Alyssa Ashley

Alyssa Ashley 50ml oud, parfémovaná voda

Alyssa Ashley 50ml oud, parfémovaná voda

406 Kč

Složení parfému: švestka, černý čaj, list indonéského pačuli, heliotrop, oud, marocká růže, myrha, santalové dřevo, sicilský citron, kalabrijský bergamot, černé pižmo.

Partner: KRAFTIKA
-30%
Alyssa Ashley Green Tea Essence - EDT 50 ml

Alyssa Ashley Green Tea Essence - EDT

299 Kč
209 Kč 4,18 Kč/ml

Greem Tea Essemce je květinová vůně pro ženy. Obsahuje muškátový oříšek, kosatec, meloun, levanduli, fialku, frézii, jasmín, bergamot, citron a růži. Na trh byla uvedena v roce 2003.

Partner: Vivantis
Alyssa Ashley Musk - (TESTER) toaletní voda UNI Objem: 50 ml

Alyssa Ashley Musk - (TESTER) toaletní voda UNI Objem: 50 ml

190 Kč 3,80 Kč/ml

Allyssa Ashley Musk je vůní nové generace. Vůně Allyssy Ashley Musk je výrazná, sexy a zároveň luxusní a něžná. V _Allyssy Ashley Musk_ se misí klid a energie. Sicilský bergamot, pomeranč a jasmín se zahalí do obětí růže, kosatce a dubové kůry.

Alyssa Ashley Musk - toaletní voda UNI Objem: 100 ml

Alyssa Ashley Musk - toaletní voda UNI Objem: 100 ml

484 Kč 4,84 Kč/ml

Unisexová vůně Alyssa Ashley pro ženy a muže. Výraznější mošusové aroma dá této toaletní vodě své kouzlo, které zaujme obě pohlaví. Okouzlujte své okolí sexy vůní Musk a buďte žádoucí pro opačné pohlaví.

Značka parfémů Alyssa Ashley se odlišuje od všech módních parfémů a každý parfém se sám o sobě stává uměleckým dílem. Značka je již 30 let na výsluní světa parfémů a neustálé inovace tuto značku stále pozvedají na čím dál vyšší úroveň. Značku Alyssa Ashley si oblíbily zvláště sexy a výrazné ženy, které vědí co chtějí.