Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Aneros Aneros - Helix Syn Aneros Aneros - Helix Syn V
Aneros Aneros - Helix Syn

V roce 2012 Aneros představil Helix Syn. Díky dokonalé kombinaci odezvy a cílené stimulace ve spojení s pohodlím a elegancí silikonu se Helix Syn stal nejoblíbenějším handsfree mužským masérem G bodu na světě.

můžete mít 18.4. - 19.4.

Aneros Aneros Vice 2 Aneros Aneros - Helix Syn V
Aneros Aneros Vice 2

Aneros Vice 2 VICE 2 od značky Aneros staví na odkazu oceňovaného masážního přístroje VICE a je další generací v oblasti vibračního potěšení prostaty pro muže.

můžete mít 18.4. - 19.4.

Aneros Aneros - Helix Syn V Aneros Aneros - Helix Syn V
Aneros Aneros - Helix Syn V

Helix Syn V kombinuje oceněný tvar a anatomicky navržené obrysy světově nejoblíbenějšího stimulátoru bodu G pro muže s přidanou intenzitou vibrací. Výsledkem jsou orgasmy obrovské síly a hloubky, zážitky tak intenzivní, že navždy změní váš referenční rámec o sexuální rozkoši.

můžete mít 18.4. - 19.4.

Aneros Aneros Prelude Enema Bulb Kit Aneros Stimulátor prostaty - Aneros Helix
Aneros Aneros Prelude Enema Bulb Kit

Prelude nabízí nový přístup k vnitřnímu čištění, který zavádí možnost jednoho nebo vícenásobných máchání s nižším objemem. Tato metoda není možná u konvenčních klystýrů, protože se vybíjejí příliš rychle, náplň baňky se uvolňuje.

můžete mít 18.4. - 19.4.

Aneros Stimulátor prostaty - Aneros Helix Aneros Stimulátor prostaty - Aneros Helix
Aneros Stimulátor prostaty - Aneros Helix

Aneros je masážní anální pomůcka, která byla vyrobena pro automasáž prostaty a perinea (svalnatá oblast mezi konečníkem a šourkem) za pomoci svěracího svalu.

Momentálně nedostupné

Aneros Stimulátor prostaty - Progasm Aneros Stimulátor prostaty - Aneros Helix
Aneros Stimulátor prostaty - Progasm

Aneros je masážní anální pomůcka, která byla vyrobena pro automasáž prostaty a perinea (svalnatá oblast mezi konečníkem a šourkem) za pomoci svěracího svalu. Inovativní, patentovaný tvar anální pomůcky Aneros působí tlakem na prostatu a perineum současně

Momentálně nedostupné

Společnost Aneros se od roku 2003 věnuje erotickým pomůckám, které jsou kombinací zdraví a potěšení. Zákazníci si mohou užít patentovanou řadou stimulátorů prostaty Aneros, které dokáží stimulovat bez použití rukou. Tato společnost přinesla na trh stimulátory na mužský G-bod na základě dlouhodobého výzkumu a vývoje, kdy získávali hluboké znalosti o mužské anatomii. Výsledek? Navrhuje a vyrábí nejbezpečnější a nejpříjemnější stimulátory prostaty, které jsou dnes k dispozici.