AllServices Popelnice plastová 120 l - hnědá
846 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Popelnice plastová – popelnice má objem 120 l a kolečka pro snadnou manipulaci. Je vyrobena z recyklovaného materiálu, neobsahuje kadminum a je vhodná pro venkovní i vnitřní použití. Má hnědou barvu, je vhodná pro sběr komunálního a průmyslové odpadu, ale také pro sběr tříděného odpadu.

AllServices Popelnice plastová 120 l - modrá
846 Kč

Popelnice plastová – popelnice má objem 120 l a kolečka pro snadnou manipulaci. Je vyrobena z recyklovaného materiálu, neobsahuje kadminum a je vhodná pro venkovní i vnitřní použití. Má modrou barvu, je vhodná pro sběr komunálního a průmyslové odpadu, ale také pro sběr tříděného odpadu.

AllServices Popelnice plastová 120 l - zelená
846 Kč

Popelnice plastová – popelnice má objem 120 l a kolečka pro snadnou manipulaci. Je vyrobena z recyklovaného materiálu, neobsahuje kadminum a je vhodná pro venkovní i vnitřní použití. Má zelenou barvu, je vhodná pro sběr komunálního a průmyslové odpadu, ale také pro sběr tříděného odpadu.

AllServices Popelnice plastová 120 l - žlutá
846 Kč

Popelnice plastová – popelnice má objem 120 l a kolečka pro snadnou manipulaci. Je vyrobena z recyklovaného materiálu, neobsahuje kadminum a je vhodná pro venkovní i vnitřní použití. Má žlutou barvu, je vhodná pro sběr komunálního a průmyslové odpadu, ale také pro sběr tříděného odpadu.

AllServices Popelnice plastová 80 l
967 Kč

Popelnice plastová 80 l – plastová popelnice vhodná pro sběr komunálního a průmyslového odpadu, rezistentní proti chemickým a biologickým vlivům. Materiál je odolný proti UV záření, nízkým a vyšším atmosferickým teplotám.

AllServices Popelnice plastová GASTRO 120 l - hnědá
2 177 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Popelnice plastová Gastro - vyrobena z plastu – Polyethylenu s vysokou hustotou a je vhodná pro sběr odpadu z restaurací, kuchyní atd. Popelnice je vybavena pákovým mechanismem a těsněním pro maximální utěsnení víka. Popelnice je odolná UV záření, nízkým a vyšším atmosferickým teplotám.

AllServices Rámeček na uchycení pytle k popelnici 120 l
180 Kč

Přidržovací rámeček – rámeček, vyrobený z kovu  je vhodným doplňkem ke každé popelnici 120 l, k uchycení pytle. Plastovou nádobu otevřeme a rámeček zahákneme za madla popelnice a položíme na vnější okraj otvoru popelnice, aby přichytil vložený odpadový pytel.