Amefa Sada příborů Zephyr 24 kusů, Red
1 607 Kč 1 339 Kč
+ doprava zdarma

Červená puntíkatá klasika! Jistě se hodí do každé kuchyně. Příbory jsou ergonomicky tvarované a skvěle padnou do ruky. Díky kvalitním materiálům budou dlouhodobou ozdobou vaší jídelny.

Amefa Sada příborů Gaia 42 ks
1 999 Kč
+ doprava zdarma

Velká příborová sada Gaiga v kazetovém balení ukrývá čtyřicet dva kousků. Kvalitní příbor pro každodenní použití značky Amefa. Kromě základní trojice je v balení také čajová a latté lžička, lžíce na salát a steakový nůž.

Amefa Sada příborů Hexa 24 ks-57%
1 699 Kč 729 Kč

Akce

Sada designových příborů Hexa od značky Amefa je zhotovena z prvotřídní nerezavějící oceli 18/0. V kazetě najdete 6 jídelních nožů, 6 vidliček, 6 polévkových lžic a 6 čajových lžiček, čili 24 ks příboru. Lze je mýt v myčce.

Amefa Sada příborů Zephyr 24 kusů, Green-47%
1 607 Kč 845 Kč

Akce

Kdo by neměl rád světle zelnou barvičku, která rozveselí každou jídelní tabuly. Příbory jsou vhodné do moderních, ale i klasických kuchyní.

Amefa Dětský příbor Fotbal, set 3 ks
199 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dětská sada nerezového příboru s fotbalovým motivem v krásném dárkovém balení. Příbor je z vysoce kvalitního nerezu a je vynikající pro každodenní použití. V sadě jsou 3 kusy lžíce, vidlička a nůž.

Amefa Dětský příbor Princezna, set 3 ks
199 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dětská sada nerezového příboru s princeznovským motivem v krásném dárkovém balení. Příbor je z vysoce kvalitního nerezu a je vynikající pro každodenní použití. V sadě jsou 3 kusy lžíce, vidlička a nůž.

Amefa Lžička koktejlová Scandinavie 6 ks
59 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sada koktejlových lžiček vyrobených z kvalitního nerezu od značky Amefa. Lžičky Scandinavia lze mýt v myčce nádobí. V balení najdete 6 ks.

Amefa Sada nožů Advantage v bloku 5 ks dárkové balení
1 199 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Sada nožů je perfektní dárek nejen pro začínající kuchaře či při stěhování do nového domova. Značka Amefa se postarala o to, aby v této sadě byly všechny potřebné nože pro jakýkoli úkon v kuchyni a současně blok na jejich uložení.

Amefa Sada nožů Fusion 3 ks
809 Kč

Novinka

Sada nožů Fusion od značky Amefa pomůže i laikovi v kuchyni stát se kuchařem. Zhotoveny jsou z vysoce kvalitní nerezové oceli v originálním, leč stále klasickém designu. V balení najdete kuchařský, univerzální a vykrajovací nůž.

Amefa Sada nožů Nox v bloku 5 ks
2 989 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Sada nožů v masivním dřevěném bloku od značky Amefa se hodí do kuchyně začínajícíhozkušeného kuchaře. V setu najdete 5 druhů nožů, které využijete při rozličných úkonech při vaření. Nože v matném černém designu doplní každou kuchyň.

Amefa Sada příborů Austin 24 ks, černá
2 219 Kč 1 999 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Sada 24 ks příborů Austin je vyrobena z prvotřídní nerezavějící oceli 18/0 v kazetové balení. Kvalitní příbor pro každodenní použití v neotřelém moderním designu.

Amefa Sada příborů Austin 24 ks, měděná
2 219 Kč 1 999 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Sada příborů Austin v atraktivní měděné podobě je vyrobena pod značkou Amefa. Kvalitní zpracování prvotřídní nerezavějící oceli. Balení obsahuje šest kusů lžic, vidliček, nožů a kávových lžiček.

Amefa Sada příborů Austin 24 ks, zlatá
2 219 Kč 1 999 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Sada příborů Austin v atraktivní zlaté podobě je vyrobena pod značkou Amefa. Kvalitní zpracování prvotřídní nerezavějící oceli. Balení obsahuje šest kusů lžic, vidliček, nožů a kávových lžiček.

