AllServices Vonné Sítko do pisoáru AROMAFRESH - citron 50 ks + 5 ks ZDARMA
2 124 Kč
+ doprava zdarma

Vonné pisoárové sítko AROMAFRESH 30 dní – citron – vonné pisoárové gelové sítko je vyrobeno z polymeru a má 12 x intenzivnější vůni než klasická sítka. Sítko optimalizuje tvorbu bakterií a tím zabraňuje šíření pachu již v zárodku. Díky svému složení postupně uvolňuje vůni po dobu 30 dnů.

AllServices Kartáč 16\" měkký pro kotoučový stroj AC 171
1 209 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kartáč 16" měkký – pro jednokotoučový stroj AC 171. Kartáč je kompatibilní i na některé jednokoutoučové a mycí stroje jiných značek např. Ghiblli, Floorpul, Whirbel a další. Při výběru porovnej druh středového zámku (uchycení). Cena je za 1 kus.

AllServices Kartáč 16\" tvrdý pro kotoučový stroj AC 171
967 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kartáč 16" tvrdý – pro jednokotoučový stroj AC 171. Kartáč je kompatibilní i na některé jednokoutoučové a mycí stroje jiných značek např. Ghiblli, Floorpul, Whirbel a další. Při výběru porovnej druh středového zámku (uchycení). Cena je za 1 kus.

AllServices Vonné Sítko do pisoáru AROMAFRESH - citron 10 ks + 1 ks ZDARMA
425 Kč

Vonné pisoárové sítko AROMAFRESH 30 dní – citron – vonné pisoárové gelové sítko je vyrobeno z polymeru a má 12 x intenzivnější vůni než klasická sítka. Sítko optimalizuje tvorbu bakterií a tím zabraňuje šíření pachu již v zárodku. Díky svému složení postupně uvolňuje vůni po dobu 30 dnů.

AllServices vybaveniprouklid.cz náhradní tableta do pisoárové síťky - balení 12 kusů
295 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Náhradní tableta do pisoárového sítka – pro vůni a ochranu odpadových cest, trvalý deodorační účinek po dobu 30 dnů. Při splachování se blok postupně rozpouští. Možno použít volně do pisoáru nebo jako náhradní tabletu do pisoárového sítka. Cena je uvedena za 1 balení pisoárového sítka.

AllServices vybaveniprouklid.cz rozmývák na mytí oken komplet 45 cm
258 Kč

Rozmývák na mytí oken komplet 45 cm – kompletní sestava obsahuje držák rozmýváku a návlek rozmýváku. Rozmývák slouží k profesionálnímu mytí oken. Nasadit lze na všechny teleskopické tyče v naší nabídce. Uchycení konické. Návlek rozmýváku lze prát.

AllServices Neutralizační kameny - tablety do pisoárů 1 kg
192 Kč

Neutralizační kameny do pisoárů 1 kg – tablety do pisoárů, kostky do záchodových mušlí dezinfekční, bez parfemace pouze dezinfekční vůně. Nezanáší záchodové mušle. Bezpečnostní upozornění: H315 Způsobuje poleptání pokožky. H317 Může způsobovat poleptání pokožky. H319 Způsobuje vážné podráždění očí…

AllServices Houbička z mikrovlákna pro nanášení vosku 5 kusů
180 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Houbička z mikorvlákna – tato speciální modrá houbička je skvělým pomocníkem pro snadné a rychlé nanášení vosků nebo impregnačních a leštících přípravků. Houbička je vyrobena z mikrovlákna, zlepšuje přesnost aplikace a zamezuje plýtvání přípravku.

AllServices Tablety kostky do pisoárů 1 kg - dračí mast
173 Kč

Tablety kostky do pisoárů 1 kg - čistící a deodorační přípravek určený pro vkládání do pisoárů. Tablety zabraňují tvorbě usazenin, vodního a močového kamene a slouží k provonění prostor toalet.

AllServices vybaveniprouklid.cz Smeták dřevěný s kováním 80 cm
157 Kč

Smeták dřevěný s kováním 80 cm – bez násady. Vlas jemný a hustý, vhodný pro zametání v interiéru např. chodby, sklady, bytové domy, jídelny apod.  Doporučujeme dřevěnou násadu 140 – 150 cm, položka pod kódem 92100101. Kvalitní materiál a provedení.

AllServices Návlek rozmýváku 45 cm
149 Kč

Návlek rozmýváku 45 cm – klasický návlek pro každodenní čištění. Návleky lze prát bez aviváže v pračce do teploty 60°C.Po použití vždy alespoň dobře vymáchat v ruce a nechat vyschnout. Nepoužívat v kombinaci se žíravými látkami a kyselinami.

AllServices vybaveniprouklid.cz pisoárové sítko 2 kusy - Jablko
143 Kč

Pisoárové sítko AllServices 2 ks – pisoárové sítko snižuje tvorbu bakterií, minimalizuje šíření pachů. Má bodlinky, které jsou hustší a zabraňují rozštřikování moči. Vonné sítko je pro svůj tvar a velikost vhodné do všech pisoárů.

AllServices vybaveniprouklid.cz pisoárové sítko 2 kusy - Mango
143 Kč

Pisoárové sítko AllServices 2 ks – pisoárové sítko snižuje tvorbu bakterií, minimalizuje šíření pachů. Má bodlinky, které jsou hustší a zabraňují rozštřikování moči. Vonné sítko je pro svůj tvar a velikost vhodné do všech pisoárů.

