AleXX Brandy V.S.O.P. Gold v tubě 40% 0,5l

AleXX Brandy V.S.O.P. Gold v tubě 40% 0,5l

580 Kč

Jemná chuť této brandy se plně odkrývá v kombinaci s tmavou čokoládou a sušeným ovocem, má dlouhotrvající dozvuk s jemným hořkým zakončením. Nejlépe se kombinuje se silnou kávou a doutníkem, ale vychutnáte si ji i jako samostatný nápoj.

AleXX Platinum X.O. Brandy 40% 0,5l

AleXX Platinum X.O. Brandy 40% 0,5l

680 Kč

Brandy AleXX X.O. Platinum odráží současný životní styl, nové nápady a současný modernismus. Ve složení najdete francouzské destiláty i destiláty z výroby Tavrie, které zrály v sudech po dobu 6ti až 20ti let. Nejlépe si ji vychutnáte s doutníkem, vyzrálým tvrdým sýrem nebo samostatně jako digestiv.

AleXX Brandy Ego He V.S.O.P. 40% 0,5l

AleXX Brandy Ego He V.S.O.P. 40% 0,5l

460 Kč

Tato brandy byla stvořena pro mladou generaci, speciálně pro muže. Ve složení najdete destiláty, kde se doba jejich zrání pohybuje mezi 4 a 15 lety. AleXX EGO He v sobě nese strohou a elegantní chuť.

AleXX Ego She Cherry strong drink 30% 0,5l

AleXX Ego She Cherry strong drink 30% 0,5l

420 Kč

Tento nápoj byl stvořen pro mladou generaci, speciálně pro ženy. Ve složení najdete destiláty s dobou zrání 3 roky. Lehká chuť brandy a třešní s dozvukem mandlových jader je dokonale vyváženou kombinací pro milovníky koktejlů. Nízký 30% obsah alkoholu dělá tento nápoj jemným a snadno pitelným.

AleXX - kombinuje rozpoznatelné rysy tradičních brandy a trendy moderní doby, je to konec konců první kreativní brandy ve stylu fusion. Dobrodružná, odvážná a otevřená, mísí v sobě temperament a zběsilé tempo dnešního života.