Afars kalhoty Moleskin Varianta: 102
1 479 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Lovecké kalhoty z oblíbeného materiálu Moleskin jsou určeny pro nošení v chladných obdobích. Na svrchní materiál je aplikována Teflonová úprava, která zaručuje, že při styku s vodou například v lehkém dešti lovecké kalhoty hned nepromoknou a při zašpinění se výrobek znáze čistí.

Afars kalhoty Jannu softshell Varianta: 2XL
1 789 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lovecké Softshellové kalhoty Jannu vhodné především do jarních či podzimních měsíců. Kalhoty jistě využijete do přírody i na běžné nošení.

Afars golfky Moleskin Varianta: 102
999 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dolní manžety jsou zapínané kovovou sponou, celé golfky Moleskin jsou ošetřeny vodoodpudivou teflonovou úpravou. Materiál: 100% bavlna.

Afars kalhoty Adam Varianta: 114
1 560 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Afars kalhoty Adam jsou lehké lovecké kalhoty určené pro nošení a cestování především v letních měsících. Jsou vyrobené z příjemného, nehlučného, dobře prodyšného a rychleschnoucího materiálu. Kalhoty jsou vybaveny dvěma postranními kapsami a praktickou boční stehenní kapsou.

Afars kalhoty Summer Varianta: L
1 199 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lehké lovecké kalhoty Summer jsou určeny pro běžné nošení v letním období. Svrchní materiál je nehlučný, příjemný na omak a dobře prodyšný. Při namočení velmi rychle schne. Praktická je boční stehenní kapsa. 

Materiál: 100%polyester.

Afars kalhoty Twill Varianta: 102
1 059 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Klasické lovecké kalhoty twillové se dvěma klínovými kapsami, dvěma stehenními kapsami, zadní kapsou a kapsičkou na nůž. Lovecké kalhoty Twill jsou ošetřeny vododpudivou Teflonovou úpravou, která umožňuje snadnější čištění. Materiál: 100% bavlna.

Afars kalhoty Worker Varianta: 102
1 059 Kč

Svrchní materiál je pevný, velmi odolný proti oděru a je ošetřen vododpudivou Teflonovou úpravou, která zaručuje, že v lehkém dešti kalhoty hned nepromoknou a při zašpinění se výrobek snáze čistí. Patky kapes jsou zdobeny zelenou imitací kůže. Materiál: 65% polyester, 35% bavlna.