AC Sparta Praha Ručník ACS rudý-22%
295 Kč 230 Kč

Ručník rudé barvy s logem tone in tone klubu AC Sparta Praha. Pro znázornění loga byla použita metoda slepotisku.

AC Sparta Praha Triko Sparta Style rudé dámské
690 Kč

Dámské triko rudé barvy s bílým natisklým nápisem „SPARTA“ na hrudi a s rokem založení klubu na rukávu. Na triko je ve spodní části našitý černý textilní label s bílým obrysovým logem AC Sparta Praha.

Materiál: 100% bavlna

AC Sparta Praha Kachničky Sparta set
220 Kč

Set pískacích kachniček v trikolorním provedení modrá, žlutá a červená s plnobarevnými logy klubu AC Sparta Praha. Hračka je vhodná pro děti od 3 let.

AC Sparta Praha Dětská mikina s kapucí ELLI-37%
790 Kč 490 Kč

Dětská mikina s kapucí a kapsou tzv. klokankou se sparťanskými prvky. Logo Sparty a nápis Athletic Club Sparta na hrudi, podšívka kapuce ve sparťanské trikolóře, číslo 1893 na pravém rukávu, logo Sparty na kapuci.

AC Sparta Praha Kšiltovka snap ACS dámská-48%
490 Kč 250 Kč

Dámská SNAP kšiltovka šedo-růžové barvy s vyšitým obrysovým logem klubu AC Sparta Praha. Na boku čepice je vyšitý nápis „est.1893“ symbolizující rok založení klubu. Zadní strana je opatřena plastovým klipem pro nastavení ideální velikosti.

AC Sparta Praha Penál ACS rudý-50%
199 Kč 99 Kč

Penál rudé barvy s plnobarevným logem a názvem klubu AC Sparta Praha pro sparťanské školáky. Penál je jednopatrový s gumičkami na uložení psacích potřeb, ořezávatka, kružítka atd. Uvnitř penálu je také průhledná kapsa vhodná pro rozvrh hodin.