AllServices Auto houba velká mycí s padem
29 Kč

Auto houba velká mycí s padem – výborná mycí houba s padem (abrazivní vrstvou pro snadné odstranění úporných nečistot např. hmyz) určená na ruční mytí aut, na mytí potahů a čalounění, koberců atd. Je jemná, ale pevná neroztrhne se vám v ruce, když je namočená.

AllServices CIF Cream 500 ml
42 Kč

CIF Creme 500 ml – čistící krém bílý – NOVÁ RECEPTURA – síla kterou okamžitě poznáte. Cif je tak jemný, že nepoškrábe ani smalt či sklokeramiku.

AllServices Čistící hmota Super Clean na elektroniku
120 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Čistící hmota Super Clean - je opravdovou revolucí v péči o vaši techniku. Čistící hmota je ideálním pomocníkem pro odstranění špíny a nečistot z míst, kam se běžné čistítí prostředky nedostanou. Unikátní věcička pro všechny odpůrce prachu a drobečků.

AllServices Drátěnka mikrovláknová Nancy
22 Kč

Drátěnka mikrovláknová Nancy 15 × 20 cm - velmi účinná a nepoškrábe čištěný povrch. Na jedné straně mikrovlákno, a na druhé straně drátěnka tvořená prošitým hliníkovým vláknem. Víceúčelový výrobek vhodný na kuchyně, koupelny, sklo, nábytek, zrcadla.

AllServices Drátěnka nerez 3 ks 15 g
18 Kč

DRÁTĚNKA NEREZ 3 ks – nerezová spirála, 2 ks + 1 ks zdarma v balení. Cena je uvedena za 1 balení 3 ks , karton obsahuje běžně 50 balení po 3 ks.

AllServices Houba ERGO antibakteriální 2 kusy
23 Kč

Houbičky na nádobí 2 ks – houbičky na nádobí se speciální antibakteriální úpravou, která napomáhá redukovat výskyt bakterií uvnitř produktu, ale také na uklizeném povrchu. Antibakteriální houbička? Ta by neměla chybět v žádné kuchyni!

AllServices Houba profilovaná MAXI JUMBO
12 Kč

Houba profilovaná MAXI JUMBO - profi s abrazivní vrstvou cena za ks. Nejvetší houba na trhu s abrazivní vrstvou. Vhodné na úklid nebo do velkokuchyně na hrnce. Dobře se drží a rychle s ní vyčistíte hodně špíny.

AllServices Houba protect antibakteriální 10 kusů
43 Kč

Houbičky na nádobí 10 ks – houbičky na nádobí se speciální antibakteriální úpravou, která napomáhá redukovat výskyt bakterií uvnitř produktu, ale také na uklizeném povrchu. Antibakteriální houbička? Ta by neměla chybět v žádné kuchyni!

AllServices Houba protect antibakteriální 2 kusy
18 Kč

Houbičky na nádobí 2 ks – houbičky na nádobí se speciální antibakteriální úpravou, která napomáhá redukovat výskyt bakterií uvnitř produktu, ale také na uklizeném povrchu. Antibakteriální houbička? Ta by neměla chybět v žádné kuchyni!

AllServices Houba protect antibakteriální 5 kusů
31 Kč

Houbičky na nádobí 5 ks – houbičky na nádobí se speciální antibakteriální úpravou, která napomáhá redukovat výskyt bakterií uvnitř produktu, ale také na uklizeném povrchu. Antibakteriální houbička? Ta by neměla chybět v žádné kuchyni!

AllServices Houba velká mycí školní
24 Kč

Houba velká mycí – výborná mycí houba určená na ruční mytí aut, na mytí tabulí ve školách. Neškrábe mytý povrch, je jemná, ale pevná nerozthne se vám v ruce, když je namočená. Dobře se ždíme a nedrží v sobě nečistoty.

AllServices Houbička HYGIENIC 1 kus
22 Kč

Houbička na nádobí HYGIENIC - houbičky na nádobí je vyrobena z celulózy a absorbuje až 12 x více tekutin než je jejich váha. Narozdíl od normálních houbiček rychle usychají, což znesnadňuje tvorbu bakterií. Tato skvělá houbička by neměla chybět v žádné kuchyni!

AllServices Houbička z mikrovlákna pro nanášení vosku 5 kusů
180 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Houbička z mikorvlákna – tato speciální modrá houbička je skvělým pomocníkem pro snadné a rychlé nanášení vosků nebo impregnačních a leštících přípravků. Houbička je vyrobena z mikrovlákna, zlepšuje přesnost aplikace a zamezuje plýtvání přípravku.

AllServices Kartáč 16\" měkký pro kotoučový stroj AC 171
1 209 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kartáč 16" měkký – pro jednokotoučový stroj AC 171. Kartáč je kompatibilní i na některé jednokoutoučové a mycí stroje jiných značek např. Ghiblli, Floorpul, Whirbel a další. Při výběru porovnej druh středového zámku (uchycení). Cena je za 1 kus.

AllServices Kartáč 16\" tvrdý pro kotoučový stroj AC 171
967 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kartáč 16" tvrdý – pro jednokotoučový stroj AC 171. Kartáč je kompatibilní i na některé jednokoutoučové a mycí stroje jiných značek např. Ghiblli, Floorpul, Whirbel a další. Při výběru porovnej druh středového zámku (uchycení). Cena je za 1 kus.

AllServices Koště chodníkové s holí - dřevo 120 cm, 250 x 56mm
80 Kč

Koště chodníkové s holí 120 cm – vyrobeno z bukového dřeva, které je nejvhodnějším materiálem pro venkovní použití. Jsou poměrně lehká a hlavně odolná proti poškození a praskání při zmrznutí.Možné zahnutí hole, která  nebrání běžnému uživání.

