Alpro kokosový nápoj s mandlemi 1 l
81 Kč

Alpro kokosový nápoj s mandlemi, se kterým zažijete tropické dobrodružství. Křehký kokos ve spojení s praženými mandlemi je vstupenkou na vás soukromý ostrov. Nápoj má nízkou kalorickou hodnotu a obsahuje velké množství vápníku a vitamínů. Bez lepku a palmového oleje.

Alpro sójový nápoj s čokoládovou příchutí 1 l
71 Kč

Lahodný sójový nápoj značky Alpro s čokoládovou příchutí. Delikátní pochoutka, která kombinuje jedinečné vlastnosti sóji s luxusní chutí nejkvalitnějších kakaových bobů. Její chuť je určena pro ty nejnáročnější milovníky čokolády.

Alpro rýžová alternativa smetany na vaření 250 ml
40 Kč

Alpro rýžová alternativa ke smetaně na vaření je 100% bez laktózy, a proto je tak i báječně lehce stravitelná. Přednosti produktu:

100 % rostlinný lehká konzistence, bohatá chuť je lehce stravitelný, protože je přirozeně bezlaktózový bez živočišných tuků bez lepku .

Alpro sójový nápoj 1 l
61 Kč

Hledáš ideální rostlinný nápoj, který bude ladit s tvými cereáliemi, doplní smoothie nebo osvěží prostě jen tak? Jsi náš člověk! Díky výběru tohoto produktu plného rostlinných proteinů, děláš něco pro sebe i pro planetu. Být laskavý k planetě znamená užívat si skvělou chuť.

Alpro sójový dezert s kokosem 125 g
25 Kč

Dopřejte si Alpro sójový dezert s kokosem, zasloužíte si ho! Vždy a všude – po této tropické pochoutce můžete sáhnout kdykoli, když si budete chtít užít okamžité potěšení. Jemně sladký, každá lžička je požitkem bez viny. Není nutné ho vychladit, ale je pak ještě více osvěžující.

Alpro High Protein sójový nápoj 1 l
81 Kč

Novinka

Rostlinný sójový nápoj Alpro High Protein je stvořený pro všechny sportovce. Ve 100 g se ukrývá 5 g bílkovin a 0,9 g vlákniny a je tak ideální jej konzumovat po tréninku či sportovním výkonu. Obsahuje rovněž vitamíny B2 a D2, naproti tomu je zcela bez laktózy.

Alpro sójový dezert s příchutí tmavé čokolády 125 g
25 Kč

Alpro dezert tmavá čokoláda v sobě spojuje jemnou kozistenci s lahodnou chutí tmavé čokolády. Dopřejte si ten skvělý zážitek. Přednosti produktu:

100 % rostlinný krémová konzistence přirozeně nízký obsah tuků přirozeně bezlaktózový neobsahuje umělá barviva ani konzervanty.

Alpro BIO mandlový nápoj 1 l
81 Kč

Alpro BIO mandlový nápoj z lehce opražených mandlí ze Středozemí a z vody. Proč si nevychutnat přírodní chuť mandlí a zapomenout na umělé příchutě? Pro tu nejlepší chuť podávejte vychlazené. .

Alpro sójový nápoj s vanilkovou příchutí 1 l
71 Kč

Alpro sójový nápoj s vanilkovou příchutí je lahodný nápoj, který dokazuje, že sója a vanilka jsou senzační dvojicí. Spojuje bohatou a přesto jemnou chuť vanilky a krémovou konzistenci sójového nápoje. Pro tu nejlepší chuť podávejte vychlazené.

Alpro rýžový nápoj 1 l
71 Kč

Rýžový nápoj značky Alpro z rýže a čisté vody. Produkt s nízkým obsahem tuku a cukrů. Bez lepku. Pro tu nejlepší chuť podávejte vychlazené.

Alpro kokosový nápoj s rýží 1 l
71 Kč

Kokosový nápoj s rýží značky Alpro, původem z Belgie. Nápoj má nízkou kalorickou hodnotu a obsahuje velké množství vápníku a vitamínů. Produkt bez přidaných cukrů, obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry. Bez lepku a palmového oleje. Pro tu nejlepší chuť podávejte vychlazené.

Alpro mandlový nápoj 1 l
71 Kč

Alpro nápoj z lehce opražených mandlí ze Středozemí a z vody. Proč si nevychutnat přírodní chuť mandlí a zapomenout na umělé příchutě? Pro tu nejlepší chuť podávejte vychlazené.

Alpro nápoj Barista ovesný 1 l
81 Kč

Probuďte v sobě baristu s ovesným nápojem Barista od značky Alpro. Produkt s nízkým obsahem tuku a cukrů při přípravu kávy s rostlinnou alternativou mléka. Ať už si uděláte svojí oblíbenou kávu jakkoliv – cappuccino, matcha latte nebo ledovou kávu. Nápoj je vhodný také do čaje a smoothie.

Alpro BIO kokosový nápoj 1 l
81 Kč

Alpro BIO kokosový nápoj je rostlinná alternativa, která je dobrá v mnoha ohledech. Odměň se chutí tropického slunce, kterou skrývá kokosový nápoj Alpro. Užij si plnou chuť prázdnin v Karibiku bez přidaných cukrů, jen s přirozenou sladkostí obsaženou v kokosu. Tak chutná bezstarostnost.

Alpro ovesný nápoj 1 l
71 Kč

Ovesný nápoj značky Alpro. Produkt s nízkým obsahem tuku a cukrů. Pro tu nejlepší chuť podávejte vychlazené.

Alpro sójový dezert s čokoládovou příchutí 125 g
25 Kč

Alpro sójový dezert s čokoládovou příchutí uspokojí tvojí chuť na sladké! Čokoládový dezert je dokonale krémový. Bohatou čokoládovou chuť a jemnou a krémovou konzistenci si všichni oblíbí.

Objevte naše rostlinné nápoje ze sóji, mandlí, rýže a oříšků. Ochutnejte rostlinné nápoje, alternativu smetany a skvělé dezerty.

Objevte naše rostlinné nápoje ze sóji, mandlí, rýže a oříšků. Ochutnejte rostlinné nápoje, alternativu smetany a skvělé dezerty.