AllServices Antibakteriální mop eco bambo 121 g s tyčí imitace dřeva
85 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Antibakteriální mop s tyčí imitace dřeva –  mop je antibakteriální, biodegradabilní a je vyrobený z organického 100% kompostovatelného textilního materiálu. Přítomnost bambusového vlákna dokáže zničit až 70% bakterií a díky své vysoké savosti absorbuje až 4 x více vlhkosti než bavlna.

AllServices Držák mopu 40 cm Univerzal kapsový
339 Kč

Držák plochého mopu šíře 40 cm univerzal kapsový – držák mopu pro kapsové mopy. Jednoduchá manipulace díky magnetickému mechanizmu zalomení (sklopení mopu drží magnet). Nejlevnější kvalitní držák mopu.

AllServices Držák mopu 50 cm Univerzal kapsový
422 Kč

Držák plochého mopu šíře 50 cm univerzal kapsový - držák mopu pro kapsové mopy. Jednoduchá manipulace díky magnetickému mechanizmu zalomení (sklopení mopu drží magnet). Nejlevnější kvalitní držák mopu.

AllServices Držák mopu FLIPPER 40 cm mechanický
580 Kč

Držák mopu Flipper 40 cm - umožní spolu s vhodným ždímačem vytírat bez nutnosti sundávat návlek mopu z držáku a ždímat jej v ruce, tím vám urychlí a zpříjemní práci. Kvalitní provedení mopu je vhodné pro náročné využití. Držák mopu je vhodný pro návleky mopů s jazykem.

AllServices Držák mopu FLIPPER 50 cm mechanický
592 Kč

Držák mopu Flipper 50 cm – umožní spolu s vhodným ždímačem vytírat bez nutnosti sundávat návlek mopu z držáku a ždímat jej v ruce, tím vám urychlí a zpříjemní práci. Kvalitní provedení mopu je vhodné pro náročné využití. Držák mopu je vhodný pro návleky mopů s jazykem.

AllServices Držák padu ruční s kloubem na tyč 23 x 10 cm
96 Kč

Držák padu ruční s kloubem na tyč – ruční pad pro ruční čištění padem vhodné na čištění, drhnutí, leštění svislých ploch nebo v těsném prostoru koupelen, wc atd. Cena je za 1 ks. Balení běžně obsahuje 50 ks.

AllServices Držák padu s padem malý 9x15x2,3 cm
24 Kč

Držák padu s červeným padem komplet - skvělý pomocník pro ruční čištění. Vhodný na použití v těžce dostupných prostorech koupelen, wc nebo úzkých schodech. Červený pad je určen k mytí a drhnutí. Pad je na držáku pevně nalepen, standardně není určen na výměnu bez použítí lepení.&nbsp…

AllServices Držák zametacího mopu 60 cm (kloub)
103 Kč

Držak zametacího mopu 60 cm (kloub) – AKCE super cena – kvalitní profi držák zametacího mopu 60 cm, kombinuje se s návlekem zametacího mopu 60 cm a univerzální tyčí. Vhodné na vlhké a suché stírání větších prostor. Provedení se může mírně lišit.

AllServices Kbelík 15 l + ždímač
108 Kč

Kbelík se ždímačem je vyrobený z kvalitního pevného plastu červené barvy a je skvělým pomocníkem při úklidu doma nebo venku.

AllServices Kbelík 15 l + ždímač + kontejner 6L
109 Kč

Kbelík – vědro na bezdotykové vytírání 15 l + ždímač + kontejner 6L – pro domácí použití. Vědro slouží k ždímaní třásňových mopů do gramáže 400 g. Nutno k vědru dokoupit mop s tyčí.

AllServices Kbelík na mytí oken šíře 45 cm s kolečky a okapávačem
523 Kč

Kbelík na mytí oken šíře 45 cm s kolečky a plastovým okapávačem rozmýváku – dost široký na namočení rozmýváku. Součástí dodávky je již plastový okapávač rozmýváku, dokoupit lze šedé háčky na pověšení stěrky viz foto. Možno doplnit nerezovým odkapávačem nebo zvolit verzi bez koleček.

AllServices Mop Microfiber 140 g
48 Kč

Mop Microfiber 140 g rozstřih – vhodné na domácí použití. Bez tyče. Složení: 80% polyester, 20% polyamid. Cena je uvedena za 1 ks, karton obsahuje běžně 40 ks.

AllServices Náhradní návlek k rotačnímu mopu
59 Kč

Náhradní návlek z mikrovlákna k rotačnímu mopu - vhodný pro všechny typy podlah – dřevěné, panely, dlaždice. Ekologické čištění i bez použití chemie, které zanechá lesklý povrch bez šmouch!

