10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
SkyShowtime zdarma
Aesthetic Rychlo-zavinovačka péřová Hvězdička Aesthetic Aesthetic Zástěra lněná šatová s kapsami - odolná - Šedá titanová Velikost: Dospělá
Aesthetic Rychlo-zavinovačka péřová Hvězdička

Tradiční peřová rychlozavinovačka od značky AESTHETIC má přirozené a ideální termoregulační vlastnosti, tedy schopnost udržovat stabilní teplotu dítěte. Rychlozavinovačka se skládá z péřové výplně o rozměru 75×75 cm a povlaku na zip.

můžete mít 13.12.

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Aesthetic Rychlozavinovačka s kapucí novorozenecká hvězdička bílá Aesthetic Aesthetic Zástěra lněná šatová s kapsami - odolná - Šedá titanová Velikost: Dospělá
Aesthetic Rychlozavinovačka s kapucí novorozenecká hvězdička bílá

Rychlozavinovačka s kapucí od značky AESTHETIC usnadní manipulaci s čerstvě narozeným miminkem, zajistí jeho tepelnou pohodu a přispěje k jeho pocitu bezpečí. Zavinovačka je vyrobena ze 100% plátna s bavlněnou výplní.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Výroba doplňkového textilu obchodní značky AESTHETIC, ta je charakteristická svým designem a kvalitou. Firma je majitelem užitného vzoru "Spací pytel pro malé děti s možností velikostního rozšíření" jehož podstatou je prodloužení, nastavení spacího pytle dle velikostní potřeby. Tato společnost vznikla asi před třemi lety v České republice. Majitelkou a zakladatelkou je paní Ing. arch. Dagmar Dvořáková.