Amefa Sada příborů Hexa 24 ks
1 699 Kč 739 Kč 30,79 Kč/ks

Poslední kus za tuto cenu!

Sada designových příborů Hexa od značky Amefa je zhotovena z prvotřídní nerezavějící oceli 18/0. V kazetě najdete 6 jídelních nožů, 6 vidliček, 6 polévkových lžic a 6 čajových lžiček, čili 24 ks příboru. Lze je mýt v myčce.

Amefa Sada příborů Gaia 42 ks-19%
1 999 Kč 1 619 Kč 38,55 Kč/ks

Akce

Velká příborová sada Gaiga v kazetovém balení ukrývá čtyřicet dva kousků. Kvalitní příbor pro každodenní použití značky Amefa. Kromě základní trojice je v balení také čajová a latté lžička, lžíce na salát a steakový nůž.

Amefa Sada příborů Zephyr 24 kusů, Green
1 607 Kč 869 Kč 36,21 Kč/ks

Poslední kus za tuto cenu!

Kdo by neměl rád světle zelnou barvičku, která rozveselí každou jídelní tabuly. Příbory jsou vhodné do moderních, ale i klasických kuchyní.

Amefa Sada příborů Austin 24 ks, zlatá
2 219 Kč 2 149 Kč 89,54 Kč/ks

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sada příborů Austin v atraktivní zlaté podobě je vyrobena pod značkou Amefa. Kvalitní zpracování prvotřídní nerezavějící oceli. Balení obsahuje šest kusů lžic, vidliček, nožů a kávových lžiček.

Amefa Sada příborů Manille Diamond 16 ks černá
1 799 Kč 1 199 Kč 74,94 Kč/ks

Sada 16 ks příborů Amefa Manille Diamond je vyrobena z nerezavějící oceli, díky které bude Vaše stolování zase o něco příjemnější. Kvalitní příbor v černé barvě je určen pro každodenní použití.

Amefa Sada příborů Manille Diamond 16 ks champagne
1 799 Kč 1 009 Kč 63,06 Kč/ks

Sada 16 ks příborů Amefa Manille Diamond je vyrobena z nerezavějící oceli, díky které bude Vaše stolování zase o něco příjemnější. Kvalitní příbor v champagne barvě je určen pro každodenní použití.

Amefa Sada příborů Austin 24 ks
2 019 Kč 84,13 Kč/ks

Poslední kus za tuto cenu!

Sada příborů z nerezové oceli, díky které už nebudete mít problém s jejich nedostatkem při početnějších návštěvách. V balení naleznete jídelní nože, vidličky, lžíce i lžičky po 6 kusech. Amefa Sada příborů Austin 24 ks má rukojeti o příjemné tloušťce, které lehce padnou do ruky.

Amefa Sada příborů Manille 16 ks měděná
1 649 Kč 1 379 Kč 86,19 Kč/ks

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Designové příbory v moderní matné měděné barvě Manille od značky Amefa zpříjemní stolování i zážitek z jídla. Kazetové balení obsahuje jídelní nože, vidličky, polévkové lžíce a kávové lžičky vždy po 4 kusech. Jsou vyrobeny z kvalitní nerezové oceli, proto je lze mýt v myčce.

Amefa Sada příborů Manille 16 ks champagne
1 649 Kč 1 379 Kč 86,19 Kč/ks

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Designové příbory v moderní matné barvě champagne Manille od značky Amefa zpříjemní stolování i zážitek z jídla. Kazetové balení obsahuje jídelní nože, vidličky, polévkové lžíce a kávové lžičky vždy po 4 kusech. Jsou vyrobeny z kvalitní nerezové oceli, proto je lze mýt v myčce.

Amefa Sada příborů Austin 24 ks - barva champagne-19%
2 219 Kč 1 789 Kč 74,54 Kč/ks

Akce

Sada příborů Austin od značky Amefa obsahuje 24 ks příborů v barvě champagne. Tyto krásné a originální příbory vyniknou na každém stole. Jsou vyrobeny z prvotřídní nerez oceli a lze je mýt v myčce.

Amefa Sada příborů Austin 24 ks, měděná
2 219 Kč 1 759 Kč 73,29 Kč/ks

Sada příborů Austin v atraktivní měděné podobě je vyrobena pod značkou Amefa. Kvalitní zpracování prvotřídní nerezavějící oceli. Balení obsahuje šest kusů lžic, vidliček, nožů a kávových lžiček.

