10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Aero Modré dobře viditelné náplasti - proužky 100 ks Aero Modré dobře viditelné náplasti - proužky 100 ks
Aero Modré dobře viditelné náplasti - proužky 100 ks

Prodyšné, komfortní náplasti se špičkovou elasticitou. Odolné vůči vodě, oleji a tukům. Zobrazí se na bezpečnostních skenerech/detektorech kovů. 75 × 25mm

můžete mít 8.12. - 12.12.

Aero Aeroburn střední sada na popáleniny Aero Modré dobře viditelné náplasti - proužky 100 ks
Aero Aeroburn střední sada na popáleniny

Vysoce kvalitní obvazy pro přímé použití na popáleniny. Souprava obsahuje výběr gelů, obvazů a dalších pomůcek k poskytnutí účinné první pomoci při drobných až těžkých popáleninách.

můžete mít 8.12. - 12.12.

Aero Textilní náplasti různých velikostí 100 ks Aero Modré dobře viditelné náplasti - proužky 100 ks
Aero Textilní náplasti různých velikostí 100 ks

Celá řada tvarů a velikostí na ochranu a obvázání různých řezných poranění a odřenin. K dispozici jsou modré nebo textilní náplasti. Dodávají se v krabicích po 100 ks sterilně balených náplastí – šest velikostí v jedné krabici.

můžete mít 8.12. - 12.12.

Aero Exalex NP Latexové vyšetřovací rukavice bílé vel. XL - 100ks Aero Exalex NP Latexové vyšetřovací rukavice bílé vel. XL - 100ks
Aero Exalex NP Latexové vyšetřovací rukavice bílé vel. XL - 100ks

AERO Exalex ® zahrnuje jednorázové latexové rukavice. Povrch těchto rukavic umožňuje perfektní úchop a materiál je maximálně přiléhavý k povrchu ruky, což umožňuje použití při práci vyžadující maximální citlivost. I přes tenký profi l jsou rukavice vysoce odolné protržení.

Momentálně nedostupné

Aero Aeroburn malá sada popáleniny Aero Exalex NP Latexové vyšetřovací rukavice bílé vel. XL - 100ks
Aero Aeroburn malá sada popáleniny

MaláTento konkrétní produkt objednáváme přímo ze skladu výrobce v Holandsku. Doručení a kompletace objednávky zabere zpravidla do 30 pracovních dní.

Momentálně nedostupné

Aero Lékárnička a sada na popáleniny pro pohostinství Aero Exalex NP Latexové vyšetřovací rukavice bílé vel. XL - 100ks
Aero Lékárnička a sada na popáleniny pro pohostinství

Pro ošetření 10 osob.Tento konkrétní produkt objednáváme přímo ze skladu výrobce v Holandsku. Doručení a kompletace objednávky zabere zpravidla do 30 pracovních dní.

Momentálně nedostupné

Aero Lékárnička a sada na ošetření popálenin pro pohostinství 20 osob Aero Nitril-vinylové rukavice bez pudru 100ks - vel. S, M, L, XL Velikost: S
Aero Lékárnička a sada na ošetření popálenin pro pohostinství 20 osob

Pro ošetření 20 osobTento konkrétní produkt objednáváme přímo ze skladu výrobce v Holandsku. Doručení a kompletace objednávky zabere zpravidla do 30 pracovních dní.

Momentálně nedostupné

Aero Nitril-vinylové rukavice bez pudru 100ks - vel. S, M, L, XL Velikost: S Aero Nitril-vinylové rukavice bez pudru 100ks - vel. S, M, L, XL Velikost: S
Aero Nitril-vinylové rukavice bez pudru 100ks - vel. S, M, L, XL Velikost: S

AERO Exacomp® zahrnuje jednorázové rukavice z materiálu nitril/vinyl. Jedná se o kopolymer vyznačující se podobnými vlastnostmi jako rukavice nitrilové, ale díky vinylové složce jsou tyto rukavice celkově levnější, než rukavice ze 100% nitrilu.

Momentálně nedostupné