10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Anobic Kapesní hlasový překladač VT WF3 Pro Anobic Kapesní hlasový překladač VT WF3 Pro
Anobic Kapesní hlasový překladač VT WF3 Pro

S Anobic VT WF3 Pro, obousměrným hlasovým překladačem, můžete cestovat do 127 zemí světa a bez obav komunikovat. Překladový systém překladače Anobic VT WF3 Pro je založen na kombinaci 4 výkonných vyhledávačů.

můžete mít 29.5. - 30.5.

Anobic Hlasový překladač EarBuds M6 Anobic Kapesní hlasový překladač VT WF3 Pro
Anobic Hlasový překladač EarBuds M6

Elektronický překladač Anobic Earbuds M06 se stane neodmyslitelným společníkem každého cestovatele. Bude ideálním pomocníkem na vašich cestách či během práce v zahraničí, protože zvládá simultánní hlasový překlad přes bluetooth sluchátka v reálném čase až do 136 jazyků

můžete mít 29.5. - 30.5.

Anobic Kapesní hlasový překladač VT Anobic Kapesní hlasový překladač VT WF3 Pro
Anobic Kapesní hlasový překladač VT

Ne každý je talentem na jazyky, a proto je tento hlasový komunikátor pro většinu uživatelů, ať už k aktivnímu používání nebo jenom jako jistota při nenadálých situacích. Překladač Anobic VT obsahujícím až neuvěřitelných +108 jazyků včetně češtiny bude komunikace v zahraničí pro Vás maličkost.

můžete mít 29.5. - 30.5.

Anobic Kapesní hlasový překladač VTL Anobic Kapesní hlasový překladač VT WF3
Anobic Kapesní hlasový překladač VTL

Multifunkční hlasový překladač ŘEČI i FOTO Anobic VTL… Navštívili jste někdy cizí zemi a přáli jste si mít s sebou jazykového překladatele? S Anobic VTL, obousměrným hlasovým překladačem, můžete cestovat do 127 zemí světa a bez obav komunikovat.

můžete mít 29.5. - 30.5.

Anobic Hlasový překladač VTF2 Anobic Kapesní hlasový překladač VT WF3
Anobic Hlasový překladač VTF2

Multifunkční hlasový překladač Anobic VTF2 s WiFi / 4G / Hotspot je v 138 jazycích (čeština, slovenština, angličtina, němčina, ruština, francouzština, italština, polština, portugalština,…) vybaven zadním fotoaparátem a dotykovým displejem 4.0 ".

můžete mít 29.5. - 30.5.

Anobic Kapesní hlasový překladač VT WF3 Anobic Kapesní hlasový překladač VT WF3
Anobic Kapesní hlasový překladač VT WF3

S Anobic VT WF3, obousměrným hlasovým překladačem, můžete cestovat do 127 zemí světa a bez obav komunikovat. Anobic VTS využívá nejlepší cloudové překladové motory a nabízí nejaktuálnější a nejpřesnější překlady.

můžete mít 29.5. - 30.5.

Anobic Zvětšovac 3D obrazovky Anobic Bílá pro mobilní telefon. Anobic Zvětšovac 3D obrazovky Anobic Bílá pro mobilní telefon.
Anobic Zvětšovac 3D obrazovky Anobic Bílá pro mobilní telefon.

Perfektní pomůcka pro výrazné zvětšení displeje vašeho telefonu, kterou oceníte především při sledování videí, videoklipů, nebo při čtení. Využití nalezne nejen doma, ale také při cestování, kempování apod.

můžete mít 29.5. - 30.5.

Anobic Kapesní hlasový překladač VTL Pro Anobic Zvětšovac 3D obrazovky Anobic Bílá pro mobilní telefon.
Anobic Kapesní hlasový překladač VTL Pro

Multifunkční hlasový překladač Anobic VTL Pro. Navštívili jste někdy cizí zemi a přáli jste si mít s sebou jazykového překladatele? S Anobic VTL Pro, obousměrným hlasovým překladačem, můžete cestovat do 127 zemí světa a bez obav komunikovat.

můžete mít 29.5. - 30.5.

Anobic Multifunkční jazykový překladač VTA10WF Anobic Zvětšovac 3D obrazovky Anobic Bílá pro mobilní telefon.
Anobic Multifunkční jazykový překladač VTA10WF

Multifunkční jazykový překladač Anobic VTA10WF je zařízení, které umožňuje okamžitý obousměrný překlad v rozsahu 138 online jazyků a 17 offline jazyků. Navíc podporuje i překlad textů z obrázků, a to ve formě 85/45 jazykových kombinací.

můžete mít 28.5. - 29.5.

