AllServices Bright hotelové mýdlo - 15 g
3 Kč

Mýdlo 15 g – mýdlo z hotelové kosmetiky Bright má jemnou citrusovou vůni, nevysušuje pokožku a je 100% rostlinného původu. Toto mýdlo v neobvyklém designu jistě okouzlí každého hotelového hosta. Proč právě hotelová řada Bright? Cítíte tu vůni všude kolem nás – je svěží, jako letní limonáda.

AllServices Fleur hotelové mýdlo - 10 g
3 Kč

Mýdlo 10 g – mýdlo z hotelové kosmetiky Fleur má jemnou vůni bílého čaje a je zabaleno v mléčné matné fólii, což působí velmi jemně a elegantně. Mýdlo má nízkou gramáž a proto je pro hotel velmi ekonomické. Proč právě hotelová řada Fleur?

AllServices Fleur hotelové mýdlo kulaté - 20 g
4 Kč

Mýdlo 20 g – mýdlo z hotelové kosmetiky Fleur s jemnou vůní zeleného čaje je zabalené ve skládaném plisé papírku. Toto mýdlo v hedvábném papírovém obale bude na hotelové hosty působit velmi draze a elegantně. Proč právě hotelová řada Fleur?

AllServices Hotel Collection - kulaté mýdlo 15 g
4 Kč

Kulaté mýdlo 15 g z řady HOTEL COLLECTION – mýdélko je zabaleno v krásném matno-bílo stříbrném obalu s popiskem „HOTEL COLLECTION“. Toto provedení se hodí jako doplněk každé kosmetické sady.

AllServices Hotelové mýdélko Ivory 15 g
4 Kč

Hotelové mýdelko Ivory 15 g – kulaté hotelové mýdlo z řady hotelové kosmetiky Ivory. Mýdlo Ivory nabízí jemnou vůni skloubenou v elegantním designu. Mýdélko je baleno v matné bílé fólii s textem ve slonovinové barvě. Cena uvedena za 1 ks. Balení běžně obsahuje 500 ks.

AllServices vybaveniprouklid.cz tekuté mýdlo s vůní jablka - 5 l
79 Kč

Tekuté mýdlo s vůní jablka – naše první mýdlo pod vlastní značkou Vybavení pro úklid je určeno pro každodenní používání. Naše mýdlo má jemné a šetrné složení, jeho hydratační složky brání vysušování pokožky, zvláčňují ji a zachovávají pleť jemnou a vláčnou.

AllServices vybaveniprouklid.cz tekuté mýdlo s vůní medu a mléka - 5 l
79 Kč

Tekuté mýdlo s vůní medu a mléka - naše první mýdlo pod vlastní značkou Vybavení pro úklid je určeno pro každodenní používání. Naše mýdlo má jemné a šetrné složení, jeho hydratační složky brání vysušování pokožky, zvláčňují ji a zachovávají pleť jemnou a vláčnou.

AllServices vybaveniprouklid.cz tekuté mýdlo s vůní moře - 5 l
79 Kč

Tekuté mýdlo s vůní moře – naše první mýdlo pod vlastní značkou Vybavení pro úklid je určeno pro každodenní používání. Naše mýdlo má jemné a šetrné složení, jeho hydratační složky brání vysušování pokožky, zvláčňují ji a zachovávají pleť jemnou a vláčnou.