Amika Čisticí kondicionér na vlasy Nice Cream (Cleansing Conditioner)
219 Kč

Čisticí kondicionér na vlasy Nice Cream jemně čistí vlasy, hydratuje je a zároveň usnadňuje jejich rozčesávání. Je vhodný pro všechny, kteří nechtějí trávit zbytečný čas používáním šamponu a kondicionéru zvlášť, neboť kombinuje jejich účinek.

Amika Kartáč na vlasy Detangling Brush Black
349 Kč

Kartáč na vlasy Detangling Brush Black je vhodný pro všechny typy vlasů. Využívá silné a pružné nylonové štětiny, které brání trhání nebo lámání vlasů. Nylonové štětiny jsou navíc odolné vůči teplu až do 230 ° C,  lze jej použít na mokré nebo suché vlasy.

Amika Kondicionér pro barvené vlasy Vault (Color-Lock Conditioner)
219 Kč

Kondicionér pro barvené vlasy Vault obsahuje UV filtry a antioxidanty, které „uzamknou“ vaši barvu a chrání ji před vymýváním. Prodlužuje životnost barvy, uhlazuje vlasy a revitalizuje je. S jeho pomocí nebudete muset bojovat s rozčesáváním vlasů. .

Amika Kondicionér pro každodenní použití Normcore (Signature Conditioner)
199 Kč

Kondicionér pro každodenní použití Normcore je určen pro všechny typy vlasů, včetně barvených a chemicky ošetřených vlasů. Tento kondicinér je až po okraj naplněný koktejlem vitamínů a antioxidantů, které zanechávají vlasy hydratované, lesklé a hebké. Usnadňuje rozčesávání vlasů. .

Amika Lak na vlasy Fluxus (Touchable Hairspray)
219 Kč

Lak na vlasy Fluxus zajistí vašemu účesu dokonalou fixaci po celý dlouhý den. S jeho pomocí lehce definujete svůj účes, tento lak na vlasy vás zkrátka nezklame. Navíc chrání vlasy před vlhkostí a dodává jim přirozený vzhled.

Amika Šampon pro každodenní použití Normcore (Signature Shampoo)
399 Kč

Šampon pro každodenní použití Normcore je určen pro všechny typy vlasů, včetně barvených a chemicky ošetřených vlasů. Tento šampon je až po okraj naplněný koktejlem vitamínů a antioxidantů, které zanechávají vlasy hydratované, lesklé a hebké. Je vhodný pro každodenní použití. .

Amika Suchý šampon Perk Up (Dry Shampoo)
219 Kč

Suchý šampon Perk Up je suchý čisticí přípravek na vlasy, který absorbuje olej a osvěžuje vlasy přírodním rýžovým škrobem. Nezanechává žádné bílé zbytky ve vlasech a snadno se aplikuje. .

Amika Termoochranný sprej na vlasy The Wizard (Dtangling Primer)
199 Kč

Termoochranný sprej na vlasy The Wizard je vhodný pro všechny typy vlasů, včetně barvených. Sprej nejen, že chrání vlasy před teplem způsobeným stylingem, ale tak vlasy zjemňuje, zkracuje dobu fénování a usnadňuje rozčesávání vlasů. Dodává vlasům lesk, uhlazuje je a připravuje je na následnou péči.

Amika Vůně do vlasů 001 (Hair Fragrance) 30 ml
499 Kč

Vůně do vlasů 001 od značky Amika je vhodná pro všechny typy vlasů. Dodá vašim vlasům opojnou vůní pižma, vanilky, citrusů a kořenitou vůní sladkého jetele. Mějte tento parfém na vlasy vždy při sobě, ať už jdete do práce, do společnosti nebo kamkoliv jinam.

Amika Vyživující maska na vlasy SoulFood (Nourishing Mask)
429 Kč

Vyživující maska na vlasy SoulFood hloubkově hydratuje a regeneruje unavené vlasy a dodává jim patřičnou vzpruhu! Posiluje vlasy zevnitř, ošetřuje roztřepené konečky a obnovuje pružnost vlasů. Je vhodná i pro barvené vlasy.

Amika Zlaté třpytky do vlasů Show Off (Gold Dust) 10 g
429 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zlaté třpytky do vlasů Show Off dodá vašemu účesu nádherný zlatavý lesk. Jsou vhodné pro všechny typy vlasů. Dávají vašemu účesu skvělou jiskru. Lze je použít buď samostatně nebo ve směsi s vaším oblíbeným stylingovým produktem (krémem na vlasy, gelem nebo pomádou). .

Značka Amika vznikla v roce 2007 v Brooklynu. Značka využívá nejnovější technologie a produkty odpovídají aktuálním trendům vlasové kosmetiky. Proto je rády využívají nejen profesionálové, ale také zákaznice po celém světě. Produkty jsou jako dobrý přítel – spolehlivé a zábavné a neobsahují sulfáty a umělá barviva a nejsou testovány na zvířatech.

Značka Amika vznikla v roce 2007 v Brooklynu. Značka využívá nejnovější technologie a produkty odpovídají aktuálním trendům vlasové kosmetiky. Proto je rády využívají nejen profesionálové, ale také zákaznice po celém světě. Produkty jsou jako dobrý přítel – spolehlivé a zábavné a neobsahují sulfáty a umělá barviva a nejsou testovány na zvířatech.