Alda9 Štětec plochý UNI 1'' Barva černá - 25 mm
27 Kč

Plochý natěračský štětec s plastovou rukojetí o velikosti 1" – 25,4mm. Plastová černá rukojeť, nerezový plech, syntetický vlas pro venkovní i vnitřní základní a natěračské práce s barvami a laky masivní kulatě zúžené špičky vlasů.

Alda9 Štětec plochý UNI 2'' Barva černá - 50 mm
35 Kč

Plochý natěračský štětec s plastovou rukojetí o velikosti 2" – 50,8mm. Plastová černá rukojeť, nerezový plech, syntetický vlas pro venkovní i vnitřní základní a natěračské práce s barvami a laky masivní kulatě zúžené špičky vlasů.

Alda9 Štětec plochý UNI 2,5'' Barva černá - 70 mm
46 Kč

Plochý natěračský štětec s plastovou rukojetí o velikosti 2,5" – 63,5mm. Plastová černá rukojeť, nerezový plech, syntetický vlas pro venkovní i vnitřní základní a natěračské práce s barvami a laky masivní kulatě zúžené špičky vlasů.

Alda9 Štětec plochý UNI 3'' Barva černá - 80 mm
52 Kč

Plochý natěračský štětec s plastovou rukojetí o velikosti 3" – 76,2mm. Plastová černá rukojeť, nerezový plech, syntetický vlas pro venkovní i vnitřní základní a natěračské práce s barvami a laky masivní kulatě zúžené špičky vlasů.

Alda9 Navíječ ETIKET HJ-120A
6 387 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

ALDA9 Navíječ ETIKET HJ-120A je externí průmyslový navíječ etiket pro zpětné navíjení potištěných etiket zpět do rolí. Obousměrné vinutí a plně automatický pohyb otáčení.

Alda9 Štětec plochý UNI 1,5'' Barva černá - 40 mm
31 Kč

Plochý natěračský štětec s plastovou rukojetí o velikosti 1,5" – 38,1mm. Plastová černá rukojeť, nerezový plech, syntetický vlas pro venkovní i vnitřní základní a natěračské práce s barvami a laky masivní kulatě zúžené špičky vlasů.

Alda9 Štětec plochý UNI 4'' Barva černá - 100 mm
59 Kč

Plochý natěračský štětec s plastovou rukojetí o velikosti 4" – 100mm. Plastová černá rukojeť, nerezový plech, syntetický vlas pro venkovní i vnitřní základní a natěračské práce s barvami a laky masivní kulatě zúžené špičky vlasů.