Amefa Sada příborů Manille 16 ks černá
1 649 Kč 1 379 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Designové příbory v moderní matné černé Manille od značky Amefa zpříjemní stolování i zážitek z jídla. Kazetové balení obsahuje jídelní nože, vidličky, polévkové lžíce a kávové lžičky vždy po 4 kusech. Jsou vyrobeny z kvalitní nerezové oceli, proto je lze mýt v myčce.

Amefa Sada příborů Manille 16 ks champagne
1 649 Kč 1 379 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Designové příbory v moderní matné barvě champagne Manille od značky Amefa zpříjemní stolování i zážitek z jídla. Kazetové balení obsahuje jídelní nože, vidličky, polévkové lžíce a kávové lžičky vždy po 4 kusech. Jsou vyrobeny z kvalitní nerezové oceli, proto je lze mýt v myčce.

Amefa Sada příborů Manille 16 ks měděná
1 649 Kč 1 379 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Designové příbory v moderní matné měděné barvě Manille od značky Amefa zpříjemní stolování i zážitek z jídla. Kazetové balení obsahuje jídelní nože, vidličky, polévkové lžíce a kávové lžičky vždy po 4 kusech. Jsou vyrobeny z kvalitní nerezové oceli, proto je lze mýt v myčce.

Amefa Sada příborů Manille 16 ks šedá
999 Kč

Novinka

Designové příbory Manille v matné šedé barvě od značky Amefa zpříjemní stolování i zážitek z jídla. Kazetové balení obsahuje jídelní nože, vidličky, polévkové lžíce a kávové lžičky vždy po 4 kusech. Jsou vyrobeny z kvalitní nerezové oceli, proto je lze mýt v myčce.

Amefa Sada příborů Parure 24 ks
989 Kč 849 Kč

Sada příborů Parure je určena až pro šest osob. Součástí je vidlička, nůž, polévková lžíce a kávová lžička a to vše v jednoduchém designu, který je doplněn jemným plastickým vzorem na rukojetích.

Amefa Čajník smalt 1 l

Amefa Čajník smalt 1 l

Hodnocení: 4
499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nádobí ze smaltu je nestárnoucí kuchyňskou klasikou. Výborné tepelné vlastnosti. Smaltovaný čajník je vhodný na všechny typy sporáků kromě indukce a je možné jej mýt v myčce nádobí.

Amefa Kuchyňské nůžky Artisan
159 Kč

Nerezové nůžky značky Amefa jsou opatřeny plastovou rukojetí z černého plastu, vhodné pro širší použití v domácnosti. Díky speciální technologii při výrobě kvalitní vroubkované nerez oceli je zaručena vysoká kvalita ostří, které téměř nelze ztupit a nože jsou stále jako nové.

Amefa Kuchyňský nůž Artisan 8"
189 Kč

Kuchyňský nůž Artisan 8" značky Amefa je vybaven čepelí z nerezové oceli. Rukojeť z tvrdého, odolného černého plastu zajistí bezproblémovou a bezpečnou manipulaci. Díky speciální technologii při výrobě kvalitní vroubkované nerez oceli je zaručena vysoká kvalita ostří, které téměř nelze ztupit a nože jsou stále jako nové.

Amefa Kuchyňský nůž Scandi 12,5 cm
759 Kč

Kuchyňský Santoku nůž Scandi 12,5 cm značky Amefa je vybaven čepelí z nerezové oceli s vysokým obsahem uhlíku. Unikátně nýtovaná dřevěná rukojeť zajistí bezproblémovou a bezpečnou manipulaci. Díky speciální technologii při výrobě kvalitní vroubkované nerez oceli je zaručena vysoká kvalita ostří, které téměř nelze ztupit a nože jsou stále jako nové.

Amefa Kuchyňský nůž Scandi 15 cm
799 Kč

Kuchyňský nůž Scandi 15 cm značky Amefa je vybaven čepelí z nerezové oceli s vysokým obsahem uhlíku. Unikátně nýtovaná dřevěná rukojeť zajistí bezproblémovou a bezpečnou manipulaci. Díky speciální technologii při výrobě kvalitní vroubkované nerez oceli je zaručena vysoká kvalita ostří, které téměř nelze ztupit a nože jsou stále jako nové.

Amefa Kuchyňský nůž Scandi 17,5 cm
849 Kč

Kuchyňský Santoku nůž Scandi 17,5 cm značky Amefa je vybaven čepelí z nerezové oceli s vysokým obsahem uhlíku. Unikátně nýtovaná dřevěná rukojeť zajistí bezproblémovou a bezpečnou manipulaci. Díky speciální technologii při výrobě kvalitní vroubkované nerez oceli je zaručena vysoká kvalita ostří, které téměř nelze ztupit a nože jsou stále jako nové.

