10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
ALEX ALEX ČISTIČ EXTRA PÉČE 99 % PŘÍR. OCHRANY LAMINÁT 750ML ALEX ALEX ČISTIČ EXTRA PÉČE 99 % PŘÍR. OCHRANY LAMINÁT 750ML
ALEX ALEX ČISTIČ EXTRA PÉČE 99 % PŘÍR. OCHRANY LAMINÁT 750ML

Čistící prostředek na laminátové plovoucí podlahy, který zabraňuje jejich vysoušení, chrání proti skvrnám, vlhkosti a opotřebení. ALEX ČISTIČ EXTRA PÉČE 99 % PŘÍR. OCHRANY LAMINÁT 750ML poskytuje přírodní ochranu, impregnuje a udružuje přirozený vzhled. Příjemná pomerančová vůně.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
ALEX ALEX LEŠTĚNKA ZÁŘIVÝ LESK DLAŽBA, LINO 750ML ALEX ALEX ČISTIČ EXTRA PÉČE 99 % PŘÍR. OCHRANY LAMINÁT 750ML
ALEX ALEX LEŠTĚNKA ZÁŘIVÝ LESK DLAŽBA, LINO 750ML
UPOZORNĚNÍ:Biocidní přípravek
Bezbarvá leštěnka na dlažby, lino, vinyl, mramor s obsahem přírodních mikrovosků. ALEX LEŠTĚNKA ZÁŘIVÝ LESK DLAŽBA, LINO 750ML zpomaluje opotřebení podlah a nezanechává šmouhy. Samoleštící, dodává přírodní lesk a neklouže.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
ALEX ALEX LEŠTENKA ZÁŘIVÝ LESK DŘEVO-LAMINO 750ML ALEX ALEX ČISTIČ EXTRA PÉČE 99 % PŘÍR. OCHRANY LAMINÁT 750ML
ALEX ALEX LEŠTENKA ZÁŘIVÝ LESK DŘEVO-LAMINO 750ML
UPOZORNĚNÍ:Biocidní přípravek
Bezbarvá leštěnka na dřevěné a laminátové podlahy s obsahem přírodních mikrovosků. ALEX LEŠTENKA ZÁŘIVÝ LESK DŘEVO-LAMINO 750ML zpomaluje opotřebení podlah a chrání podlahy proti škrábancům. Samoleštící, dodává přírodní lesk a neklouže.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
ALEX ALEX ČISTIČ EXTRA SÍLA DLAŽBA, LINO , VINYL 750 ML ALEX ALEX ČISTIČ EXTRA LESK 2 V 1 DLAŽBA, LINO, VINYL 750ML
ALEX ALEX ČISTIČ EXTRA SÍLA DLAŽBA, LINO , VINYL 750 ML
UPOZORNĚNÍ:Biocidní přípravek
Čistící prostředek na dlažbu, lino a vinyl. ALEX ČISTIČ EXTRA SÍLA DLAŽBA, LINO , VINYL 750 ML obsahuje hloubkově čistící částice, které snadno odstraní mastnotu i silné nečistoty a nezanechávají skvrny a šmouhy. Vyvážené pH pro šetrnou a účinnou péči o podlahy.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
ALEX ALEX ČISTIČ EXTRA LESK 2 V 1 DLAŽBA, LINO, VINYL 750ML ALEX ALEX ČISTIČ EXTRA LESK 2 V 1 DLAŽBA, LINO, VINYL 750ML
ALEX ALEX ČISTIČ EXTRA LESK 2 V 1 DLAŽBA, LINO, VINYL 750ML
UPOZORNĚNÍ:Biocidní přípravek
Čistící prostředek na vinylové podlahy, dlažbu a lino. ALEX ČISTIČ EXTRA LESK 2 V 1 DLAŽBA, LINO, VINYL 750ML obsahuje přírodní leštící mikrovosky, které zajistí zářivý lesk podlah bez klouzání. Svěží a příjemná vůně. Ohleduplný k životnímu prostředí.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
ALEX ALEX ČISTIČ EXTRA PÉČE 99% PŘÍR.OCHRANY DŘEVO 750ML ALEX ALEX ČISTIČ EXTRA LESK 2 V 1 DLAŽBA, LINO, VINYL 750ML
ALEX ALEX ČISTIČ EXTRA PÉČE 99% PŘÍR.OCHRANY DŘEVO 750ML
UPOZORNĚNÍ:Biocidní přípravek
Čistící prostředek na dřevěné parketové podlahy, který zabraňuje jejich vysoušení, chrání proti skvrnám, vlhkosti a opotřebení. ALEX ČISTIČ EXTRA PÉČE 99% PŘÍR.OCHRANY DŘEVO 750ML poskytuje přírodní ochranu, impregnuje a udružuje přirozený vzhled. Příjemná svěží vůně.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Pecka cena
ALEX ALEX ČISTIČ EXTRA LESK 2 V 1 DŘEVĚNÉ PODLAHY 750ML ALEX ALEX ČISTIČ EXTRA LESK 2 V 1 DŘEVĚNÉ PODLAHY 750ML
ALEX ALEX ČISTIČ EXTRA LESK 2 V 1 DŘEVĚNÉ PODLAHY 750ML
UPOZORNĚNÍ:Biocidní přípravek
Čistící prostředek na dřevěné a parketové podlahy. ALEX ČISTIČ EXTRA LESK 2 V 1 DŘEVĚNÉ PODLAHY 750ML obsahuje přírodní leštící mikrovosky, které zajistí zářivý lesk podlah bez klouzání. Svěží a příjemná vůně. Ohleduplný k životnímu prostředí.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
ALEX ALEX ČISTIČ EXTRA SÍLA DŘEVĚNÉ PODLAHY 750 ML ALEX ALEX ČISTIČ EXTRA LESK 2 V 1 DŘEVĚNÉ PODLAHY 750ML
ALEX ALEX ČISTIČ EXTRA SÍLA DŘEVĚNÉ PODLAHY 750 ML
UPOZORNĚNÍ:Biocidní přípravek
Čistící prostředek na dřevěné podlahy. ALEX ČISTIČ EXTRA SÍLA DŘEVĚNÉ PODLAHY 750 ML obsahuje hloubkově čistící částice, které snadno odstraní mastnotu i silné nečistoty a nezanechávají skvrny a šmouhy. Vyvážené pH pro šetrnou a účinnou péči o podlahy.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
ALEX Čistič s leskem 2v1 s pomerančovým olejem 750 ml ALEX ALEX ČISTIČ EXTRA LESK 2 V 1 DŘEVĚNÉ PODLAHY 750ML
ALEX Čistič s leskem 2v1 s pomerančovým olejem 750 ml

