Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Anobic Kapesní hlasový překladač VT WF3 Pro Anobic Kapesní hlasový překladač VT WF3 Pro
Anobic Kapesní hlasový překladač VT WF3 Pro

S Anobic VT WF3 Pro, obousměrným hlasovým překladačem, můžete cestovat do 127 zemí světa a bez obav komunikovat. Překladový systém překladače Anobic VT WF3 Pro je založen na kombinaci 4 výkonných vyhledávačů.

můžete mít 3.4. - 4.4.

Anobic Kapesní hlasový překladač VT BT Anobic Kapesní hlasový překladač VT WF3 Pro
Anobic Kapesní hlasový překladač VT BT

Hlasový překladač Anobic BT (bluetooth) je absolutně jedinečný translator pro obousměrný překlad hlasu v reálném čase ve světě již v prodeji můžete koupit u nás. Anobic BT s inteligentním překladačem, které přinášejí revoluci pro komunikaci bez ohledu na jazykové bariéry.

můžete mít 3.4. - 4.4.

Anobic Skener-překladač ST2 Anobic Kapesní hlasový překladač VT WF3 Pro
Anobic Skener-překladač ST2

Skener-překladač Anobic ST2 ideální pro studenty a profesionály. Špičkový a superrychlý překladač řeči, mluveného slova a scénického pera Wi-Fi s překladem do 112 jazyků. Mezi další funkce patří zachycení a překlad textu na displeji překladače, hlasový záznamník a přehrávač MP3.

můžete mít 3.4. - 4.4.

Anobic Skener-překladač ST3 Anobic Kapesní hlasový překladač VT WF3
Anobic Skener-překladač ST3

Ruční skener-translátor Anobic ST3. Špičkový a superrychlý překladač řeči, mluveného slova a scénického pera Wi-Fi s překladem do 112 jazyků. Mezi další funkce patří zachycení a překlad textu na displeji překladače, hlasový záznamník a přehrávač MP3.

můžete mít 3.4. - 4.4.

Anobic Hlasový překladač VTF2 Anobic Kapesní hlasový překladač VT WF3
Anobic Hlasový překladač VTF2

Multifunkční hlasový překladač Anobic VTF2 s WiFi / 4G / Hotspot je v 138 jazycích (čeština, slovenština, angličtina, němčina, ruština, francouzština, italština, polština, portugalština,…) vybaven zadním fotoaparátem a dotykovým displejem 4.0 ".

můžete mít 3.4. - 4.4.

Anobic Kapesní hlasový překladač VT WF3 Anobic Kapesní hlasový překladač VT WF3
Anobic Kapesní hlasový překladač VT WF3

S Anobic VT WF3, obousměrným hlasovým překladačem, můžete cestovat do 127 zemí světa a bez obav komunikovat. Anobic VTS využívá nejlepší cloudové překladové motory a nabízí nejaktuálnější a nejpřesnější překlady.

můžete mít 3.4. - 4.4.

Anobic Kapesní hlasový překladač VTL Anobic Kapesní hlasový překladač VTL Pro
Anobic Kapesní hlasový překladač VTL

Multifunkční hlasový překladač ŘEČI i FOTO Anobic VTL… Navštívili jste někdy cizí zemi a přáli jste si mít s sebou jazykového překladatele? S Anobic VTL, obousměrným hlasovým překladačem, můžete cestovat do 127 zemí světa a bez obav komunikovat.

můžete mít 3.4. - 4.4.

Anobic Kapesní hlasový překladač VTL Pro Anobic Kapesní hlasový překladač VTL Pro
Anobic Kapesní hlasový překladač VTL Pro

Multifunkční hlasový překladač Anobic VTL Pro. Navštívili jste někdy cizí zemi a přáli jste si mít s sebou jazykového překladatele? S Anobic VTL Pro, obousměrným hlasovým překladačem, můžete cestovat do 127 zemí světa a bez obav komunikovat.

můžete mít 3.4. - 4.4.

Anobic Hlasový překladač EarBuds M6 Anobic Kapesní hlasový překladač VTL Pro
Anobic Hlasový překladač EarBuds M6

Elektronický překladač Anobic Earbuds M06 se stane neodmyslitelným společníkem každého cestovatele. Bude ideálním pomocníkem na vašich cestách či během práce v zahraničí, protože zvládá simultánní hlasový překlad přes bluetooth sluchátka v reálném čase až do 136 jazyků

můžete mít 3.4. - 4.4.

Anobic Kapesní hlasový překladač VT Anobic Kapesní hlasový překladač VT
Anobic Kapesní hlasový překladač VT

Ne každý je talentem na jazyky, a proto je tento hlasový komunikátor pro většinu uživatelů, ať už k aktivnímu používání nebo jenom jako jistota při nenadálých situacích. Překladač Anobic VT obsahujícím až neuvěřitelných +108 jazyků včetně češtiny bude komunikace v zahraničí pro Vás maličkost.

můžete mít 3.4. - 4.4.

Ochranná známka řady elektronických překladačů.