AllServices Smeták gumový s teleskopem 75/120 cm
133 Kč

Smeták gumový s teleskopem 75/120 cm - doporučujeme pro kadeřnické salony nebo do dílny, velmi dobře zametá vlasy a špony, které se nezaplétají do vlasu, jako u klasického smetáku. Tyčku lze vyměnit za klasickou s hrubým závitem. Cena je uvedena za 1 ks, karton obsahuje běžně 12 ks.

AllServices vybaveniprouklid.cz Smeták dřevěný s kováním 60 cm
128 Kč

Smeták dřevěný s kováním 60 cm – bez násady. Vlas jemný a hustý, vhodný pro zametání v interiéru např. chodby, sklady, bytové domy, jídelny apod.  Doporučujeme dřevěnou násadu 140 – 150 cm, položka pod kódem 92100101. Kvalitní materiál a provedení.

AllServices Molitanový smeták 90 cm
121 Kč

Molitanový smeták o šířce 90 cm – během 25 leté historie, při které byly vyzkouženy všechny možné druhy dřeva a plastu, stejně jako nespočet různých úprav těchto materiálů, vznikl tento finální výrobek.

AllServices Čistící hmota Super Clean na elektroniku
120 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Čistící hmota Super Clean - je opravdovou revolucí v péči o vaši techniku. Čistící hmota je ideálním pomocníkem pro odstranění špíny a nečistot z míst, kam se běžné čistítí prostředky nedostanou. Unikátní věcička pro všechny odpůrce prachu a drobečků.

AllServices Molitanový smeták 60 cm
116 Kč

Molitanový smeták o šířce 60 cm – během 25 leté historie, při které byly vyzkouženy všechny možné druhy dřeva a plastu, stejně jako nespočet různých úprav těchto materiálů, vznikl tento finální výrobek.

AllServices Návlek rozmýváku 40 cm
112 Kč

Návlek rozmýváku 40 cm – klasický návlek pro každodenní čištění. Návleky lze prát bez aviváže v pračce do teploty 60°C.Po použití vždy alespoň dobře vymáchat v ruce a nechat vyschnout. Nepoužívat v kombinaci se žíravými látkami a kyselinami.

AllServices vybaveniprouklid.cz Smeták dřevěný s kováním 40 cm
104 Kč

Smeták dřevěný s kováním 40 cm – bez násady. Vlas jemný a hustý, vhodný pro zametání v interiéru např. chodby, sklady, bytové domy, jídelny apod.  Doporučujeme dřevěnou násadu 140 – 150 cm, položka pod kódem 92100101. Kvalitní materiál a provedení.

AllServices Molitanový smeták 40 cm
102 Kč

Molitanový smeták o šířce 40 cm – během 25 leté historie, při které byly vyzkouženy všechny možné druhy dřeva a plastu, stejně jako nespočet různých úprav těchto materiálů, vznikl tento finální výrobek.

AllServices Návlek rozmýváku 35 cm
100 Kč

Návlek rozmýváku 35 cm – klasický návlek pro každodenní čištění oken, výloh, skel,. Návleky lze prát v pračce do teploty 60°C.

AllServices Molitanový smeták 35 cm
97 Kč

Molitanový smeták o šířce 35 cm – během 25 leté historie, při které byly vyzkouženy všechny možné druhy dřeva a plastu, stejně jako nespočet různých úprav těchto materiálů, vznikl tento finální výrobek.

AllServices Prostředek na nádobí 5 l Fox citron
85 Kč

Skvělý mycí prostředek na nádobí 5 l  Fox citron  – intezivní vůně citronu, šetrný k rukám, udržuje příjemný pocit Vašich rukou i při častém použivání. Výtažky z citrónu zanechávají svěží citrónovou vůni. Určený pro ruční mytí nádobí.

AllServices Koště chodníkové s holí - dřevo 120 cm, 250 x 56mm
80 Kč

Koště chodníkové s holí 120 cm – vyrobeno z bukového dřeva, které je nejvhodnějším materiálem pro venkovní použití. Jsou poměrně lehká a hlavně odolná proti poškození a praskání při zmrznutí.Možné zahnutí hole, která  nebrání běžnému uživání.

AllServices vybaveniprouklid.cz Hang Tag - vonná závěska Mango
54 Kč

Hang Tag – vonná závěska vůně manga – víceúčelová vonná gelová závěska pro nádherné provonění vašich menších prostorů. Vhodné naprosto všude např. provonění menších prostor toalet, šatních skříní, interiérů automobilů, wc, šatny, atd.

AllServices vybaveniprouklid.cz Hang Tag - vonná závěska Jablko
54 Kč

Hang Tag – vonná závěska vůně jablka – víceúčelová vonná gelová závěska pro nádherné provonění vašich menších prostorů. Vhodné naprosto všude např. provonění menších prostor toalet, šatních skříní, interiérů automobilů, wc, šatny, atd.

AllServices vybaveniprouklid.cz Hang Tag - vonná závěska Citrus
54 Kč

Hang Tag – vonná závěska vůně citrus – víceúčelová vonná gelová závěska pro nádherné provonění vašich menších prostorů. Vhodné naprosto všude např. provonění menších prostor toalet, šatních skříní, interiérů automobilů, wc, šatny, atd.

AllServices Stěrka na žaluzie s mikrovláknem
48 Kč

Stěrka na čištění horizontálních žaluzií – návlek z mikrovlákna lze vyprat. Perfektně odstraní prach a nečistoty. Použití je možné na sucho i na mokro. Po použití vyperte do 40°C nebělit a nedávat aviváž. Cena je uvedena za 1 ks, karton obsahuje běžně 12 ks.