10x více produktů a lepší ceny než na kterémkoliv e-shopu v Česku
Miliony produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Alpro High Protein sójový nápoj s čokoládovou příchutí 1l 8 ks Alpro High Protein sójový nápoj s čokoládovou příchutí 1l 8 ks
Alpro High Protein sójový nápoj s čokoládovou příchutí 1l 8 ks

ALPRO High Protein sójový nápoj s čokoládovou příchutí 1l 8 ks nadchne skvělou chutí a je plný kvalitních rostlinných proteinů. Vychutnejte si tento rostlinný nápoj a vylepšete své smoothie. Zdroj vápníku. Obsahuje vitamíny B2 a D. Přirozeně bez laktózy, 100% rostlinné a vegetariánské.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
Alpro Sójový nápoj s čokoládovou příchutí 250ml 24 ks Alpro High Protein sójový nápoj s čokoládovou příchutí 1l 8 ks
Alpro Sójový nápoj s čokoládovou příchutí 250ml 24 ks

ALPRO Sójový nápoj s čokoládovou příchutí 250ml 24 ks nadchne skvělou chutí a přirozeně nízkým obsahem nasycených tuků. Vychutnejte si tento rostlinný nápoj a vylepšete své ráno s vychlazeným nápojem. Zdroj vápníku. Obsahuje vitamíny B2 a D. Přirozeně bez laktózy, 100% rostlinné a vegetariánské.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
Alpro Sójový nápoj s vanilkovou příchutí 250ml 24ks Alpro High Protein sójový nápoj s čokoládovou příchutí 1l 8 ks
Alpro Sójový nápoj s vanilkovou příchutí 250ml 24ks

ALPRO Sójový nápoj s vanilkovou příchutí 250ml 24 ksnadchne skvělou chutí a přirozeně nízkým obsahem nasycených tuků. Vychutnejte si tento rostlinný nápoj a vylepšete své ráno s vychlazeným nápojem. Zdroj vápníku. Obsahuje vitamíny B2 a D. Přirozeně bez laktózy, 100% rostlinné a vegetariánské.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
ZLEVŇUJEME ZLEVNĚNÉ
Alpro Alpro High Protein sójový nápoj s příchutí karamelu a kávy 250ml 15 ks Alpro Alpro High Protein sójový nápoj s příchutí karamelu a kávy 250ml 15 ks
Alpro Alpro High Protein sójový nápoj s příchutí karamelu a kávy 250ml 15 ks

ALPRO Alpro High Protein sójový nápoj s příchutí karamelu a kávy 250ml 15 ks nadchne skvělou chutí a je plný kvalitních rostlinných proteinů. Vychutnejte si tento rostlinný nápoj a vylepšete své smoothie. Zdroj vápníku. Obsahuje vitamíny B2 a D. Přirozeně bez laktózy, 100% rostlinné a vegetariánské.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
Alpro Barista mandlový nápoj 1l, 8 ks Alpro Alpro High Protein sójový nápoj s příchutí karamelu a kávy 250ml 15 ks
Alpro Barista mandlový nápoj 1l, 8 ks

ALPRO Barista mandlový nápoj 1l pro přípravu perfektního latté art nebo pěny na capuccino. Získejte díky mandlovému nápoji svoji oblíbenou kávu se sladkou chutí středomořských mandlí. Přirozeně bez laktózy, 100% rostlinné a vegetariánské.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 56 Kč
Alpro ovesný nápoj TASTES AS GOOD – Rich & Creamy 3,5% Alpro Alpro High Protein sójový nápoj s příchutí karamelu a kávy 250ml 15 ks
Alpro ovesný nápoj TASTES AS GOOD – Rich & Creamy 3,5%

ALPRO ovesný nápoj TASTES AS GOOD – Rich & Creamy 3,5% 1l 8 ks bez přidaného cukru a sladidel nadchne krémovou chutí. Vychutnejte si ho zcela bez výčitek jako alternativu mléka – na vaření, v cereáliích, do kávy nebo prostě jen tak ze sklenice.Přirozeně bez laktózy, 100% rostlinné a vegetariánské.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 624 Kč
Alpro Barista ovesný nápoj 1l, 8 ks Alpro High Protein sójový nápoj s čokoládovou příchutí 1 l
Alpro Barista ovesný nápoj 1l, 8 ks

ALPRO Barista ovesný nápoj 1l, 8 ks pro přípravu perfektního latté art, ledové kávy nebo pěny na capuccino. Získejte díky ovesnému nápoji svoji oblíbenou kávu *s krémovou texturou. Přirozeně bez laktózy, 100% rostlinné a vegetariánské.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
Alpro Kokosovo-mandlový nápoj 1l, 8ks Alpro High Protein sójový nápoj s čokoládovou příchutí 1 l
Alpro Kokosovo-mandlový nápoj 1l, 8ks

