení, ale také občerstvení apod.. Vhodný pro všechny druhy vodních sportů. Na paddleboard, loď či prostě jen tak k vodě.