AMC SS14
772 Kč

Inteligentní digitální otřesový detektor, řízený mikroprocesorem a plynulým nastavením citlivosti. Kromě otřesového senzoru je detektor osazen i magnetickým kontaktem. Tato kombinace umožňuje kompletní zajištění dveří proti.

AMC BLADE 01
1 531 Kč

Venkovní zálohovaná siréna s akustickou a optickou signalizací. Použitím piezoměniče pro akustickou část a LED diod pro optickou signalizaci je odběr sirény snížen na minimum a k zálohování tak postačí menší akumulátor (1,3.

AMC MOUSE GS
725 Kč

Detektor tříštění skla kombinovaný s infrapasivním detektorem. Digitální zpracování signálu, malé rozměry, všesměrová detekce skla, sférická čočka se spodním viděním, teplotní kompenzace, automatický čítač pulsů a.

AMC MOUSE 02
1 077 Kč

Vnitřní detektor s duálním PIR + MW. Oba principy detekce fungují v součinnosti a vzájemně se doplňují, navíc MW složka obsahuje i ochranu před nežádoucím zastíněním detektoru – ANTIMASKING. Zpracování obou signálů je plně.

AMC SMILE19
265 Kč

Základní digitální duální infradetektor pro použití v nenáročeném prostředí. Detektor doporučujeme instalovat jen do vytápěných obytných prostor bez větších nároků na odolnost proti falešným poplachům.Typ.

AMC BLADE 01-S - blue
1 531 Kč

Venkovní zálohovaná siréna s akustickou a optickou signalizací poplachu, s možností nastavit optickou signalizaci zastřežení zabezpečovacího systému. Použitím piezoměniče pro akustickou část a LED diod pro optickou signalizaci je.

AMC BLADE 01-S - red
1 531 Kč

Venkovní zálohovaná siréna s akustickou a optickou signalizací poplachu, s možností nastavit optickou signalizaci zastřežení zabezpečovacího systému. Použitím piezoměniče pro akustickou část a LED diod pro optickou signalizaci je.

AMC Bracket SN2
42 Kč

Plastový držák pro detektory Smile 19, Mouse 02, Mouse GS, IR1 a DT1. Držák je určen k instalaci detektoru na stěnu, pro snadné natočení do ideální snímací pozice. Kabel k detektoru je veden vnitřkem držáku.ProvedeníplastMontážna.

AMC Bracket SN4
52 Kč

Plastový držák pro detektory Smile 19, Mouse 02 a Mouse GS. Držák je určen k instalaci detektoru na strop nebo stěnu, pro snadné natočení do ideální snímací pozice. Kabel k detektoru je veden vnitřkem.

AMC DT1
1 029 Kč

Duální infrapasivní detektor s plně digitálním zpracováním signálu, MW detekcí s dosahem 15 m/100°. K dispozici je PET imunita, tamper sejmutí ze zdi. Citlivost nastavitelná ve 2 úrovních, digitální automatický čítač pulsů,.

AMC IR1
424 Kč

Duální infrapasivní detektor s plně digitálním zpracováním signálu, malé rozměry, sférická čočka, teplotní kompenzace, digitální automatický čítač pulsů, vysoká odolnost proti RF rušení.Typ detektorudigitální, se spodním.