ALPRO Kokosovo-mandlový nápoj 1l, 8ks bez přidaného cukru nadchne chutí kokosu a mandlí, které pochází ze středomořských sadů. Vychutnejte si krémovou chuť zcela bez výčitek jako alternativu mléka – v cereáliích, do kávy nebo prostě jen tak ze sklenice. Přirozeně bez laktózy, 100% rostlinné a vegetariánské.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
Alpro High Protein sójový nápoj s čokoládovou příchutí 1 l Alpro High Protein sójový nápoj s čokoládovou příchutí 1 l
Alpro High Protein sójový nápoj s čokoládovou příchutí 1 l

Alpro High Protein sójový nápoj s čokoládovou příchutí. Potřebuješ doplnit bílkoviny? Chceš si vylepšit své smoothie nebo si vychutnat tento rostlinný nápoj jen tak? Dobře děláš!.

můžete mít 6.6. - 7.6.

nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
Alpro ovesný nápoj TASTES AS GOOD – Mild & Smooth 1,8% Alpro ovesný nápoj TASTES AS GOOD – Mild & Smooth 1,8%
Alpro ovesný nápoj TASTES AS GOOD – Mild & Smooth 1,8%

ALPRO ovesný nápoj TASTES AS GOOD – Mild & Smooth 1,8% 1l 8 ks bez přidaného cukru a sladidel nadchne krémovou chutí. Vychutnejte si ho zcela bez výčitek jako alternativu mléka – na vaření, v cereáliích, do kávy nebo prostě jen tak ze sklenice. Přirozeně bez laktózy, 100% rostlinné a vegetariánské.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
Alpro Sójový nápoj s čokoládovou příchutí 1 l Alpro ovesný nápoj TASTES AS GOOD – Mild & Smooth 1,8%
Alpro Sójový nápoj s čokoládovou příchutí 1 l

O našem čokoládovém sójovém nápoji můžeme říct tři slova: pojď do něj! Rozhodnutí přejít na rostlinnou alternativu mléka oceňujeme a určitě máte spoustu důvodů se díky tomu cítit prostě skvěle. Je to dobré pro vás i pro planetu.

můžete mít 6.6. - 7.6.

nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
Alpro Sójový nápoj s vanilkovou příchutí 1 l Alpro ovesný nápoj TASTES AS GOOD – Mild & Smooth 1,8%
Alpro Sójový nápoj s vanilkovou příchutí 1 l

Seznam se s Alpro sójovým nápojem s vanilkovou příchutí! Vychutnejte si ho zcela bez výčitek jako alternativu mléka – v cereáliích, ve smoothie nebo prostě jen tak. Je totiž kvalitním zdrojem vápníku, a díky výběru tohoto produktu plného rostlinných proteinů, děláte něco pro sebe i pro planetu.

můžete mít 6.6. - 7.6.

nebo
Levněji na Allegro od 49 Kč
Alpro Barista kokosový nápoj 1 l Alpro Sójový dezert s vanilkovou příchutí 4x125g 6 ks
Alpro Barista kokosový nápoj 1 l

Z kokosového nápoje připravíte perfektní latté art nebo pěnu na capuccino! Kokos a káva jsou senzační kombinace!  Do nápoje je přidáno trochu sójových bobů, aby šlo vše perfektně našlehat a připravit kávový nápoj jako od profíka. Nápoj je také výborný s horkou čokoládou.

můžete mít 6.6. - 7.6.

nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
Alpro Barista mandlový nápoj 500 ml Alpro Sójový dezert s vanilkovou příchutí 4x125g 6 ks
Alpro Barista mandlový nápoj 500 ml

Barista mandlový nápoj – Objevte v sobě baristu a připravte si perfektní latté art nebo pěnu na capuccino z našeho mandlového nápoje! Alpro obsahuje vápník, který je potřebný pro udržení normálního stavu kostí. Při pravidelné konzumaci v rámci pestré stravy a zdravého životního stylu.

můžete mít 6.6. - 7.6.

nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
Alpro Sójový dezert s vanilkovou příchutí 4x125g 6 ks Alpro Sójový dezert s vanilkovou příchutí 4x125g 6 ks
Alpro Sójový dezert s vanilkovou příchutí 4x125g 6 ks

ALPRO Sójový dezert s vanilkovou příchutí 4×125g 6 ks nadchne vyváženou chutí a krémovou konzistencí. Vychutnejte si tento vanilkový dezert a dopřejte si bezlaktózový pudink s příchutí vanilky zcela bez výčitek. Zdroj vápníku. Obsahuje vitamíny B2 a D. Přirozeně bez laktózy, 100% rostlinné a vegetariánské.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
Alpro Barista mandlový nápoj 1 l Alpro High Protein sójový nápoj s příchutí karamelu a kávy 250 ml
Alpro Barista mandlový nápoj 1 l

Barista mandlový nápoj - Objevte v sobě baristu a připravte si perfektní latté art nebo pěnu na capuccino z našeho mandlového nápoje! Alpro obsahuje vápník, který je potřebný pro udržení normálního stavu kostí. Při pravidelné konzumaci v rámci pestré stravy a zdravého životního stylu.

můžete mít 6.6. - 7.6.

nebo
Levněji na Allegro od 56 Kč
Alpro Barista sójový nápoj 1 l Alpro High Protein sójový nápoj s příchutí karamelu a kávy 250 ml
Alpro Barista sójový nápoj 1 l

