10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Alpro Sójový nápoj s čokoládovou příchutí 250ml 24 ks Alpro Sójový nápoj s čokoládovou příchutí 250ml 24 ks
Alpro Sójový nápoj s čokoládovou příchutí 250ml 24 ks

ALPRO Sójový nápoj s čokoládovou příchutí 250ml 24 ks nadchne skvělou chutí a přirozeně nízkým obsahem nasycených tuků. Vychutnejte si tento rostlinný nápoj a vylepšete své ráno s vychlazeným nápojem. Zdroj vápníku. Obsahuje vitamíny B2 a D. Přirozeně bez laktózy, 100% rostlinné a vegetariánské.

můžete mít DNES

Od MALL
Alpro Sójový dezert s čokoládovou příchutí 125g 24 ks Alpro Sójový nápoj s čokoládovou příchutí 250ml 24 ks
Alpro Sójový dezert s čokoládovou příchutí 125g 24 ks

ALPRO Sójový dezert s čokoládovou příchutí 125g 24 ks nadchne vyváženou chutí a krémovou konzistencí. Vychutnejte si tento čokoládový dezert a dopřejte si bezlaktózový pudink s příchutí čokolády zcela bez výčitek. Zdroj vápníku. Obsahuje vitamíny B2 a D. Přirozeně bez laktózy, 100% rostlinné a vegetariánské.

můžete mít DNES

Od MALL
Alpro Sójový výrobek na vaření 1 l Alpro Sójový nápoj s čokoládovou příchutí 250ml 24 ks
Alpro Sójový výrobek na vaření 1 l

ALPRO Sójová alternativa smetany na vaření 1 l nadchne skvělou chutí je univerzální a snadno zařaditelná do každodenního vaření. Alpro sójová alternativa ke smetaně na vaření, tolik bohatá na chuť, je ideální pro přípravu všech pokrmů. Vyzkoušejte například do polévek, omáček, těstovinových pokrmů nebo gratinovaných brambor. Přirozeně bez laktózy, 100% rostlinné a vegetariánské.

můžete mít DNES

Od MALL
Alpro ovesný nápoj TASTES AS GOOD – Rich & Creamy 3,5% Alpro ovesný nápoj TASTES AS GOOD – Rich & Creamy 3,5%
Alpro ovesný nápoj TASTES AS GOOD – Rich & Creamy 3,5%

ALPRO ovesný nápoj TASTES AS GOOD – Rich & Creamy 3,5% 1l 8 ks bez přidaného cukru a sladidel nadchne krémovou chutí. Vychutnejte si ho zcela bez výčitek jako alternativu mléka – na vaření, v cereáliích, do kávy nebo prostě jen tak ze sklenice.Přirozeně bez laktózy, 100% rostlinné a vegetariánské.

můžete mít DNES

Od MALL
Alpro Sójový nápoj s vanilkovou příchutí 1l, 8 ks Alpro ovesný nápoj TASTES AS GOOD – Rich & Creamy 3,5%
Alpro Sójový nápoj s vanilkovou příchutí 1l, 8 ks

ALPRO Sójový nápoj s vanilkovou příchutí 1l, 8 ks s přirozeně nízkým obsahem nasycených tuků nadchne vanilkovou chutí. Vychutnejte si ho zcela bez výčitek jako alternativu mléka – v cereáliích, do kávy nebo prostě jen tak ze sklenice. Přirozeně bez laktózy, 100% rostlinné a vegetariánské.

můžete mít DNES

Od MALL
Alpro Barista mandlový nápoj 1l, 8 ks Alpro ovesný nápoj TASTES AS GOOD – Rich & Creamy 3,5%
Alpro Barista mandlový nápoj 1l, 8 ks

ALPRO Barista mandlový nápoj 1l pro přípravu perfektního latté art nebo pěny na capuccino. Získejte díky mandlovému nápoji svoji oblíbenou kávu se sladkou chutí středomořských mandlí. Přirozeně bez laktózy, 100% rostlinné a vegetariánské.

můžete mít DNES

Od MALL
Alpro Kokosovo-mandlový nápoj 1l, 8ks Alpro ovesný nápoj TASTES AS GOOD – Mild & Smooth 1,8%
Alpro Kokosovo-mandlový nápoj 1l, 8ks