Amefa Sada příborů Eclat 38 ks
1 869 Kč 1 479 Kč 38,92 Kč/ks

Poslední kus za tuto cenu!

Luxusnější sada příborů z nerezové oceli, díky které už nebudete mít problém s jejich nedostatkem při početnějších návštěvách. V balení naleznete jídelní nože, vidličky, lžíce i lžičky. Amefa Sada příborů Eclat 38 ks s netradičními rukojeťmi o příjemné tloušťce, které lehce padnou do ruky.

Amefa Magnetická lišta na nože Artisan 38 cm
309 Kč 259 Kč

Magnetická lišta na nože značky Amefa vám udělá pořádek na kuchyňské lince. Lištu lze snadno zavěsit na zeď a odložit na ni nejpoužívanější nože.

Amefa Sada nožů v bloku Artisan 6 ks-33%
749 Kč 499 Kč

Akce

Sada kvalitních nožů z nerez oceli umístěných v přehledném bloku ze dřeva. Šestice nožů o rozdílné délce čepele pro konkrétní typ potřeb při vaření je vybavena dřevěnými rukojeťmi. Amefa Sada nožů v bloku Artisan 6 ks padne příjemně do ruky a prospívá jí spíše ruční mytí.

Amefa Dětský příbor Princezna, set 3 ks
199 Kč 66,33 Kč/ks

Poslední kus za tuto cenu!

Dětská sada nerezového příboru s princeznovským motivem v krásném dárkovém balení. Příbor je z vysoce kvalitního nerezu a je vynikající pro každodenní použití. V sadě jsou 3 kusy lžíce, vidlička a nůž.

Amefa Lžíce jídelní nerezová Scandinavie 6 ks
129 Kč 21,50 Kč/ks

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sada jídelních lžic vyrobených z kvalitního nerezu od značky Amefa. Lžíce Scandinavia lze mýt v myčce nádobí. V balení najdete 6 ks.

Amefa Vidlička dezertní nerezová Scandinavie 6 ks
109 Kč 18,17 Kč/ks

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sada dezertních vidliček vyrobených z kvalitního nerezu od značky Amefa. Vidličky Scandinavia lze mýt v myčce nádobí. V balení najdete 6 ks.

Amefa Steakové nože 6 ks

Amefa Steakové nože 6 ks

Hodnocení: 4,3
399 Kč 319 Kč

Steakové nože 6 ks značky Amefa jsou opatřeny zoubky pro snadné krájení masa, jsou tak vhodné i jako příborový nůž na krájení zeleniny. Netupí se díky kvalitnímu materiálu z nerez oceli. Praktická rukojeť z tvrdého, odolného černého plastu s masivními nýty přispěje k bezpečné manipulaci.

Amefa Nůž na chléb Artisan 8"
209 Kč

Nůž na chléb Artisan 8" značky Amefa je vybaven čepelí z nerezové oceli s vysokým obsahem uhlíku. Rukojeť z tvrdého, odolného černého plastu zajistí bezproblémovou a bezpečnou manipulaci. Díky speciální technologii při výrobě kvalitní vroubkované nerez oceli je zaručena vysoká kvalita ostří, které téměř nelze ztupit a nože jsou stále jako nové.

Amefa Dětský příbor Fotbal, set 3 ks
199 Kč 66,33 Kč/ks

Poslední kus za tuto cenu!

Dětská sada nerezového příboru s fotbalovým motivem v krásném dárkovém balení. Příbor je z vysoce kvalitního nerezu a je vynikající pro každodenní použití. V sadě jsou 3 kusy lžíce, vidlička a nůž.

Amefa Nůž jídelní nerezový Scandinavie 6 ks
159 Kč 26,50 Kč/ks

Poslední kus za tuto cenu!

Sada jídelních nožů vyrobených z kvalitního nerezu od značky Amefa. Nože Scandinavia lze mýt v myčce nádobí. V balení najdete 6 ks.

Amefa Sada nožů v bloku Artisan 9 ks-45%
1 199 Kč 649 Kč

Akce

Sada kvalitních nožů, vidličky a nůžek z nerez oceli umístěných v přehledném bloku ze dřeva. Šestice nožů o rozdílné délce čepele pro konkrétní typ potřeb při vaření je vybavena dřevěnými rukojeťmi. Amefa Sada nožů v bloku Artisan 9 ks padne příjemně do ruky a prospívá jí spíše ruční mytí.