Ze sójového nápoje BARISTA, připravíte perfektní latté art nebo pěnu na capuccino! Základní rostlinná varianta nápoje, který nezradí. Jemné tóny vanilky dělají Alpro sójový nápoj BARISTA perfektním pro kombinaci s různými druhy kávy. Jednoduše našleháte a vypijete.

můžete mít 6.6. - 7.6.

nebo
Levněji na Allegro od 42 Kč
Alpro High Protein sójový nápoj s příchutí karamelu a kávy 250 ml Alpro High Protein sójový nápoj s příchutí karamelu a kávy 250 ml
Alpro High Protein sójový nápoj s příchutí karamelu a kávy 250 ml

Alpro High Protein sójový nápoj s příchutí karamelu a kávy. Potřebujete doplnit bílkoviny? Hledáte chutnou variantu rostlinného proteinu? Seznamte se s Alpro HIGH PROTEIN sójovým nápojem s příchutí karamelu a kávy.

můžete mít 6.6. - 7.6.

nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
ZLEVŇUJEME ZLEVNĚNÉ
Alpro Kokosový nápoj neslazený 1l, 8ks Alpro Kokosový nápoj neslazený 1l, 8ks
Alpro Kokosový nápoj neslazený 1l, 8ks

ALPRO kokosový nápoj neslazený 1l, 8 ks bez přidaného cukru nadchne chutí kokosů z jihovýchodní Asie, kde jsou kokosové palmy původním stromem a přirozenou součástí ekosystému. Vychutnejte si krémovou chuť zcela bez výčitek jako alternativu mléka – v cereáliích, do kávy nebo prostě jen tak ze sklenice. Přirozeně bez laktózy, 100% rostlinné a vegetariánské.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 440 Kč
Alpro Kokosový nápoj s rýží 1 l Alpro Kokosový nápoj neslazený 1l, 8ks
Alpro Kokosový nápoj s rýží 1 l

Alpro kokosový nápoj s rýží zvolit rostlinnou alternativu je dobré v mnoha ohledech. Odměň se chutí tropického slunce, kterou skrývá kokosový nápoj Alpro. Užij si plnou chuť prázdnin v Karibiku jen s přirozenou sladkostí obsaženou v kokosu. Tak chutná bezstarostnost.

můžete mít 6.6. - 7.6.

nebo
Levněji na Allegro od 82 Kč
Alpro Mandlový nápoj 1 l Alpro Kokosový nápoj neslazený 1l, 8ks
Alpro Mandlový nápoj 1 l

Alpro mandlový nápoj. Sladký život je báječný, ale čas od času neuškodí trošku mandlové hořkosti. Seznam se s Alpro mandlovým nápojem. Připravili jsme ho z jemně upražených středomořských mandlí, jejichž chuť je esencí oříškovosti. Navíc má nízký obsah cukrů a přirozeně nízký obsah tuku.

můžete mít 6.6. - 7.6.

nebo
Levněji na Allegro od 79 Kč
Alpro Nápoj Barista ovesný 1 l Alpro Sójová alternativa smetany na vaření 1l 12 ks
Alpro Nápoj Barista ovesný 1 l

Probuďte v sobě baristu s ovesným nápojem Barista od značky Alpro. Produkt s nízkým obsahem tuku a cukrů při přípravu kávy s rostlinnou alternativou mléka. Ať už si uděláte svojí oblíbenou kávu jakkoliv – cappuccino, matcha latte nebo ledovou kávu. Nápoj je vhodný také do čaje a smoothie.

můžete mít 6.6. - 7.6.

nebo
Levněji na Allegro od 54 Kč
Alpro Ovesná alternativa smetany na vaření 250 ml Alpro Sójová alternativa smetany na vaření 1l 12 ks
Alpro Ovesná alternativa smetany na vaření 250 ml

Alpro sójová alternativa smetany na vaření. Objev řadu alternativ ke smetaně ideálních do tvých oblíbených receptů nebo do dezertů…Hledáš inspiraci? Alpro může být první krok k tvému zdravějšímu já. Dobře děláš – pro sebe i pro planetu!.

můžete mít 6.6. - 7.6.

nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
Alpro Sójová alternativa smetany na vaření 1l 12 ks Alpro Sójová alternativa smetany na vaření 1l 12 ks
Alpro Sójová alternativa smetany na vaření 1l 12 ks

ALPRO Sójová alternativa smetany na vaření 1l 12 ksnadchne skvělou chutí je univerzální a snadno zařaditelná do každodenního vaření. Alpro sójová alternativa ke smetaně na vaření, tolik bohatá na chuť, je ideální pro přípravu všech pokrmů. Vyzkoušejte například do polévek, omáček, těstovinových pokrmů nebo gratinovaných brambor. Přirozeně bez laktózy, 100% rostlinné a vegetariánské.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro

Objevte naše rostlinné nápoje ze sóji, mandlí, rýže a oříšků. Ochutnejte rostlinné nápoje, alternativu smetany a skvělé dezerty.