Amefa Kuchyňský nůž Scandi 20 cm
879 Kč

Kuchyňský nůž Scandi 20 cm značky Amefa je vybaven čepelí z nerezové oceli s vysokým obsahem uhlíku. Unikátně nýtovaná dřevěná rukojeť zajistí bezproblémovou a bezpečnou manipulaci. Díky speciální technologii při výrobě kvalitní vroubkované nerez oceli je zaručena vysoká kvalita ostří, které téměř nelze ztupit a nože jsou stále jako nové.

Amefa Mlýnek na sůl a pepř Green, 2 ks
909 Kč 699 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tyto mlýnky dodají Vaši kuchyni profesionální vzhled. Moderní balení dvou mlýnků na sůl a pepř od značky Amefa v pastelových barvách jsou velmi trendy.

Amefa Nůž kuchyňský Artisan 6"
159 Kč

Nůž kuchyňský Artisan 6" značky Amefa je vybaven čepelí z nerezové oceli. Rukojeť z tvrdého, odolného černého plastu zajistí bezproblémovou a bezpečnou manipulaci. Díky speciální technologii při výrobě kvalitní vroubkované nerez oceli je zaručena vysoká kvalita ostří, které téměř nelze ztupit a nože jsou stále jako nové.

Amefa Nůž na chléb Artisan 8"
189 Kč

Nůž na chléb Artisan 8" značky Amefa je vybaven čepelí z nerezové oceli s vysokým obsahem uhlíku. Rukojeť z tvrdého, odolného černého plastu zajistí bezproblémovou a bezpečnou manipulaci. Díky speciální technologii při výrobě kvalitní vroubkované nerez oceli je zaručena vysoká kvalita ostří, které téměř nelze ztupit a nože jsou stále jako nové.

Amefa Nůž na chléb Midori
3 769 Kč
+ doprava zdarma

Nůž s ostřím z damaškové oceli pro potřeby řezání chleba či jiného pečiva. Padnoucí rukojeť těsně přilnutá na ostří o 67 vrstev oceli. Tímto modelem potěšíte i své známé, protože je dodáván v dřevěné krabičce a lze ho tak pojmout jako dárek na patřičné úrovni. Amefa Nůž na chléb Midori je známkou vysoké kvality.

Amefa Nůž na chléb Scandi
879 Kč

Nůž na chléb Scandi značky Amefa je vybaven čepelí z nerezové oceli s vysokým obsahem uhlíku. Unikátně nýtovaná dřevěná rukojeť zajistí bezproblémovou a bezpečnou manipulaci. Díky speciální technologii při výrobě kvalitní vroubkované nerez oceli je zaručena vysoká kvalita ostří, které téměř nelze ztupit a nože jsou stále jako nové.

Amefa Ocílka k nožům Artisan 8"
219 Kč

Nerezová ocílka značky Amefa slouží k broušení nožů v domácnosti. Rukojeť z tvrdého odolného černého plastu zajistí bezpečnou manipulaci. Díky speciální technologii při výrobě kvalitní vroubkované nerez oceli je zaručena vysoká kvalita ostří, které téměř nelze ztupit a nože jsou stále jako nové.

Amefa Porcovací nůž Midori
3 769 Kč
+ doprava zdarma

Nůž s ostřím z damaškové oceli nejen pro potřeby porcování. Padnoucí rukojeť těsně přilnutá na ostří z 67 vrstev oceli. Tímto modelem potěšíte i svou milovanou polovičku, protože je dodáván v dřevěné krabičce a lze ho tak pojmout jako dárek na patřičné úrovni. Amefa Porcovací nůž Midori je známkou vysoké kvality.

Amefa Porcovací nůž Scandi
879 Kč

Porcovací nůž Scandi značky Amefa je vybaven čepelí z nerezové oceli s vysokým obsahem uhlíku. Unikátně nýtovaná dřevěná rukojeť zajistí bezproblémovou a bezpečnou manipulaci. Díky speciální technologii při výrobě kvalitní vroubkované nerez oceli je zaručena vysoká kvalita ostří, které téměř nelze ztupit a nože jsou stále jako nové.

Amefa Sada dětských příborů Ballerina, 7 ks
799 Kč 349 Kč

Dětský 7 dílný stolovací set Ballerina obsahuje příbory z vysoce kvalitní nerezové oceli, talířek, misku a hrnek z porcelánu. Set je vhodný pro děti od 4 let.

