Alesis COMPACTKIT 7 Perkusní pad
3 990 Kč
+ doprava zdarma

Perkusní pad. ALESIS COMPACTKIT 7
Alesis CompactKit 7 je stolní elektrický perkusivní pad pro začínající bubeníky, kteří hledají odezvu a pocit ze hry podobný reálným bicím, ale důležitá je pro ně i ekonomická stránka věci.

Alesis COMPACTKIT 4 Perkusní pad
1 890 Kč

Perkusní pad. ALESIS COMPACTKIT 4
Alesis CompactKit 4 je stolní elektrický perkusivní pad pro začínající bubeníky, kteří hledají odezvu a pocit ze hry podobný reálným bicím, ale důležitá je pro ně i ekonomická stránka věci.

Alesis M1 Active MK3 Aktivní studiový monitor
2 780 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Aktivní studiový monitor. Nejnovější generace aktivních monitorů Alesis Active MK3 posouvá celou sérii M1 na úplně nový stupeň profesionální kvality.

Alesis SR16 Automatický bubeník
4 090 Kč
+ doprava zdarma

Automatický bubeník. Velice oblíbená pomůcka nejen pro hudební skladatele a aranžéry, ale i pro použití při živých vystoupeních, nahrávacích studiích, mixování a remixování.

Alesis Guitar Link Plus USB převodník
800 Kč

USB převodník. Připojte svou kytaru přímo k počítači pomocí tohoto TS-USB kabelu, který převede analogový signál do digitálního.

– 16-bit, 44.1 kHz digital audio output
- délka 5m
- kompatibilní s Mac i Windows
- součástí balení je software AmpliTube 3 CS a Custom Shop

Alesis Miclink USB převodník
779 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

USB převodník. Připojte jakýkoliv dynamický mikrofon přímo k počítači pomocí tohoto XLR-USB kabelu, který převede analogový signál do digitálního.

– 16-bit, 44.1 kHz digital audio output
- délka 5m
- kommpatibilní s Mac i Windows (32-bit)

Alesis SRP 100 Bubenická sluchátka
1 330 Kč

Bubenická sluchátka. Alesis SRP 100 jsou uzavřená sluchátka, které jsou díky rozšířené frekvenční odezvě v nižších frekvencích vhodné pro bubeníky, DJs a veškerý kritický poslech, kde hrají ústřední roli basy.