Miliony produktů za nejlepší ceny
10x více produktů a lepší ceny než na kterémkoliv e-shopu v Česku
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
A. Vogel Jód - švýcarská kvalita 120 tbl. A. Vogel Santasapina – sirup z čerstvého smrku - na kašel 200 ml
A. Vogel Jód - švýcarská kvalita 120 tbl.

Jód z mořských řas. Přispívá k normálnímu fungování nervového systému a k normální produkci hormonů štítné žlázy.

můžete mít 6.6. - 7.6.

nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
A. Vogel Santasapina – sirup z čerstvého smrku - na kašel 200 ml A. Vogel Santasapina – sirup z čerstvého smrku - na kašel 200 ml
A. Vogel Santasapina – sirup z čerstvého smrku - na kašel 200 ml

Santasapina – sirup z čerstvého smrku. Šťáva a extrakt z čerstvých smrkových výhonků (Picea abies) bez alkoholu podporují normální funkci dýchacího systému.   Používá se při lechtání v krku nebo při kašli. Čerstvá poupata smrku, která jsou při výrobě tohoto sirupu využívána mají zklidňující účinek.

můžete mít 6.6. - 7.6.

nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
A. Vogel Menosan Salvia - extrakt ze šalvěje 3400 mg 30 tablet A. Vogel Santasapina – sirup z čerstvého smrku - na kašel 200 ml
A. Vogel Menosan Salvia - extrakt ze šalvěje 3400 mg 30 tablet

Menosan Salvia-extrakt z šalvěje je doplněk stravy obsahující extrakt šalvěje lékařské (Salvia officinalis). Šalvěj lékařská přispívá k normální sekreci potu. Přispívá ke komfortu v období menopauzy. Podporuje zdravé trávení.

můžete mít 6.6. - 7.6.

nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
A. Vogel Echinaceové kapky - 100 ml (A.Vogel) A. Vogel Echinaceové kapky - 100 ml (A.Vogel)
A. Vogel Echinaceové kapky - 100 ml (A.Vogel)

Echinaceové kapky švýcarské kvality. Jsou vyrobené z čerstvé, kvetoucí bylinky a kořene Echinacea purpurea – Třapatky nachové. Echinacea purpurea napomáhá normální funkci dýchacího systému.

můžete mít 6.6. - 7.6.

nebo
Objevte širší nabídku na Allegro

Společnost A. Vogel AG byla založena v roce 1963 ve Švýcarsku, slavným praktikem přírodní medicíny a zdravého způsobu života – Alfredem Vogelem (1902 – 1996). Po celý svůj život byl Alfred Vogel zastáncem přírodního způsobu využití fototerapeutických přípravků v prevenci civilizačních zdravotních problémů. Tím přispěl k celosvětovému uznání tohoto oboru a využití fototerapie především v prevenci a zdravému způsobu života. Jeh motivací bylo zkoumat přírodu svět jako celek a především snaha o porozumění způsobů využití rostlin v přírodní medicíně.