Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Ameda Chránič bradavek 16mm sterilní balení Ameda Diskrétní prsní vložky jednorázové, MoistureGuard 50 ks
Ameda Chránič bradavek 16mm sterilní balení

Ameda chránič bradavek 16mm sterilní balení mají jedinečný výřez, který umožňuje větší přímý kontakt mezi matkou a dítětem. Pokud se dítě špatně přisává k prsu, nebo je kojení bolestivé pomáhá prsní klobouček a chránič bradavek, který prodlužuje také jejich délku.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Ameda Comfortgel hydrogelové prsní polštářky, 2 ks Ameda Diskrétní prsní vložky jednorázové, MoistureGuard 50 ks
Ameda Comfortgel hydrogelové prsní polštářky, 2 ks

Ameda Comfortgel hydrogelové prsní polštářky, 2 ks jsou absorpční pro úniky mléka i poskytují potřebnou úlevu pro bolavé bradavky najednou. Jejich velkou výhodou je možnost opakovaného použití. Pro extra chladivý účinek je možné je uložit i do chladničky.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Ameda Diskrétní prsní vložky jednorázové, MoistureGuard 50 ks Ameda Diskrétní prsní vložky jednorázové, MoistureGuard 50 ks
Ameda Diskrétní prsní vložky jednorázové, MoistureGuard 50 ks

Ameda diskrétní prsní vložky, jednorázové absorbují až 35× svoji vlastní váhu, ultra-tenké a pohodlné prsní vložky MoistureGuard do vaší podprsenky pohodlně a diskrétně pasují, aby zabránily nepříjemným únikům. Tyto vložky na jedno použití jsou tvarovány tak, aby lépe seděly a vaše oblečení zůstalo suché, ať denní nebo noční.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Ameda hojivá lanolinová mast 35g Ameda hojivá lanolinová mast 35g
Ameda hojivá lanolinová mast 35g

Ameda hojivá lanolinová mast 35g patří mezi nejčistější na trhu. Hydratuje, uklidňuje a urychluje hojení bolavých bradavek. Vhodná také na opruzeniny, vysušené rty, vysušená chodidla a paty a na mnoho dalších aplikací. Větší 35 g balení. Vyrobeno v Austrálii.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL

Ameda..Kde se prsní odsávačky mateřského mléka zrodily a vyvinuly. V Amedě, víme jak moc je kojení pro matky a jejich děti důležité, příběh Amedy začíná zaujetím pro kojení. Před více než 75-ti lety ve Švédsku, se inženýru Einaru Egnellovi stala životním posláním pomoc kojícím matkám. Po letech výzkumu, Egnell vyvinul první pohodlnou a účinou prsní odsávačku. Běheme toho, Egnell také vytvořil normy pro vakuum a cyklování, které dodnes používají laktační poradci k posuzování většiny prsních odsávaček. Dnešní prsní odsávačky od Amedy kombinují Egnellovu inovatiní technologii s vlastnostmi, které v 21. stolení maminky očekávají. Všechno co Ameda nabízí - prsní odsávačky, výrobky pro kojení, laktační poradenstvní, a profesionální podporu laktace - odráží naše zaujetí pro kojení.