AllServices Hubice podlahová 36 mm na vodu
363 Kč

Hubice podlahová 36 mm na vodu – v dolní části jsou gumové stěrky a kolečka. Pro průmyslové vysavače různých značek běžně o objemu 15,30, 70, 80 l. Vyobrazení se může mírně lišit.

AllServices Hubice podlahová 40 mm na vodu štěrbinová
545 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hubice podlahová 40 mm na vodu štěrbinová – v dolní části jsou gumové stěrky. Pro průmyslové vysavače různých značek běžně o objemu 15,30, 70, 80 l. Vyobrazení se může mírně lišit.

AllServices Hubice podlahová 40 mm suchá
242 Kč

Hubice podlahová 40 mm suchá – pro průmyslové vysavače různých značek běžně o objemu 15, 30, 70, 80 l. Vyobrazení se může mírně lišit.

AllServices Podlahová kobercová hubice k vysavači typ 38 mm
193 Kč

Podlahová kobercová hubice k vysavači typ 38 mm – pro všechny vysavače s kruhovým průměrem sacích trubic 36 mm. Podlahová hubice je vybavena přepínačem pro změnu na vysávání koberců nebo pevných ploch s kartáčem. Cena je uvedena za 1 kus.

AllServices S-trubka pro průmyslové vysavače 40 mm - 2 ks
726 Kč

Trubky k průmyslovému vysavači 40  mm – 2 ks, materiál kov chrom, průměr kulatý pro příslušenství 40 mm. Prodej jako celek, cena je za celek Pro průmyslové vysavače různých značek běžně o objemu 15,30, 70, 80 l. Vyobrazení se může mírně lišit. Foto ilustrační.

AllServices Štěrbinka - speciální hubice pro každý vysavač
351 Kč

Štěrbinka – speciální hubice pro každý vysavač – štěrbinka je řešení obtížného vysávání! Nejedná se o běžný kartáč k vysavači, ale o revoluční řešení, které změní Vás pohled na úklid. Jedna revoluční hubice nahradí celou škálu koncovek, které máte doma.

AllServices Univerzální parketová hubice k vysavači
188 Kč

Univerzální parketová hubice k vysavači – pro všechny vysavače s kruhovým průměrem sacích trubic do průměru 4 cm. Podlahová hubice je vybavena vodícími kolečky a pevným hustým kartáčem, hubice je určena pro vysávání pevných povrchů dlažba, lino, parkety. Cena je uvedena za jeden kus.

AllServices Univerzální podlahová hubice k vysavači
313 Kč

Univerzální podlahová hubice k vysavači – pro všechny vysavače s kruhovým průměrem sacích trubic do průměru 4 cm. Podlahová hubice je vybavena variabilním úchytem pro sací trubku, přepínačem pro změnu na vysávání koberců nebo pevných ploch s kartáčem. Cena je za jeden kus.