AllServices Dávkovač mýdla imitace dřevo - 500 ml
301 Kč

Dávkovač mýdla 500 ml - dávkovač mýdla je vyroben z kvalitního plastu, má dlouhou živitnost a svým designem v imitaci dřeva je vhodný do každého náročného interiéru. Dávkovač je vhodný do restaurací, škol nebo sportovních zařízení.

AllServices Dávkovač mýdla s dětským vzorem růžový - 350 ml
265 Kč

Dávkovač mýdla - dávkovač mýdla je vyroben z kvalitního plastu a má dlouhou životnost. Dávkovač je svým designem vhodný hlavně do škol a školek. Udělejte dětem radost a pořiďte jim tyto krásné dávkovač s dětským vzorem, aby měly radost a chtěly si dobrovolně mýt ruce.

AllServices Dávkovač mýdla s přihrádkou
59 Kč

Dávkovač mýdla – dávkovač mýdla nebo jaru s přihrádkou je vyroben z plastu a je vhodný do každé domácnosti. Položit ho můžete do kuchyně ke dřezu a mít tak jar s houbičkou vždy po ruce. Další vychytávkou je, že si na něj můžete odložit prstýnky a mít je tak při mytí nádobí v bezpečí.

AllServices Dávkovač mýdla s přihrádkou
71 Kč

Dávkovač mýdla – dávkovač mýdla s přihrádkou je vyroben z plastu a je vhodný do každé domácnosti. Položit ho můžete do kuchyně  ke dřezu a mít tak mýdlo s houbičkou, hadrem a kartáčem na nádobí vždy po ruce.

AllServices Zásobník na papírové ručníky ZZ dětský vzor - modrý
362 Kč

Zásobník na papírové ručníky ZZ – zásobník na papírové ručníky je vyroben z kvalitního plastu a má dlouhou životnost. Zásobník je svým designem vhodný hlavně do škol a školek. Udělejte dětem radost a pořiďte jim tyto krásné zásobníky s dětským vzorem.