AllServices Houba profilovaná MAXI JUMBO
12 Kč

Houba profilovaná MAXI JUMBO - profi s abrazivní vrstvou cena za ks. Nejvetší houba na trhu s abrazivní vrstvou. Vhodné na úklid nebo do velkokuchyně na hrnce. Dobře se drží a rychle s ní vyčistíte hodně špíny.

AllServices WC košíček závěsný
17 Kč

WC košíček závěsný – doplňkový košíček k výrobkům krystal WC gel zelený a modrý určený k zavěšení do WC mísy.Košíček naplňte gelem asi do 2/3 a s každým spláchnutím se uvolní příjemná svěží vůně.

AllServices Houba protect antibakteriální 2 kusy
18 Kč

Houbičky na nádobí 2 ks – houbičky na nádobí se speciální antibakteriální úpravou, která napomáhá redukovat výskyt bakterií uvnitř produktu, ale také na uklizeném povrchu. Antibakteriální houbička? Ta by neměla chybět v žádné kuchyni!

AllServices Drátěnka nerez 3 ks 15 g
18 Kč

DRÁTĚNKA NEREZ 3 ks – nerezová spirála, 2 ks + 1 ks zdarma v balení. Cena je uvedena za 1 balení 3 ks , karton obsahuje běžně 50 balení po 3 ks.

AllServices Drátěnka mikrovláknová Nancy
22 Kč

Drátěnka mikrovláknová Nancy 15 × 20 cm - velmi účinná a nepoškrábe čištěný povrch. Na jedné straně mikrovlákno, a na druhé straně drátěnka tvořená prošitým hliníkovým vláknem. Víceúčelový výrobek vhodný na kuchyně, koupelny, sklo, nábytek, zrcadla.

AllServices Houbička HYGIENIC 1 kus
22 Kč

Houbička na nádobí HYGIENIC - houbičky na nádobí je vyrobena z celulózy a absorbuje až 12 x více tekutin než je jejich váha. Narozdíl od normálních houbiček rychle usychají, což znesnadňuje tvorbu bakterií. Tato skvělá houbička by neměla chybět v žádné kuchyni!

AllServices Houba ERGO antibakteriální 2 kusy
23 Kč

Houbičky na nádobí 2 ks – houbičky na nádobí se speciální antibakteriální úpravou, která napomáhá redukovat výskyt bakterií uvnitř produktu, ale také na uklizeném povrchu. Antibakteriální houbička? Ta by neměla chybět v žádné kuchyni!

AllServices Houba velká mycí školní
24 Kč

Houba velká mycí – výborná mycí houba určená na ruční mytí aut, na mytí tabulí ve školách. Neškrábe mytý povrch, je jemná, ale pevná nerozthne se vám v ruce, když je namočená. Dobře se ždíme a nedrží v sobě nečistoty.

AllServices Auto houba velká mycí s padem
29 Kč

Auto houba velká mycí s padem – výborná mycí houba s padem (abrazivní vrstvou pro snadné odstranění úporných nečistot např. hmyz) určená na ruční mytí aut, na mytí potahů a čalounění, koberců atd. Je jemná, ale pevná neroztrhne se vám v ruce, když je namočená.

AllServices Houba protect antibakteriální 5 kusů
31 Kč

Houbičky na nádobí 5 ks – houbičky na nádobí se speciální antibakteriální úpravou, která napomáhá redukovat výskyt bakterií uvnitř produktu, ale také na uklizeném povrchu. Antibakteriální houbička? Ta by neměla chybět v žádné kuchyni!

AllServices Přírodní jelenice - houbička potažená jelenicí
35 Kč

Přírodní jelenice – houbička potažená jelenicí – máme tu možnost Vám nabídnout český výrobek, z českých materiálů a vyrobený v České Republice. Nejedná se o strojní výrobu, každý kus je jedinečný. Kůže můžeme mít různé odstíny a drobné „škrábance“, které vznikají činěním.

AllServices vybaveniprouklid.cz vonné sítko do pisoárů
35 Kč

Vonná síťka do pisoáru – zabraňuje ucpávání odpadových cest, lze vytvarovat do všech běžných pisoárů, nebrání běžnému úklidu. Kvalitní guma, jemná parfemace. Cena je uvedena za 1 ks, karton obsahuje běžně 100 ks. Tento výrobek je možné potisknou značkou vaší firmy.

AllServices CIF Cream 500 ml
42 Kč

CIF Creme 500 ml – čistící krém bílý – NOVÁ RECEPTURA – síla kterou okamžitě poznáte. Cif je tak jemný, že nepoškrábe ani smalt či sklokeramiku.

AllServices Houba protect antibakteriální 10 kusů
43 Kč

Houbičky na nádobí 10 ks – houbičky na nádobí se speciální antibakteriální úpravou, která napomáhá redukovat výskyt bakterií uvnitř produktu, ale také na uklizeném povrchu. Antibakteriální houbička? Ta by neměla chybět v žádné kuchyni!

