10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Alesis Concert Alesis Harmony 54
Alesis Concert

Jen se neupejpejte a hrábněte do kláves krásného digitálního stage piana Alesis Concert, které vám pomůže zdokonalit hráčské schopnosti. Přístroj nabízí 10 kvalitních zvuků, 5 typů Reverb efektu a 5 typů Chorus efektu. Domů vám dorazí i s pedálem Sustain s funkcí Pedal Resonance pro plný a bohatý tón. Samozřejmostí jsou funkce Split i Layer a USB-MIDI rozhraní.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Alesis Harmony 54 Alesis Harmony 54
Alesis Harmony 54

Podpoří hudební talent začínajícího dětského i dospělého hráče – moderní přenosné klávesy Alesis Harmony 54 jsou vybavené 54 klávesami, 300 zvuky, 300 rytmy, 40 demo skladbami, USB-MIDI připojením, funkcí nahrávání, funkcí One-Key, metronomem a vestavěnými reproduktory. Domů vám dorazí s přístupem do online lekcí programu TakeLessons.

můžete mít 7.3.

Od MALL
Alesis Prestige Alesis Harmony 54
Alesis Prestige

Jen se neupejpejte a hrábněte do kláves krásného digitálního stage piana Alesis Prestige, které vám pomůže zdokonalit hráčské schopnosti. Přístroj nabízí 16 kvalitních zvuků, 5 typů Reverb efektu a 10 demo skladeb. Síla úhozu je nastavitelná ve čtyřech krocích. Samozřejmostí jsou funkce Split i Layer a USB rozhraní.

můžete mít 7.3.

Od MALL
Alesis Prestige Artist Alesis Prestige Artist
Alesis Prestige Artist

Jen se neupejpejte a hrábněte do kláves krásného digitálního stage piana Alesis Prestige Artist, které vám pomůže zdokonalit hráčské schopnosti. Přístroj nabízí 30 kvalitních zvuků, 5 typů Reverb efektu a 10 demo skladeb. Síla úhozu je nastavitelná ve čtyřech krocích. Funkce Arpeggiator rozšíří zvukový rejstřík, Record nahraje vaši hru. Samozřejmostí jsou funkce Split i Layer a USB rozhraní.

můžete mít 7.3.

Od MALL