Amefa Kuchyňský nůž Scandi 17,5 cm-41%
849 Kč 499 Kč

Akce

Kuchyňský Santoku nůž Scandi 17,5 cm značky Amefa je vybaven čepelí z nerezové oceli s vysokým obsahem uhlíku. Unikátně nýtovaná dřevěná rukojeť zajistí bezproblémovou a bezpečnou manipulaci. Díky speciální technologii při výrobě kvalitní vroubkované nerez oceli je zaručena vysoká kvalita ostří, které téměř nelze ztupit a nože jsou stále jako nové.

Amefa Sada 5 ks nožů s magnetickou lištou na nože Laser
1 299 Kč 869 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Magnetická lišta na nože Laser Cuisine značky Richardson Sheffield obsahuje 5 nerezových nožů a 1 magnetickou lištu. Díky ní zůstane Vaše pracovní plocha prázdná a čistá.

Amefa Kuchyňské nůžky Artisan
159 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nerezové nůžky značky Amefa jsou opatřeny plastovou rukojetí z černého plastu, vhodné pro širší použití v domácnosti. Díky speciální technologii při výrobě kvalitní vroubkované nerez oceli je zaručena vysoká kvalita ostří, které téměř nelze ztupit a nože jsou stále jako nové.

Amefa Nůž na chléb Scandi-43%
879 Kč 499 Kč

Akce

Nůž na chléb Scandi značky Amefa je vybaven čepelí z nerezové oceli s vysokým obsahem uhlíku. Unikátně nýtovaná dřevěná rukojeť zajistí bezproblémovou a bezpečnou manipulaci. Díky speciální technologii při výrobě kvalitní vroubkované nerez oceli je zaručena vysoká kvalita ostří, které téměř nelze ztupit a nože jsou stále jako nové.

Amefa Sada příborů Martin 24 ks-58%
2 189 Kč 899 Kč 37,46 Kč/ks

Akce

Sada příborů z nerezové oceli, díky které už nebudete mít problém s jejich nedostatkem při početnějších návštěvách. V balení naleznete jídelní nože, vidličky, lžíce i lžičky po 6 kusech. Amefa Sada příborů Martin 24 ks má rukojeti o příjemné tloušťce, které lehce padnou do ruky.

Amefa Sada příborů Zephyr 16 ks-50%
1 199 Kč 599 Kč 37,44 Kč/ks

Akce

Sada příborů z nerezové oceli, díky které už nebudete mít problém s jejich nedostatkem při početnějších návštěvách. V balení naleznete jídelní nože, vidličky, lžíce i lžičky po 4 kusech. Amefa Sada příborů Zephyr 16 ks s dřevěnými rukojeťmi o příjemné tloušťce, které lehce padnou do ruky.

Amefa Sada příborů Manille 16 ks zlatá
1 649 Kč 1 379 Kč 86,19 Kč/ks

Poslední kus za tuto cenu!

Sada příborů z nerezové oceli, díky které už nebudete mít problém s jejich nedostatkem při početnějších návštěvách. V balení naleznete jídelní nože, vidličky, lžíce i lžičky po 4 kusech. Amefa Sada příborů Manille 16 ks zlatá má rukojeti o příjemné tloušťce, které lehce padnou do ruky.

Amefa Univerzální nůž Scandi-55%
579 Kč 259 Kč

Akce

Univerzální nůž Scandi značky Amefa je vybaven čepelí z nerezové oceli s vysokým obsahem uhlíku. Unikátně nýtovaná dřevěná rukojeť zajistí bezproblémovou a bezpečnou manipulaci. Díky speciální technologii při výrobě kvalitní vroubkované nerez oceli je zaručena vysoká kvalita ostří, které téměř nelze ztupit a nože jsou stále jako nové.

Amefa Sada nožů v bloku Scandi 5 ks
3 369 Kč 2 849 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sada kvalitních nožů z nerez oceli umístěných v přehledném bloku ze dřeva. Pětice nožů o rozdílné délce čepele pro konkrétní typ potřeb při vaření je vybavena dřevěnými rukojeťmi. Amefa Sada nožů v bloku Scandi 5 ks padne příjemně do ruky a prospívá jí spíše ruční mytí.

