10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Adbor Houpačka pro miminko šedá 07 Adbor Houpačka pro miminko růžová 01
Adbor Houpačka pro miminko šedá 07

Houpačka pro kojence Houpačka pro miminka do bytu je opatřena otíratelnou opěrkou, 5ti bodovými bezpečnostními popruhy pro připoutání miminka a je měkce polstrována. Houpačky pro kojence jsou určeny pro použití doma i venku (na zahradu).

můžete mít 21.3.

Adbor Houpačka pro miminko růžová 01 Adbor Houpačka pro miminko růžová 01
Adbor Houpačka pro miminko růžová 01

Houpačka pro batolata Houpačka pro batole s otíratelnou opěrkou zad a s 5ti bodovým bezpečnostním systémem pro zabezpečení dítěte. Je stabilní a bezpečná, má dobré polstrování sedáku. Houpačka pro batolata s opěradlem má využití jak doma, tak i na zahradě nebo na dvorku. Vejde se i na balkón.

můžete mít 4.3.

Adbor Houpačka pro miminko 05 Adbor Houpačka pro miminko růžová 01
Adbor Houpačka pro miminko 05

Dětská houpačka pro miminka Houpačka pro miminka má otíratelnou opěrkou, 5ti bodové bezpečnostní pásy pro připoutání miminka. Houpačky pro miminka Jsou určeny pro použití doma i venku (na zahradu). Opěrku zad lze nastavit do pololehu, dítě tak může při houpání spokojeně odpočívat.

Momentálně nedostupné

Adbor Houpačka pro miminko modrá 06 Adbor Houpačka pro miminko modrá 06
Adbor Houpačka pro miminko modrá 06

Houpačka pro nejmenší Houpačka pro miminko je opatřena otíratelnou opěrkou, 5ti bodovými bezpečnostními popruhy pro bezpečné připoutání miminka. Houpačky pro nejmenší jsou určeny pro provoz doma i venku (na zahradu). Opěrku zad lze polohovat, takže dítě může při houpání spokojeně odpočívat.

Momentálně nedostupné