Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Advanced EasyClean - pěnový čistič klimatizačních výměníků, 600ml Advanced EasyCare - pěnový čistič klimatizace - výparníků s dezinfekcí, 600ml
Advanced EasyClean - pěnový čistič klimatizačních výměníků, 600ml

Advanced Engineering EasyClean – vysoce účinný čistič klimatizačních kondenzátorů a výparníků ve spreji, snižuje energetickou náročnost provozu a pomáhá udržet potřebný průtok vzduch přes výměník.

můžete mít 30.4. - 2.5.

Advanced Osvěžovač vzduchu do klimatizace SmellyJelly Minis - gel s vůní do klimatizace, mix 6 vůní Advanced Osvěžovač vzduchu do klimatizace SmellyJelly Minis - gel s vůní do klimatizace, mix 6 vůní
Advanced Osvěžovač vzduchu do klimatizace SmellyJelly Minis - gel s vůní do klimatizace, mix 6 vůní

Skvělá zpráva! SmellyJelly Minis – oblíbená gelová vonítka pro klimatizace díky novému složení déle vydrží a lépe voní. Vůně z ventilace nebo klimatizace dostupná pro všechny od firmy Advanced Engineering.

můžete mít 30.4. - 2.5.

Advanced DrainKleen - čistič odkapní vany, 250ml Advanced Mimic - univerzální dálkový ovladač pro klimatizace
Advanced DrainKleen - čistič odkapní vany, 250ml

DrainKleen one shot – vysoce účinný čistič odpadní vaničky který i ‚odblokuje‘ ucpané potrubí. One Shot je dodáván včetně aplikátoru. Schváleno Blue Diamond, Sauermann, Aspen a dalšími.

můžete mít 30.4. - 2.5.

Advanced EasyFinish - čistič povrchů klimatizací, 600ml Advanced Mimic - univerzální dálkový ovladač pro klimatizace
Advanced EasyFinish - čistič povrchů klimatizací, 600ml

Advanced Engineering EasyFoam – jednoduše a bezpečně odstraní zbytky kouře, mastnoty a špíny z povrchů klimatizací.

můžete mít 30.4. - 2.5.

Advanced Mimic - univerzální dálkový ovladač pro klimatizace Advanced Mimic - univerzální dálkový ovladač pro klimatizace
Advanced Mimic - univerzální dálkový ovladač pro klimatizace

Mimic – univerzální dálkový ovladač pro klimatizace. Jednoduše programovatelný, ovládá všechny základní funkce klimatizace včetně časového programování.

můžete mít 29.4. - 30.4.

Více než 30 let má Aspen Pumps Group jedno poslání; prosadit inovace, které inženýrům usnadní život. Skupina založená 3 inženýry v roce 1992 se vyvinula v moderní globální obchod se značkovými kategoriemi včetně čerpadel na odstraňování kondenzátu, nářadí, instalačního příslušenství, střešních podpůrných systémů a speciálních chemikálií.