Amefa Sada nožů NOMAD bambus 5 ks
3 209 Kč

Sada kvalitních nožů Nomad od značky Amefa obsahuje magnetický blok a 5 druhů nožů, které se hodí ke každé činnosti spojené s vařením. Jejich čepel je z nerezové oceli a rukojeť z karbonizovaného bambusu, jsou tedy i designovou záležitostí.

Amefa Sada nožů Advantage v bloku 5 ks dárkové balení
1 199 Kč 909 Kč

Sada nožů je perfektní dárek nejen pro začínající kuchaře či při stěhování do nového domova. Značka Amefa se postarala o to, aby v této sadě byly všechny potřebné nože pro jakýkoli úkon v kuchyni a současně blok na jejich uložení.

Amefa Sada nožů Nox v bloku 5 ks
2 989 Kč 2 179 Kč

Sada nožů v masivním dřevěném bloku od značky Amefa se hodí do kuchyně začínajícíhozkušeného kuchaře. V setu najdete 5 druhů nožů, které využijete při rozličných úkonech při vaření. Nože v matném černém designu doplní každou kuchyň.

Amefa Kuchyňský nůž Scandi 15 cm-50%
799 Kč 399 Kč

Akce

Kuchyňský nůž Scandi 15 cm značky Amefa je vybaven čepelí z nerezové oceli s vysokým obsahem uhlíku. Unikátně nýtovaná dřevěná rukojeť zajistí bezproblémovou a bezpečnou manipulaci. Díky speciální technologii při výrobě kvalitní vroubkované nerez oceli je zaručena vysoká kvalita ostří, které téměř nelze ztupit a nože jsou stále jako nové.

Amefa Sada nožů Fusion 3 ks
809 Kč 629 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sada nožů Fusion od značky Amefa pomůže i laikovi v kuchyni stát se kuchařem. Zhotoveny jsou z vysoce kvalitní nerezové oceli v originálním, leč stále klasickém designu. V balení najdete kuchařský, univerzální a vykrajovací nůž.

Amefa Steakové nože Brasero 6 ks-59%
559 Kč 229 Kč

Akce

Steakové nože Brasero 6 ks značky Amefa jsou opatřeny zoubky pro snadné krájení masa, jsou tak vhodné i jako příborový nůž na krájení zeleniny. Netupí se díky kvalitnímu materiálu z nerez oceli. Praktická rukojeťčerveného dřeva s masivními nýty přispěje k bezpečné manipulaci.

Amefa Kuchyňský nůž Scandi 20 cm
879 Kč 689 Kč

Kuchyňský nůž Scandi 20 cm značky Amefa je vybaven čepelí z nerezové oceli s vysokým obsahem uhlíku. Unikátně nýtovaná dřevěná rukojeť zajistí bezproblémovou a bezpečnou manipulaci. Díky speciální technologii při výrobě kvalitní vroubkované nerez oceli je zaručena vysoká kvalita ostří, které téměř nelze ztupit a nože jsou stále jako nové.

Amefa Mlýnek na sůl a pepř Green, 2 ks
909 Kč 829 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tyto mlýnky dodají Vaši kuchyni profesionální vzhled. Moderní balení dvou mlýnků na sůl a pepř od značky Amefa v pastelových barvách jsou velmi trendy.

Amefa Porcovací nůž Midori-49%
3 769 Kč 1 899 Kč

Akce

Nůž s ostřím z damaškové oceli nejen pro potřeby porcování. Padnoucí rukojeť těsně přilnutá na ostří z 67 vrstev oceli. Tímto modelem potěšíte i svou milovanou polovičku, protože je dodáván v dřevěné krabičce a lze ho tak pojmout jako dárek na patřičné úrovni. Amefa Porcovací nůž Midori je známkou vysoké kvality.

Amefa Porcovací nůž Scandi-54%
879 Kč 399 Kč

Akce

Porcovací nůž Scandi značky Amefa je vybaven čepelí z nerezové oceli s vysokým obsahem uhlíku. Unikátně nýtovaná dřevěná rukojeť zajistí bezproblémovou a bezpečnou manipulaci. Díky speciální technologii při výrobě kvalitní vroubkované nerez oceli je zaručena vysoká kvalita ostří, které téměř nelze ztupit a nože jsou stále jako nové.

