Alluni caffé

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Alluni caffé Tradizione 1 Kg zrnková káva Alluni caffé Luigina Arabica 1 Kg zrnková káva
Alluni caffé Tradizione 1 Kg zrnková káva

Káva Ricetta Tradizione je nejlepším výběrem kvalitní robusty z Afriky a Asie k vytvoření nejlepšího intenzivního a plného italského espressa. Ricetta Tradizione je jedinečná směs, která přichází s širokou škálou chutí s aromatickou čokoládou a květinovými tóny.

můžete mít 22.4. - 23.4.

Alluni caffé Camillo 1 Kg zrnková káva Alluni caffé Luigina Arabica 1 Kg zrnková káva
Alluni caffé Camillo 1 Kg zrnková káva

Ricetta Camillo, pečlivě vyvážené spojení nejlepších výběrů kávy arabica, pro jedinečné potřeby autentického italského espressa. Prostřednictvím rovnováhy mezi chutí a vjemem. Ricetta Camillo, se podařilo dosáhnout cíle: zhmotnit krémovost a chuť.

můžete mít 22.4. - 23.4.

Alluni caffé Luigina Arabica 1 Kg zrnková káva Alluni caffé Luigina Arabica 1 Kg zrnková káva
Alluni caffé Luigina Arabica 1 Kg zrnková káva

Ricetta Luigina, dokonalá kombinace ingrediencí z nejprestižnějších zemí produkujících kávu. Komplexní tělo pravého italského espressa. Ricetta Luigina, tato směs nabízí širokou škálu vůní a chutí a nabízí řešení pro nejnáročnější znalce kávy.

můžete mít 22.4. - 23.4.

Všechno to začalo, když se Alessia Alunni, pocházející z rodiny s 30letým působením ve světě kávy, rozhodla získat historickou milánskou značku „Golden Brasil Coffee“. „Pražíme speciální, kvalitní kávu s řemeslným zpracováním podle nejušlechtilejší tradice italského espressa, pracovní filozofie, která nám umožnila naplnit úspěchy a neustále usilovat o růst.