Alori Nano Čistič usazenin na nádobí 250ml
249 Kč

Novinka

Alori Nano Čistič usazenin nádobí, je určen k odstranění extrémně odolné špíny, mastnoty a připálenin z vnějšího povrchu nádobí. Výrobek je účinný i bez drhnutí podkladu.

Alori Nano Balíček pro Vánoční úklid-32%
2 600 Kč 1 749 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Balíček prémiových českých čistících prostředků s účinností až o 80% větší, než běžné čističe, který Vám ulehčí Vánoční úklid domácnosti, nebo kanceláře.

Alori Nano Čistič dřeva 1l
269 Kč

Novinka

Čistič na dřevěné povrchy je určený k ostranění nečistot z dřevěných podlah a materiálu a to jak v interiéru, tak v exteriéru.

Alori Nano Čistič grilu 250ml
199 Kč

Novinka

Marně přemýšlíte, jak nejjednodušeji odstranit zbytky steaku z grilu? Děsí vás představa namáhavého drhnutí a času, který tím strávíte? Nezoufejte, jde to i snadněji.

Alori Nano Čistič impregnovaných povrchů
199 Kč

Novinka

Úspěšně jste ve své domácnosti aplikovali Alori Nano ochranu a teď přemýšlíte jak to udělat, aby vám vydržela co nejdéle? Pak přesně tento produkt je určený pro Vás.

Alori Nano Čistič krbů 250ml
199 Kč

Novinka

Milujete pozorování praskajícího ohně v krbu a atmosféru, kterou navozuje? Ale sklo vašeho krbu je tak černé, že si musíte oheň jen představovat?

Alori Nano Čistič kuchyně 250ml-35%
199 Kč 129 Kč

Akce

Je úklid kuchyně vaší noční můrou? Mastnotu a připálené zbytky jídla musíte drhnout a trvá to celou věčnost? Zjednodušte a zkraťte si úklid kuchyně.

Alori Nano Čistič na kůži 250ml
429 Kč

Novinka

Milujete hebkost a jemnost kůže? Bohužel vaše kožená sedačka už tak hebká a jemná není? Máme řešení! Vraťte jí pružnost, jemnost a hebkost pomocí Alori čističe na kůži.

Alori Nano Čistič oken 250ml
249 Kč

Novinka

Je mytí oken vaší noční můrou? Taháte těžký kýbl s vodou a ne ne okna vyleštit tak, aby na nich nezůstala jediná šmouha?

Alori Nano Impregnace kůže
479 Kč

Novinka

Milujete kůži? Tu jemnost, hebkost a vůni? Pak tenhle přípravek prostě musíte mít. Impregnace kůže zajistí, že bude i po letech stále tak hebká na dotek, nepopraská a vy si budete dál užívat pocit luxusu.

Alori Nano Leštěnka na nábytek 250ml
189 Kč

Novinka

Ztrácí váš nábytek krásu pod neustále se opakujícím nánosem prachu? Chtěli byste, aby byl stále krásně lesklý, ale nechce se vám stále dokola utírat prach?

Alori Nano Nano ochrana na podlahy 1l
790 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Antistatická ochrana podlahy spojená s renovace původní barvy a protiskluzovou ochranou pro Vaší podlahu z PVC, lina a plovoucích podlah.

Alori Nano Nano ochrana nerezu, hliníku a chromu
229 Kč

Novinka

Dokonalá nano ochrana pro nerez, hliník a chrom v rámci interiéru i exteriéru. Nano ochrana vytvoří na povrchu neviditelný ochranný film a zamezí znečišťování a poškozování materiálu.

Alori Nano Nano ochrana pro nové laky-37%
3 790 Kč 2 379 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Chcete lak svého auta ochránit před mechanickým poškozením, agresivní solí a nečistotami? Nechcete platit za drahou aplikaci? Aplikujte si profesionální nano ochranu laku sami a v pohodlí domova!

Alori Nano Nano ochrana pro starší laky-37%
1 990 Kč 1 249 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Potřebujete oživit lak svého vozu? Zbavit se drobných škrábanců a poškození? A to vše v pohodlí domova bez nutnosti drahé aplikace? Polymerová UV ochrana pro laky starší 1 roku.

ALORI NANO – čistící a ochranné prostředky nejen pro domácnost

ALORI NANO – čistící a ochranné prostředky nejen pro domácnost