Alori Nano Balíček pro Vánoční úklid
2 600 Kč

Novinka

Balíček prémiových českých čistících prostředků s účinností až o 80% větší, než běžné čističe, který Vám ulehčí Vánoční úklid domácnosti, nebo kanceláře.

Alori Nano Čistič kuchyně 250ml
199 Kč

Je úklid kuchyně vaší noční můrou? Mastnotu a připálené zbytky jídla musíte drhnout a trvá to celou věčnost? Zjednodušte a zkraťte si úklid kuchyně.

Alori Nano Čistič oken 250ml
249 Kč

Je mytí oken vaší noční můrou? Taháte těžký kýbl s vodou a ne ne okna vyleštit tak, aby na nich nezůstala jediná šmouha?

Alori Nano Čistič na kůži 250ml
429 Kč

Milujete hebkost a jemnost kůže? Bohužel vaše kožená sedačka už tak hebká a jemná není? Máme řešení! Vraťte jí pružnost, jemnost a hebkost pomocí Alori čističe na kůži.

Alori Nano Čistič krbů 250ml
199 Kč

Milujete pozorování praskajícího ohně v krbu a atmosféru, kterou navozuje? Ale sklo vašeho krbu je tak černé, že si musíte oheň jen představovat?

Alori Nano Čistič dřeva 1l
269 Kč

Čistič na dřevěné povrchy je určený k ostranění nečistot z dřevěných podlah a materiálu a to jak v interiéru, tak v exteriéru.

Alori Nano Impregnace kůže
479 Kč

Milujete kůži? Tu jemnost, hebkost a vůni? Pak tenhle přípravek prostě musíte mít. Impregnace kůže zajistí, že bude i po letech stále tak hebká na dotek, nepopraská a vy si budete dál užívat pocit luxusu.

Alori Nano Leštěnka na nábytek 250ml
189 Kč

Ztrácí váš nábytek krásu pod neustále se opakujícím nánosem prachu? Chtěli byste, aby byl stále krásně lesklý, ale nechce se vám stále dokola utírat prach?

Alori Nano WC čistič 750ml
289 Kč

Hledáte to správné řešení pro vyčištění a údržbu Vaší toalety? Máme pro Vás řešení.

Alori Nano Čistič obkladů a spár 250ml
239 Kč

Je obklad ve vaší koupelně pohřben pod nánosem vodního kamene a usazenin? A spáry jsou tmavé a zašlé? Máme jednoduché řešení.

Alori Nano Neutralizátor zápachu 250ml
199 Kč

Okamžitě rozkládá nepříjemné pachy. Zbavte se u vás doma všech nežádoucích pachů. Nepřekrývejte, ale eliminujte je a užijte si příjemnou svěží vůni.

Alori Nano Tekuté stěrače
1 690 Kč

Zažili jste někdy nebezpečnou situaci kvůli špatnému výhledu během silného deště? Stěrače nestíhají stírat vodu a k tomu voda od kolem projíždějících aut? Tak to už nikdy zažít nemusíte!

Alori Nano Dezinfekce na ruce 5l
3 450 Kč 2 690 Kč

Receptura schválena Světovou zdravotnickou organizací (WHO) proti koronaviru COVID-19.

Alori Nano Čistič sporáku a trouby 250ml
199 Kč

Je váš sporák, nebo troouba kandidátem na cenu „nejmastnější plocha“ u vás doma? Trávíte hodiny jeho čistěním a výsledek stále není ideální?

Alori Nano Nano ochrana na podlahy 1l
790 Kč

Antistatická ochrana podlahy spojená s renovace původní barvy a protiskluzovou ochranou pro Vaší podlahu z PVC, lina a plovoucích podlah.

Alori Nano Odstraňovač rzi 250ml
199 Kč

Odstraňovač rzi je určen pro odstraňování vodní rzi z keramiky, obkladů, dlažby, umělé hmoty i lakovaných povrchů.

ALORI NANO – čistící a ochranné prostředky nejen pro domácnost

ALORI NANO – čistící a ochranné prostředky nejen pro domácnost