Amefa Sada nožů a blok Fusion 5 ks zelená
2 599 Kč 2 399 Kč

Sada 5 nožů Fusion se zelenou rukojetí v bloku je speciálně navržena pro každodenní použití. Designové nože se stojanem od značky Amefa se hodí do každé moderní kuchyně.

Amefa Steaková vidlička 6 ks-53%
559 Kč 259 Kč 43,17 Kč/ks

Akce

Steaková vidlička z nerezové oceli, díky které si můžete vychutnat plátek pořádného T-bonu. Amefa Steaková vidlička 6 ks má dřevěnou rukojeť přichycenou 2 nýty pro vyšší pevnost a zaoblené rohy k příjemnějšímu chycení. Vhodnost použití i na pizzu či jiné druhy masa.

Amefa Santoku nůž Midori 17,5 cm-36%
4 399 Kč 2 799 Kč

Akce

Nůž s ostřím z damaškové oceli nejen pro univerzální potřeby. Padnoucí rukojeť těsně přilnutá na ostří z 67 vrstev oceli. Tímto modelem potěšíte i své známé, protože je dodáván v dřevěné krabičce a lze ho tak pojmout jako dárek na patřičné úrovni. Amefa Santoku nůž Midori 17,5 cm je známkou vysoké kvality.

Amefa Steakové nože/na pizzu 6 ks-59%
559 Kč 229 Kč

Akce

Steakové nože/nože na pizzu 6 ks značky Amefa jsou opatřeny zoubky pro snadné krájení masa nebo pizzy. Netupí se díky kvalitnímu materiálu z nerez oceli. Praktická rukojeť ze dřeva s masivními nýty přispěje k bezpečné manipulaci.

Amefa Kuchyňský nůž Scandi 12,5 cm
759 Kč 589 Kč

Kuchyňský Santoku nůž Scandi 12,5 cm značky Amefa je vybaven čepelí z nerezové oceli s vysokým obsahem uhlíku. Unikátně nýtovaná dřevěná rukojeť zajistí bezproblémovou a bezpečnou manipulaci. Díky speciální technologii při výrobě kvalitní vroubkované nerez oceli je zaručena vysoká kvalita ostří, které téměř nelze ztupit a nože jsou stále jako nové.

Amefa Nůž na chléb Midori-49%
3 769 Kč 1 899 Kč

Akce

Nůž s ostřím z damaškové oceli pro potřeby řezání chleba či jiného pečiva. Padnoucí rukojeť těsně přilnutá na ostří o 67 vrstev oceli. Tímto modelem potěšíte i své známé, protože je dodáván v dřevěné krabičce a lze ho tak pojmout jako dárek na patřičné úrovni. Amefa Nůž na chléb Midori je známkou vysoké kvality.

Holandský výrobce příborů s 80-ti letou tradicí. Společnosti se nejdříve zabývala výrobou žiletek na holení a postupně se začala specializovat na výrobu příborů a kuchyňských nožů. Amefa se vyznačuje výrobou velmi kvalitních příborů v desítkách různých designů a v různých kvalit, které však vždy musí splňovat všechna přísná kritéria pro používání příborů v domácnosti i v gastro provozech. Společnost Amefa je vlastníkem dalších světových značek v oboru: francouzký COUZON a Richardson&Shefield z Velké Británie. Amefa vychází z slov Apeldornishe MEsse FAbric. Jejím mottem je: "Together we achieve more.", což v překladu znamená "Společně dokážeme více.

Holandský výrobce příborů s 80-ti letou tradicí. Společnosti se nejdříve zabývala výrobou žiletek na holení a postupně se začala specializovat na výrobu příborů a kuchyňských nožů. Amefa se vyznačuje výrobou velmi kvalitních příborů v desítkách různých designů a v různých kvalit, které však vždy musí splňovat všechna přísná kritéria pro používání příborů v domácnosti i v gastro provozech. Společnost Amefa je vlastníkem dalších světových značek v oboru: francouzký COUZON a Richardson&Shefield z Velké Británie. Amefa vychází z slov Apeldornishe MEsse FAbric. Jejím mottem je: "Together we achieve more.", což v překladu znamená "Společně dokážeme více.