Akuna Alveo 950 ml

Akuna Alveo 950 ml

Hodnocení: 4,3
1 179 Kč 1 089 Kč

Alveo je harmonizační bylinné tonikum. Jedná se o směs 26 extraktů z rostlin pocházejících z různých částí naší planety a všeobecně známých svými blahodárnými účinky na lidský organismus.

Akuna Aku4 complex 480 ml
992 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Aku4 complex je komplexním produktem, ve kterém se snoubí účinky důležitých vitamínů, minerálů a stopových prvků. Je spolehlivým distributorem vitamínu C, který je vynikajícím antioxidantem a působí pozitivně na množství procesů v těle.

Akuna BIO Hydratační denní krém 51 ml
292 Kč 275 Kč

BIO Hydratační denní krém je velmi lehký, rychle vstřebatelný jemný pleťový krém. Obsahuje Alveo bylinky (aloe vera, růžový olej, ženšen, eleutherocok) a řadu pro pokožku významných látek jako vitamín E, allantoin, mandlový olej, bambucké máslo a další.

Akuna MASTERvit 480 ml
880 Kč 839 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

MASTERvit je multivitamínový nápoj s bylinnými extrakty. Určený k aktivnímu posílení správné funkce organismu. Je významným doplňkem bylinné a vitamínové prevence. Díky svému ideálnímu složení a kvalitním bylinným extraktům umožňuje vyjímečné využití všech obsažených vitamínů.

Akuna BIO Bylinná relaxační mast 200 ml
208 Kč 199 Kč

BIO Bylinná relaxační mast napomáhá uvolnění svalů a vazů a tím odstranění bolestivosti kloubů, šlach a svalů, jejich relaxaci a zklidnění. Je vyrobena v BIO kvalitě, neobsahuje silikony, ropné produkty ani barviva. Použitá konzervační látka se po použití do několika minut z pokožky zcela odpaří.

Akuna ALVEO Mint 950 ml

Akuna ALVEO Mint 950 ml

Hodnocení: 4
1 160 Kč 1 090 Kč

ALVEO mint je jedinečné bylinné tonikum pro celkové posílení organizmu a dodání vitální energie. Je účelově navrženo tak, aby nejen vhodně doplnilo naši výživu a zajistilo tak zvýšenou vitalitu, ale také posílilo obranyschopnost organizmu. ALVEO je navíc i účinný antioxidant.

Akuna AkuCleanse 480 ml
880 Kč 839 Kč

AkuCleanse, bylinný detoxikant, obsahuje látky, které mají antibakteriální, protizánětlivé, tonizující, antioxidační, močopudné, protikřečové, vasodilatační (rozšiřující cévy) a další účinky na organismus.

Akuna AkuKEFIR - Nápoj plný života 10 x 7 g
450 Kč 389 Kč

AkuKEFIR je směs na přípravu poctivého domácího kefíru. Tento nový produkt obsahuje 7 desetigramových sáčků s touto směsí a vytvoříte z něj pomocí fermentace až 70 litrů úžasného kefíru z pohodlí vašeho domova. Hlavní výhodou tohoto procesu je jeho čerstvost.

Akuna ONYX PLUS Flexi 480 ml
992 Kč 929 Kč

ONYX PLUS Flexi: posiluje kosti díky ideálnímu poměru vápníku a hořčíku (1:2) pomáhá předcházet křečím a svalové ztuhlosti posilují funkci srdce vyživují klouby napomáhají předcházet zlomeninám a poškození svalů, kloubů, kostí a chrupavek zlepšují kvalitu pokožky a vlasů.

Akuna PINKY 480 ml

Akuna PINKY 480 ml

Hodnocení: 5
880 Kč 839 Kč

PINKY je komplexní doplněk stravy pro děti vytvořený s ohledem na specifické potřeby dětského a pubertálního organismu.

Sortiment společnosti Akuna nabízí bylinné doplňky stravy nejvyšší kvality a účinnosti.

Sortiment společnosti Akuna nabízí bylinné doplňky stravy nejvyšší kvality a účinnosti.