540 Kč

Absolut Mango je kombinací vůně a chuti Absolut vodky s dokonale zralým mangem a tóny dalšího tropického ovoce. Zboží určené pro osoby starší 18 let. Při převzetí bude ověřen váš věk.

540 Kč

Absolut Pears je svěží a jemná vodka s tóny zralých hrušek a dlouhou ovocnou dochutí. Neobsahuje žádný přidaný cukr, její chuť je výhradně přírodního původu. Zboží určené pro osoby starší 18 let. Při převzetí bude ověřen váš věk.

999 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Úspěch vodky ABSOLUT spočívá v jedinečném procesu zpracování ozimé pšenice, kterému se říká kontinuální destilace a kterou praktikoval již od prvopočátku vodkový král Lars Olsson Smith.

540 Kč

Absolut vodka s příchutí malin, pouze přírodní ingredience, bez přidaného cukru. Vodka Absolut byla v současné podobě představena v roce 1979, její původ ale sahá až do roku 1879.

410 Kč

Další informace: Vodka Absolut byla v současné podobě představena v roce 1979, její původ ale sahá až do roku 1879.

540 Kč

Aroma: Velmi svěží a výrazné Chuť: Ovocná a čistá jako teplý citrón, který už hodiny sedí na slunci Destilace Úspěch vodky Absolut spočívá v jedinečném procesu zpracování ozimé pšenice, kterému se říká kontinuální destilace, a kterou praktikoval již od prvopočátku vodkový král Lars Olsson Smith.

500 Kč

Absolut vodka Kurant 0,7l 40% – Hlavními složkami v Absolut Black Currant jsou Absolut vodka a černý rybíz. Absolut „Křišťálově čistá vodka“ je řazena mezi nejkvalitnější vodky světa. Současný výrobce inovoval v roce 1979 produkt, který vznikl o 100 let dříve Absolut since 1879.

1 099 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vodka Level od Absolut má unikátní a pulzující chuť, která je více než jemná. Cítíte v ní citrus, koření a zajímavé odstíny cedrového dřeva. Během destilace je úplně zbavená nečistot a získává plný charakter s křehkým závěrem.

60 Kč

Absolut Mixt Raspberry & Lemon 0,275l 4,5% od výrobce Absolut Zboží určené pro osoby starší 18 let. Při převzetí bude ověřen váš věk.

540 Kč

Aroma/Chuť: Vanilka s jasnými tóny karamelu Destilace Úspěch vodky Absolut spočívá v jedinečném procesu zpracování ozimé pšenice, kterému se říká kontinuální destilace, a kterou praktikoval již od prvopočátku vodkový král Lars Olsson Smith.