Anobic Adaptér EC011, Držák na telefon Anobic Kapesní hlasový překladač Anobic VTF Lite
Anobic Adaptér EC011, Držák na telefon

Adaptér smartphonu EC011 je příslušenství, které umožňuje instalaci smartphonu na hvězdářský dalekohled, pozorovací dalekohled, mikroskop, binokulární dalekohled a další zařízení.

můžete mít 29.5. - 30.5.

Anobic Kapesní hlasový překladač Anobic VTF Lite Anobic Kapesní hlasový překladač Anobic VTF Lite
Anobic Kapesní hlasový překladač Anobic VTF Lite

Multifunkční hlasový překladač ŘEČI i FOTO Anobic VTF Lite s WiFi je vybaven zadním fotoaparátem a dotykovým displejem 3.7 " Ten umožňuje snadnější a přirozenější tlumočení rozhovoru mezi dvěma nebo více účastníky ve dvou různých jazycích.

můžete mít 29.5. - 30.5.

Anobic Kapesní hlasový překladač VTA10 Anobic Kapesní hlasový překladač Anobic VTF Lite
Anobic Kapesní hlasový překladač VTA10

Multifunkční jazykový překladač Anobic VTA10: Náš jazykový překladač podporuje okamžitý obousměrný překlad, včetně 138 online jazyků, 17 offline jazyků a 85/45 jazykových překladů obrázků.

můžete mít 29.5. - 30.5.

Anobic Skener-překladač ST3 Anobic Anobic S01: Diktafon MP3, formátování na text, překlad.
Anobic Skener-překladač ST3

Ruční skener-translátor Anobic ST3. Špičkový a superrychlý překladač řeči, mluveného slova a scénického pera Wi-Fi s překladem do 112 jazyků. Mezi další funkce patří zachycení a překlad textu na displeji překladače, hlasový záznamník a přehrávač MP3.

Momentálně nedostupné

Anobic Anobic S01: Diktafon MP3, formátování na text, překlad. Anobic Anobic S01: Diktafon MP3, formátování na text, překlad.
Anobic Anobic S01: Diktafon MP3, formátování na text, překlad.

Anobic S01 dokáže ve 134 jazycích včetně akcentů, zaznamenat hlas a převést do textového formátu, následně tento text přeloží, do Vámi požadovaného jazyka. Je vhodný pro záznam hlasu do textového formátu a následně s ním můžete pracovat.

Momentálně nedostupné

Anobic Hlasový překladač EarBuds M3 Anobic Anobic S01: Diktafon MP3, formátování na text, překlad.
Anobic Hlasový překladač EarBuds M3

Elektronický překladač Anobic Earbuds M3 se stane neodmyslitelným společníkem každého cestovatele. Bude ideálním pomocníkem na vašich cestách či během práce v zahraničí, protože zvládá simultánní hlasový překlad přes bluetooth sluchátka v reálném čase až do 144 jazyků

Momentálně nedostupné

Anobic Kapesní hlasový překladač VT BT Anobic Kapesní hlasový překladač Anobic Z3
Anobic Kapesní hlasový překladač VT BT

Hlasový překladač Anobic BT (bluetooth) je absolutně jedinečný translator pro obousměrný překlad hlasu v reálném čase ve světě již v prodeji můžete koupit u nás. Anobic BT s inteligentním překladačem, které přinášejí revoluci pro komunikaci bez ohledu na jazykové bariéry.

Momentálně nedostupné

Anobic Kapesní hlasový překladač Anobic Z3 Anobic Kapesní hlasový překladač Anobic Z3
Anobic Kapesní hlasový překladač Anobic Z3

Anobic Z3 – tento hlasový překladač je vybaven překladovým motorem, který dokáže rychle reagovat za méně než 0,5 sekundy. Tento hlasový překladač s přesností 98 % podporuje simultánní obousměrný překladač více jazyků, včetně 134 online jazyků.

Momentálně nedostupné

Anobic X3 Deluxe výukový překladač Anobic Kapesní hlasový překladač Anobic Z3
Anobic X3 Deluxe výukový překladač

Hlasový výukový překladač Anobic X3 Deluxe jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků.

můžete mít 29.5. - 30.5.

Ochranná známka řady elektronických překladačů.