AIME akvaristický set - kompletní sada s akváriem
899 Kč
+ doprava zdarma

Akvaristický set – kompletní sada s akváriem. Kompletní sada pro ryby obsahuje: 1 skleněné akvárium (průměr 25 cm, objem 6 l vody), 500 g štěrku, kompletní krmivo pro zlatou rybku.

AIME oválný polštář pro psy 65cm oboustranný
849 Kč
+ doprava zdarma

Příjemné místečko pro odpočinek Vašeho mazlíčka a zároveň stylový bytový doplněk. Polštářek je prostorný a příjemně měkký a velmi snadno se udržuje.

AIME pítko pro hlodavce - 500 ml
649 Kč
+ doprava zdarma

Praktická kapátková napáječka pro králíky nebo hlodavce – objem 500 ml, transparentní umělohmotná nádoba s nerezovým ventilem.

AIME plastové akvárium 3l
699 Kč
+ doprava zdarma

Plastové akvárium v oranžové barvě s krytem, ideální pro přepravu rybek.

AIME plastové kulaté akvárium
749 Kč
+ doprava zdarma

Akvarijní koule jsou nejjednodušší typ akvária. Ty Vám umožní vytvořit miniaturní kus přírody kdekoliv.

AIME plastový pelíšek pro kočky
999 Kč
+ doprava zdarma

Tuto kukaň si Váš mazlíček zamiluje především vzhledem k uzavřenému prostoru, kde se může schovat a nerušeně pozorovat okolí.

AIME škrabadlo pro kočky
949 Kč
+ doprava zdarma

Škrábací strom je výjimečnou oázou na hraní s krásnými doplňky, které Vaší kočku potěší. Může si brousit drápky na robustním sisalu a zároveň se může krásně protáhnout.

AIME snack pro psy 750 g
699 Kč
+ doprava zdarma

Poloměkké snacky jsou výbornými pamlsky, kterými můžete odměňovat svého pejska.

AIME sprej na stelivo - 500 ml
799 Kč
+ doprava zdarma

Protipachový sprej pro podestýlku 500 ml. Ideální pro pohlcování a ničení pachů z podestýlky hlodavce nebo kočky. Obsahuje antibakteriální složku a vůni lilie z údolí. Snadné použití: nastříkejte přes stelivo. Nedráždí vaši kočku, šetrný k životnímu prostředí.

AIME transportní box pro psy i kočky - 55x36x35cm
1 199 Kč
+ doprava zdarma

Přepravní koš Skudo se 2 bočními otvory a kovovou mřížkou. Vzhledem k velikosti umožňuje vašemu mazlíčkovi se bezpečně a pohodlně pohybovat v prostoru boxu. Přední dveře jsou zavřeny bezpečnou západkou. Snadná údržba. Rozměry: 55×36×35cm. Vhodný pro psy i kočky.

AIME zásobník na vodu nebo krmivo - 3,7 l
649 Kč
+ doprava zdarma

Dávkovač pro dvojí použití: může být použit k dávkování vody nebo krmiva. Kapacita: 3,7 L. Praktický, protiskluzový, robustní a lehký a nadno se přenáší.