AllServices Náhradní tyč k rotačnímu mopu
168 Kč

Náhradní teleskopická tyč k rotačnímu mopu – vhodná jako náhradní díl k rotačnímu mopu Joker, Duo a Telescopic. V ceně je pouze tyč bez návleku a hlavice.

AllServices Návlek mopu 40 cm bavlna kapsový
97 Kč

Návlek mopu 40 cm kapsový, bavlna, 500 pracích cyklů –  odolný vůči kyselinám a zásadám. Určeno pro profesiální i domácí využití. Typ mopu je smyčka, okrajový lem rozstřih. Uchycení držáku mopu pomocí kapsy. Mop je dále opatřen barevnými proužky pro výběr kódování při profi úklidu.

AllServices Návlek mopu 40 cm mikrovlákno Flipper
121 Kč

Návlek mopu 40 cm mikrovlákno Flipper nebo pro Speedy – určen především pro mytí a dezinfekci všech umyvatelných povrchů. Doporučujeme především na hladké podlahy, plovoucí podlahy, méně znečištěné a s nutností použití menšího množství vody.

AllServices Návlek mopu 40 cm mikrovlákno kapsový
121 Kč

Návlek mopu 40 cm mikrovlákno kapsový - určen především pro mytí a dezinfekci všech umyvatelných povrchů. Doporučujeme především na hladké podlahy, plovoucí podlahy, méně znečištěné a s nutností použití menšího množství vody.

AllServices Návlek mopu 50 cm bavlna kapsový
134 Kč

Návlek mopu 50 cm kapsový, bavlna, 500 pracích cyklů – odolný vůči kyselinám a zásadám. Určeno pro profesiální i domácí využití. Typ mopu je smyčka, okrajový lem rozstřih. Uchycení držáku mopu pomocí kapsy. Mop je dále opatřen barevnými proužky pro výběr kódování při profi úklidu.

AllServices Návlek mopu 50 cm mikrovlákno Flipper
157 Kč

Návlek mopu 50 cm mikrovlákno Flipper nebo pro Speedy - určen především pro mytí a dezinfekci všech umyvatelných povrchů. Doporučujeme především na hladké podlahy, plovoucí podlahy, méně znečištěné a s nutností použití menšího množství vody.

AllServices Návlek mopu 50 cm mikrovlákno kapsový
157 Kč

Návlek mopu 50 cm mikrovlákno kapsový bílý – určen především pro mytí a dezinfekci všech umyvatelných povrchů. Doporučujeme především na hladké podlahy, plovoucí podlahy, méně znečištěné a s nutností použití menšího množství vody.

AllServices Návlek mopu 50 cm mikrovlákno kapsový s páskem
157 Kč

Návlek mopu 50 cm mikrovlákno kapsový bílý – systém Klaro - určen pro mytí a dezinfekci všech umyvatelných povrchů. Doporučujeme především na hladké podlahy, plovoucí podlahy, méně znečištěné a s nutností použití menšího množství vody.

AllServices Návlek mopu Flipper 40 cm bavlna 10 ks + 1 ks zdarma
1 030 Kč

Návlek mopu Flipper 40 cm bavlna – vysoká kvalita, minimálně 500 pracích cyklů. Kvalitní český produkt z prvotřídní příze. Typ mopu smyčka a okrajový lem rozstřih. Uchycení mopu pomocí jazyka. Návlek je vhodné před prvním použitím vyprat.

AllServices Návlek mopu Flipper 40 cm bavlna 50 ks + 7 ks zdarma
5 151 Kč
+ doprava zdarma

Návlek mopu Flipper 40 cm bavlna – vysoká kvalita, minimálně 500 pracích cyklů. Kvalitní český produkt z prvotřídní příze. Typ mopu smyčka a okrajový lem rozstřih. Uchycení mopu pomocí jazyka. Návlek je vhodné před prvním použitím vyprat.

AllServices Návlek mopu FLIPPER 40 cm - bavlněný mop
104 Kč

Návlek mopu 40 cm Flipper, bavlna, 500 pracích cyklů – odolný vůči kyselinám a zásadám. Určeno pro profesiální i domácí využití. Typ mopu je smyčka, okrajový lem rozstřih. Uchycení držáku mopu pomocí jazyka. Mop je dále opatřen barevnými proužky pro výběr kódování při profi úklidu.

AllServices Návlek zametacího V mopu 110 cm
302 Kč

Návlek zametacího V mopu 110 cm – použití na suché zametání, ale je možno jej také využít na mokro na hladkém povrchu. Česká výroba = KVALITA Cena je uvedena za jeden návlek, pro kompletní mop je nutné zakoupit 2 ks.