Amefa Sada nože s prkénkem Artisan
669 Kč

Sada nože s prkénkem Artisan značky Amefa má čepel z nerezové oceli. Rukojeť z tvrdého, odolného černého plastu zajistí bezproblémovou a bezpečnou manipulaci. Díky speciální technologii při výrobě kvalitní vroubkované nerez oceli je zaručena vysoká kvalita ostří, které téměř nelze ztupit a nože jsou stále jako nové.

Amefa Sada nožů v bloku Artisan 6 ks
749 Kč

Sada kvalitních nožů z nerez oceli umístěných v přehledném bloku ze dřeva. Šestice nožů o rozdílné délce čepele pro konkrétní typ potřeb při vaření je vybavena dřevěnými rukojeťmi. Amefa Sada nožů v bloku Artisan 6 ks padne příjemně do ruky a prospívá jí spíše ruční mytí.

Amefa Sada nožů v bloku Artisan 9 ks
1 199 Kč
+ doprava zdarma

Sada kvalitních nožů, vidličky a nůžek z nerez oceli umístěných v přehledném bloku ze dřeva. Šestice nožů o rozdílné délce čepele pro konkrétní typ potřeb při vaření je vybavena dřevěnými rukojeťmi. Amefa Sada nožů v bloku Artisan 9 ks padne příjemně do ruky a prospívá jí spíše ruční mytí.

Amefa Sada nožů v bloku Scandi 5 ks
3 369 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Sada kvalitních nožů z nerez oceli umístěných v přehledném bloku ze dřeva. Pětice nožů o rozdílné délce čepele pro konkrétní typ potřeb při vaření je vybavena dřevěnými rukojeťmi. Amefa Sada nožů v bloku Scandi 5 ks padne příjemně do ruky a prospívá jí spíše ruční mytí.

Amefa Sada příborů Austin 24 ks
1 239 Kč
+ doprava zdarma

Sada příborů z nerezové oceli, díky které už nebudete mít problém s jejich nedostatkem při početnějších návštěvách. V balení naleznete jídelní nože, vidličky, lžíce i lžičky po 6 kusech. Amefa Sada příborů Austin 24 ks má rukojeti o příjemné tloušťce, které lehce padnou do ruky.

Amefa Sada příborů Austin 24 ks - barva champagne
2 219 Kč 1 999 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Sada příborů Austin od značky Amefa obsahuje 24 ks příborů v barvě champagne. Tyto krásné a originální příbory vyniknou na každém stole. Jsou vyrobeny z prvotřídní nerez oceli a lze je mýt v myčce.

Amefa Sada příborů Cuba 24 ks v dárkové kazetě
3 649 Kč
+ doprava zdarma

Sada příborů z nerezové oceli, díky které už nebudete mít problém s jejich nedostatkem při početnějších návštěvách. V balení naleznete jídelní nože, vidličky, lžíce i lžičky po 6 kusech. Amefa Sada příborů Cuba 24 ks v dárkové kazetě má rukojeti o příjemné tloušťce, které lehce padnou do ruky.

Holandský výrobce příborů s 80-ti letou tradicí. Společnosti se nejdříve zabývala výrobou žiletek na holení a postupně se začala specializovat na výrobu příborů a kuchyňských nožů. Amefa se vyznačuje výrobou velmi kvalitních příborů v desítkách různých designů a v různých kvalit, které však vždy musí splňovat všechna přísná kritéria pro používání příborů v domácnosti i v gastro provozech. Společnost Amefa je vlastníkem dalších světových značek v oboru: francouzký COUZON a Richardson&Shefield z Velké Británie. Amefa vychází z slov Apeldornishe MEsse FAbric. Jejím mottem je: "Together we achieve more.", což v překladu znamená "Společně dokážeme více.

Holandský výrobce příborů s 80-ti letou tradicí. Společnosti se nejdříve zabývala výrobou žiletek na holení a postupně se začala specializovat na výrobu příborů a kuchyňských nožů. Amefa se vyznačuje výrobou velmi kvalitních příborů v desítkách různých designů a v různých kvalit, které však vždy musí splňovat všechna přísná kritéria pro používání příborů v domácnosti i v gastro provozech. Společnost Amefa je vlastníkem dalších světových značek v oboru: francouzký COUZON a Richardson&Shefield z Velké Británie. Amefa vychází z slov Apeldornishe MEsse FAbric. Jejím mottem je: "Together we achieve more.", což v překladu znamená "Společně dokážeme více.