AllServices Molitanový smeták 45 cm
104 Kč

Molitanový smeták o šířce 45 cm -  během 25 leté historie, při které byly vyzkouženy všechny možné druhy dřeva a plastu, stejně jako nespočet různých úprav těchto materiálů, vznikl tento finální výrobek.

AllServices Molitanový smeták 60 cm
116 Kč

Molitanový smeták o šířce 60 cm – během 25 leté historie, při které byly vyzkouženy všechny možné druhy dřeva a plastu, stejně jako nespočet různých úprav těchto materiálů, vznikl tento finální výrobek.

AllServices Molitanový smeták 90 cm
121 Kč

Molitanový smeták o šířce 90 cm – během 25 leté historie, při které byly vyzkouženy všechny možné druhy dřeva a plastu, stejně jako nespočet různých úprav těchto materiálů, vznikl tento finální výrobek.

AllServices Návlek rozmýváku 35 cm
100 Kč

Návlek rozmýváku 35 cm – klasický návlek pro každodenní čištění oken, výloh, skel,. Návleky lze prát v pračce do teploty 60°C.

AllServices Návlek rozmýváku 40 cm
112 Kč

Návlek rozmýváku 40 cm – klasický návlek pro každodenní čištění. Návleky lze prát bez aviváže v pračce do teploty 60°C.Po použití vždy alespoň dobře vymáchat v ruce a nechat vyschnout. Nepoužívat v kombinaci se žíravými látkami a kyselinami.

AllServices Návlek rozmýváku 45 cm
149 Kč

Návlek rozmýváku 45 cm – klasický návlek pro každodenní čištění. Návleky lze prát bez aviváže v pračce do teploty 60°C.Po použití vždy alespoň dobře vymáchat v ruce a nechat vyschnout. Nepoužívat v kombinaci se žíravými látkami a kyselinami.

AllServices Neutralizační kameny - tablety do pisoárů 1 kg
192 Kč

Neutralizační kameny do pisoárů 1 kg – tablety do pisoárů, kostky do záchodových mušlí dezinfekční, bez parfemace pouze dezinfekční vůně. Nezanáší záchodové mušle. Bezpečnostní upozornění: H315 Způsobuje poleptání pokožky. H317 Může způsobovat poleptání pokožky. H319 Způsobuje vážné podráždění očí…

AllServices Přírodní jelenice - houbička potažená jelenicí
35 Kč

Přírodní jelenice – houbička potažená jelenicí – máme tu možnost Vám nabídnout český výrobek, z českých materiálů a vyrobený v České Republice. Nejedná se o strojní výrobu, každý kus je jedinečný. Kůže můžeme mít různé odstíny a drobné „škrábance“, které vznikají činěním.

AllServices Prostředek na nádobí 5 l Fox citron
85 Kč

Skvělý mycí prostředek na nádobí 5 l  Fox citron  – intezivní vůně citronu, šetrný k rukám, udržuje příjemný pocit Vašich rukou i při častém použivání. Výtažky z citrónu zanechávají svěží citrónovou vůni. Určený pro ruční mytí nádobí.

AllServices Silikonová houbička na mytí nádobí
47 Kč

Silikonová houbička na mytí nádobí - vyrobena z měkkého silikonu a proto ji můžete použít na jakékoli druhy povrchů a nemusíte se bát jejich poškození. Je vhodná na mytí nádobí, ovoce, zeleniny nebo jiných kuchyňských nástrojů.

AllServices Smeták gumový s teleskopem 75/120 cm
133 Kč

Smeták gumový s teleskopem 75/120 cm - doporučujeme pro kadeřnické salony nebo do dílny, velmi dobře zametá vlasy a špony, které se nezaplétají do vlasu, jako u klasického smetáku. Tyčku lze vyměnit za klasickou s hrubým závitem. Cena je uvedena za 1 ks, karton obsahuje běžně 12 ks.

AllServices Smeták plastový - 20 cm
47 Kč

Smeták plastový  – 20 cm- kvalitní smeták v pěkném designovém provedení pro účinné zametání hladkých podlah. Smeták je vhodný do každé domácnosti, firmy nebo úklidové společnosti.

AllServices Smeták plastový tvrdý - barevný
47 Kč

Smeták plastový tvrdý - kvalitní smeták v pěkném designovém provedení pro účinné zametání hladkých podlah nebo hrubších povrchů  Smeták je vhodný do každé domácnosti, firmy nebo úklidové společnosti na zametání vnitřních nebo venkovních prostorů.

AllServices Stěrka na žaluzie s mikrovláknem
48 Kč

Stěrka na čištění horizontálních žaluzií – návlek z mikrovlákna lze vyprat. Perfektně odstraní prach a nečistoty. Použití je možné na sucho i na mokro. Po použití vyperte do 40°C nebělit a nedávat aviváž. Cena je uvedena za 1 ks, karton obsahuje běžně 12 ks.

AllServices Tablety kostky do pisoárů 1 kg - dračí mast
173 Kč

Tablety kostky do pisoárů 1 kg - čistící a deodorační přípravek určený pro vkládání do pisoárů. Tablety zabraňují tvorbě usazenin, vodního a močového kamene a slouží k provonění prostor toalet.

AllServices Vonné Sítko do pisoáru AROMAFRESH - citron 10 ks + 1 ks ZDARMA
425 Kč

Vonné pisoárové sítko AROMAFRESH 30 dní – citron – vonné pisoárové gelové sítko je vyrobeno z polymeru a má 12 x intenzivnější vůni než klasická sítka. Sítko optimalizuje tvorbu bakterií a tím zabraňuje šíření pachu již v zárodku. Díky svému složení postupně uvolňuje vůni po dobu 30 dnů.