ALPRO Kokosovo-mandlový nápoj 1l, 8ks bez přidaného cukru nadchne chutí kokosu a mandlí, které pochází ze středomořských sadů. Vychutnejte si krémovou chuť zcela bez výčitek jako alternativu mléka – v cereáliích, do kávy nebo prostě jen tak ze sklenice. Přirozeně bez laktózy, 100% rostlinné a vegetariánské.

můžete mít DNES

Od MALL
Novinka
Alpro Kokosový nápoj 1l 8 ks Alpro ovesný nápoj TASTES AS GOOD – Mild & Smooth 1,8%
Alpro Kokosový nápoj 1l 8 ks

Kokosový nápoj 1l 8 ks od značky Alpro. Zdroj vápníku a vitaminů B2, D2. 100% rostlinné, vegetariánské, přirozeně s nízkým obsahem tuku. Kokosový nápoj s rýží, zdroj vápníku a vitaminů.

můžete mít DNES

Od MALL
Alpro ovesný nápoj TASTES AS GOOD – Mild & Smooth 1,8% Alpro ovesný nápoj TASTES AS GOOD – Mild & Smooth 1,8%
Alpro ovesný nápoj TASTES AS GOOD – Mild & Smooth 1,8%

ALPRO ovesný nápoj TASTES AS GOOD – Mild & Smooth 1,8% 1l 8 ks bez přidaného cukru a sladidel nadchne krémovou chutí. Vychutnejte si ho zcela bez výčitek jako alternativu mléka – na vaření, v cereáliích, do kávy nebo prostě jen tak ze sklenice. Přirozeně bez laktózy, 100% rostlinné a vegetariánské.

můžete mít DNES

Od MALL
Alpro Barista kokosový nápoj 8x1L Alpro Kokosový nápoj neslazený 1l, 8ks
Alpro Barista kokosový nápoj 8x1L

Lahodný kokosový baristický nápoj přímo pro vaši kavárnu, bistro či restauraci. Kokos dodává nápoji jedinečnou sladší a hedvábnější chuť. Kokos a káva tvoří senzační kombinaci. S tímto rostlinným nápojem připravíte perfektní latte art nebo pěnu na cappuccino.

můžete mít 22.5. - 23.5.

Alpro Barista mandlový nápoj 8 x 1L Alpro Kokosový nápoj neslazený 1l, 8ks
Alpro Barista mandlový nápoj 8 x 1L

Lahodný baristický mandlový nápoj přímo pro vaši kavárnu, bistro, restauraci či domov. Mandle dodávají nápoji jedinečnou hořkost a esenci oříšků. S tímto rostlinným nápojem oživíte své cereálie, smoothie, kávu nebo ho můžete použít jen tak.

můžete mít 22.5. - 23.5.

Alpro Kokosový nápoj neslazený 1l, 8ks Alpro Kokosový nápoj neslazený 1l, 8ks
Alpro Kokosový nápoj neslazený 1l, 8ks

ALPRO kokosový nápoj neslazený 1l, 8 ks bez přidaného cukru nadchne chutí kokosů z jihovýchodní Asie, kde jsou kokosové palmy původním stromem a přirozenou součástí ekosystému. Vychutnejte si krémovou chuť zcela bez výčitek jako alternativu mléka – v cereáliích, do kávy nebo prostě jen tak ze sklenice. Přirozeně bez laktózy, 100% rostlinné a vegetariánské.

můžete mít DNES

Od MALL
Alpro mandlový nápoj s vanilkovou příchutí 1l 8 ks Alpro mandlový nápoj s vanilkovou příchutí 1l 8 ks
Alpro mandlový nápoj s vanilkovou příchutí 1l 8 ks

Mandlový nápoj s vanilkovou příchutí 1l 8 ks od značky Alpro. Zdroj vápníku a vitaminů B2, B12, D2 a E. Přirozeně s nízkým obsahem tuku. Zdroj vlákniny. Mandlový nápoj s vanilkovou příchutí. Složení: pitná voda, cukr, MANDLE (2,3%), vláknina z čekankového kořene, fosforečnan vápenatý,přírodní vanilkové aroma, mořská sůl, stabilizátory (karubin, guma gellan), emulgátor (slunečnicové lecitiny), vitaminy (B2, B12, E, D2). Může obsahovat stopy skořápkových plodů (ne arašídy). Bez lepku. Přirozeně bez laktózy.

můžete mít DNES

Od MALL

Objevte naše rostlinné nápoje ze sóji, mandlí, rýže a oříšků. Ochutnejte rostlinné nápoje, alternativu smetany a skvělé dezerty.