AllServices Plastový kbelík 5 l s víkem
30 Kč

Plastový kbelík -  vyrobený z kvalitního plastu je skvělým pomocníkem při domácím úklidu. Kbelík disponuje pevným držadlem, které umožňuje pohodlené přenášení. Kbelík je dodávám s víkem!

AllServices Plastový kbelík 15 l
71 Kč

Plastový kbelík - vyrobený z kvalitního plastu je skvělým pomocníkem při domácím úklidu. Kbelík disponuje pevným držadlem, které umožňuje pohodlené přenášení.

AllServices Souprava mopu - mopovací komplet Ovál Classic
169 Kč

Mopovací komplet Ovál Classic – kompletní sestava mopu určená pro úklid malých ploch. Vhodné na malé kuchyňky, koupelny, pro operativní použití v domácnosti. Vynikající poměr cena a výkon. Set obsahuje kbelík 10 l, elastický ždímač, tyč, mop. Tvar kýble se může lišit dle skladové dostupnosti.

AllServices Stěrka na podlahu 45 cm
64 Kč

Stěrka na podlahu je vyrobena z kvalitní černé pěnové gumy a je vhodná na stírání vody z podlahy, jako je dlažba nebo kachličky. Stěrka je vynikající pomocník pro stírání podlahy v koupelně, kuchyni, okolo bazénu a v zimním období na stírání roztátého sněhu v obchodech.

AllServices Stěrka na podlahu 60 cm
103 Kč

Stěrka na podlahu 60 cm – vyrobena z kvalitní černé pěnové gumy a je vhodná na stírání vody z podlahy, jako je dlažba nebo kachličky. Stěrka je vynikající pomocník pro stírání podlahy v koupelně, kuchyni, okolo bazénu a v zimním období na stírání roztátého sněhu v obchodech.

AllServices Stěrka na podlahu HACCP 55 cm bílá guma - AKCE
229 Kč

Stěrka na podlahu plastová sanitární HACCP 55 cm – bílá kvalitní guma – vhodná do kuchyní, bazénů, školek a dalších provozů dle norem HACC. Úchyt stahovací maticí pro běžné tyče mopu nebo smetáků o průměru cca 22 mm. Součást nabídky – podlahová stěrka 55 cm bez násady.

AllServices Stěrka na podlahu kov 45 cm - bílá guma
175 Kč

Stěrka na podlahu kov 45 cm – bílá guma – vynikající na úklid garáží, jídelen, bazénů. Setře vodu a nečistoty do sucha. Guma je na pevno. Bílá guma nezanechá žádné barevné šmouhy ani žmolky na vaší podlaze. Uchycení konické s objímkou na šroubek na jakoukoli násadu do 23 mm.

AllServices Stěrka na podlahu kov 55 cm - bílá guma
204 Kč

Stěrka na podlahu kov 55 cm – bílá guma – vynikající na úklid garáží, jídelen, bazénů. Setře vodu a nečistoty do sucha. Guma je na pevno. Bílá guma nezanechá žádné barevné šmouhy ani žmolky na vaší podlaze. Uchycení konické s objímkou na šroubek na jakoukoli násadu do 23 mm.

AllServices Stěrka na podlahu kov 75 cm - bílá guma
265 Kč

Stěrka na podlahu kov 75 cm – bílá guma – vynikající na úklid garáží, jídelen, bazénů. Setře vodu a nečistoty do sucha. Guma je na pevno. Bílá guma nezanechá žádné barevné šmouhy ani žmolky na vaší podlaze. Uchycení konické s objímkou na šroubek na jakoukoli násadu do 23 mm.

AllServices Top návlek mopu 40 cm, Flipper, mikrovlákno
149 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

TOP návlek mopu 40 cm mikrovlákno – Flipper nebo Speedy – co znamená „TOP“ mop? Jde o 20 let testování všech možných materiálů a jejich kombinaci. Tím bylo dosaženo nejlepší kombinace, kterou Vám nyní můžeme nabídnout.

AllServices Top návlek mopu 40 cm, kapsový, mikrovlákno
150 Kč

TOP návlek mopu 40 cm kapsový, mikrovlákno – co znamená „TOP“ mop? Jde o 20 let testování všech možných materiálů a jejich kombinaci. Tím bylo dosaženo nejlepší kombinace, kterou Vám nyní můžeme nabídnout.

AllServices Top návlek mopu 50 cm, Flipper, mikrovlákno
181 Kč

TOP návlek mopu 50 cm mikrovlákno – Flipper nebo Speedy – co znamená „TOP“ mop? Jde o 20 let testování všech možných materiálů a jejich kombinaci. Tím bylo dosaženo nejlepší kombinace, kterou Vám nyní můžeme nabídnout.