AllServices Silikonová houbička na mytí nádobí
47 Kč

Silikonová houbička na mytí nádobí - vyrobena z měkkého silikonu a proto ji můžete použít na jakékoli druhy povrchů a nemusíte se bát jejich poškození. Je vhodná na mytí nádobí, ovoce, zeleniny nebo jiných kuchyňských nástrojů.

AllServices Smeták plastový tvrdý - barevný
47 Kč

Smeták plastový tvrdý - kvalitní smeták v pěkném designovém provedení pro účinné zametání hladkých podlah nebo hrubších povrchů  Smeták je vhodný do každé domácnosti, firmy nebo úklidové společnosti na zametání vnitřních nebo venkovních prostorů.

AllServices vybaveniprouklid.cz WC sítko do pisoáru s tabletou - 1 ks
47 Kč

Pisoárové sítko s tabletou  –  pro vůni a ochranu odpadových cest. Sítko má trvalý deodorační účinek po dobu 30 dnů. Při splachování se blok postupně rozpouští a lehce vyjmutelné sítko nebrání běžnému úklidu. Použít ho lze do pisoáru v restauracích, nemocnicích nebo školách.

AllServices Smeták plastový - 20 cm
47 Kč

Smeták plastový  – 20 cm- kvalitní smeták v pěkném designovém provedení pro účinné zametání hladkých podlah. Smeták je vhodný do každé domácnosti, firmy nebo úklidové společnosti.

AllServices Stěrka na žaluzie s mikrovláknem
48 Kč

Stěrka na čištění horizontálních žaluzií – návlek z mikrovlákna lze vyprat. Perfektně odstraní prach a nečistoty. Použití je možné na sucho i na mokro. Po použití vyperte do 40°C nebělit a nedávat aviváž. Cena je uvedena za 1 ks, karton obsahuje běžně 12 ks.

AllServices vybaveniprouklid.cz Hang Tag - vonná závěska Mango
54 Kč

Hang Tag – vonná závěska vůně manga – víceúčelová vonná gelová závěska pro nádherné provonění vašich menších prostorů. Vhodné naprosto všude např. provonění menších prostor toalet, šatních skříní, interiérů automobilů, wc, šatny, atd.

AllServices vybaveniprouklid.cz Hang Tag - vonná závěska Jablko
54 Kč

Hang Tag – vonná závěska vůně jablka – víceúčelová vonná gelová závěska pro nádherné provonění vašich menších prostorů. Vhodné naprosto všude např. provonění menších prostor toalet, šatních skříní, interiérů automobilů, wc, šatny, atd.

AllServices vybaveniprouklid.cz Hang Tag - vonná závěska Citrus
54 Kč

Hang Tag – vonná závěska vůně citrus – víceúčelová vonná gelová závěska pro nádherné provonění vašich menších prostorů. Vhodné naprosto všude např. provonění menších prostor toalet, šatních skříní, interiérů automobilů, wc, šatny, atd.

AllServices Koště chodníkové s holí - dřevo 120 cm, 250 x 56mm
80 Kč

Koště chodníkové s holí 120 cm – vyrobeno z bukového dřeva, které je nejvhodnějším materiálem pro venkovní použití. Jsou poměrně lehká a hlavně odolná proti poškození a praskání při zmrznutí.Možné zahnutí hole, která  nebrání běžnému uživání.

AllServices Prostředek na nádobí 5 l Fox citron
85 Kč

Skvělý mycí prostředek na nádobí 5 l  Fox citron  – intezivní vůně citronu, šetrný k rukám, udržuje příjemný pocit Vašich rukou i při častém použivání. Výtažky z citrónu zanechávají svěží citrónovou vůni. Určený pro ruční mytí nádobí.

AllServices Návlek rozmýváku 35 cm
100 Kč

Návlek rozmýváku 35 cm – klasický návlek pro každodenní čištění oken, výloh, skel,. Návleky lze prát v pračce do teploty 60°C.

AllServices vybaveniprouklid.cz Smeták dřevěný s kováním 40 cm
104 Kč

Smeták dřevěný s kováním 40 cm – bez násady. Vlas jemný a hustý, vhodný pro zametání v interiéru např. chodby, sklady, bytové domy, jídelny apod.  Doporučujeme dřevěnou násadu 140 – 150 cm, položka pod kódem 92100101. Kvalitní materiál a provedení.

AllServices Molitanový smeták 45 cm
104 Kč

Molitanový smeták o šířce 45 cm -  během 25 leté historie, při které byly vyzkouženy všechny možné druhy dřeva a plastu, stejně jako nespočet různých úprav těchto materiálů, vznikl tento finální výrobek.