Popis S čistícím prostředkem ALEX 2v1 bude vaše laminátová či korková podlaha dokonale čistá a chráněná Účinný čistič a leštěnka v jednom zaručí tu nejlepší péči vaší podlahy Nejen že čistí ale také dodá zářivý lesk a zajistí příjemnou pomerančovou vůni Obsahuje…

můžete mít 13.12.

ALEX Mýdlový čistič na laminát 750 ml ALEX Renovátor nábytku antistatický s vůní pomeranče 375 ml
ALEX Mýdlový čistič na laminát 750 ml

Popis Alex mýdlový čistič na laminát s pomerančovým olejem čistí a ošetřuje všechny druhy laminátových korkových i dřevěných podlah Účinně odstraňuje všechny nečistoty a zároveň je k povrchům šetrný Díky speciálním složkám…

můžete mít 13.12.

ALEX Renovátor nábytku antistatický s vůní pomeranče 375 ml ALEX Renovátor nábytku antistatický s vůní pomeranče 375 ml
ALEX Renovátor nábytku antistatický s vůní pomeranče 375 ml

Odrážky S obsahem přírodního výtažku ze dřeva Vhodný k údržbě dřevěného a laminátového nábytku Efektivně odstraňuje prach a další nečistoty Zamezuje vzniku otisků Čistí a obnovuje lesk Popis Popis S čisticím a renovačním prostředkem ALEX sprejpomeranč výrazně…

můžete mít 13.12.

ALEX - miluje dřevo Než vyroste strom a vyzraje, uběhnou desítky let. V kusu nábytku nebo v dřevěné podlaze se tak skrývá mnoho let života. Dřevo nám tak přináší krásu přírody do interiéru. Když milujete dřevo a chcete si užívat jeho krásu, je potřeba o něj pečovat. Přípravky značky Alex Vám nabízí řešení.

ALEX je značka čisticích prostředků pro péči o podlahu a nábytek. Svým zákazníkům nabízí nejširší portfolio výrobků pro ochranu, čistotu a péči o podlahy a nábytek všech materiálů (dřevo, laminát, dlažba, vinyl, PVC). V kategorii speciálních čističů na podlahy je jedničkou na českém a slovenském trhu a její výrobek Čistič s leskem 2 v 1 s pomerančovým olejem je již několik let číslo 1 ve volbě spotřebitelů pro péči o podlahy.

Ať vlastníte cenné kousky v moderním designu, nebo dřevěnou truhlu po babičce, či staré dřevěné parkety nebo novou vinylovou podlahu, Alex Vám pomůže s péčí o jejich krásu.