Almara Soap PURE FACE

Almara Soap PURE FACE

599 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Říká se, že skutečná krása se nachází pod povrchem, a to platí i u dekorativní kosmetiky. Vracejte se ke svojí přirozené kráse každý den s radostí a prostřednictvím čistě přírodního produktu, jakým je tento olejový odličovač vhodný k odlíčení tváře i očního make-upu.

Almara Soap Ochranný olej do přírody Travel & Camp 100 ml

Almara Soap Ochranný olej do přírody Travel & Camp 100 ml

299 Kč

100 % přírodní ochranný olej proti bodavému hmyzu, který zároveň pečuje o vaši pokožku. Je ideálním společníkem pro pobyt v přírodě, u vody nebo na horách. Tu nejlepší péči vám dodá díky makovému a slunečnicovému oleji, který je lehký, dobře se vtírá a nezanechává mastný film na pokožce.

Partner: FOLLY.cz

Mýdla Almara soap jsou vyráběna ručně, a to tradiční metodou za studena. Každé z mýdel má jinou recepturu, a to díky pečlivě zvolené kombinaci přírodních látek, které pečují o pokožku. Nenajdete v nich žádné parabeny, sulfáty ani další nežádoucí suroviny. Ze sortimentu Almara soap si vyberete, ať už máte normální, citlivou nebo třeba ekzematickou pleť. Díky opravdu širokému sortimentu nejen barev, ale hlavně vůní si vybere opravdu každý zákazník.