Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Antonio Juan 33235 PIPO HAIR realistická panenka miminko Antonio Juan 28223 Bella realistická panenka s celovinylovým tělem
Antonio Juan 33235 PIPO HAIR realistická panenka miminko

Ručně vyrobená realistická španělská panenka miminko Antonio Juan 33235 PIPO HAIR. Miminko má měkké látkové tělo, hlava a končetiny jsou vyrobené ze speciálního měkčeného vinylu, příjemného na dotek. Velikost panenky je 42 cm.

můžete mít DNES

MALL
Antonio Juan 33228 Carla realistická panenka miminko Antonio Juan 28223 Bella realistická panenka s celovinylovým tělem
Antonio Juan 33228 Carla realistická panenka miminko

Ručně vyrobená realistická španělská panenka miminko Antonio Juan 33228 Carla. Miminko má měkké látkové tělo, hlava a končetiny jsou vyrobené ze speciálního měkčeného vinylu, příjemného na dotek. Velikost panenky je 42 cm.

můžete mít DNES

MALL
Antonio Juan 28223 Bella realistická panenka s celovinylovým tělem Antonio Juan 28223 Bella realistická panenka s celovinylovým tělem
Antonio Juan 28223 Bella realistická panenka s celovinylovým tělem

Ručně vyrobená realistická španělská panenka Antonio Juan 28223 Bella s celovinylovým tělem a vlásky po celé hlavě. Obleček má z materiálu příjemného na dotek. Je vyroben z organické bavlny. Velikost panenky je 45 cm.

můžete mít DNES

MALL
Novinka
Antonio Juan 11218 Kika realistická panenka se zvuky Antonio Juan 70251 Toneta realistická panenka miminko se zvuky
Antonio Juan 11218 Kika realistická panenka se zvuky

Plačící, realistická panenka Antonio Juan 11218 Kika, reaguje na magnetický dudlík. Po vytažení dudlíku z úst vydává reálný zvuk plačícího dítěte, který lze utišit opět dudlíkem. Panenka má měkké látkové tělo, hlava a končetiny jsou vyrobené z kvalitního měkčeného vinylu.

můžete mít DNES

MALL
Antonio Juan 8301 Moje první panenka miminko Antonio Juan 70251 Toneta realistická panenka miminko se zvuky
Antonio Juan 8301 Moje první panenka miminko

Ručně vyrobená španělská panenka speciálně pro batolata s dudlíkem na magnet. Panenka má měkké látkové tělo, hlava a končetiny jsou vyrobené z kvalitního měkčeného vinylu. Velikost 36 cm.

můžete mít DNES

MALL
Novinka
Antonio Juan 70251 Toneta realistická panenka miminko se zvuky Antonio Juan 70251 Toneta realistická panenka miminko se zvuky
Antonio Juan 70251 Toneta realistická panenka miminko se zvuky

Mluvící, ručně vyrobená realistická španělská panenka – miminko. Po zatlačení na bříško začne panenka vydávat zvuky podobné dětskému žvatlání. Panenka má měkké látkové tělo, hlava a končetiny jsou vyrobené z kvalitního měkčeného vinylu.

můžete mít DNES

MALL
Antonio Juan 28120 Bella realistická panenka s celovinylovým tělem Antonio Juan 28120 Bella realistická panenka s celovinylovým tělem
Antonio Juan 28120 Bella realistická panenka s celovinylovým tělem

Ručně vyrobená realistická španělská panenka Antonio Juan 28120 Bella s celovinylovým tělem a vlásky po celé hlavě. Obleček má z materiálu příjemného na dotek. Je vyroben z organické bavlny. Velikost panenky je 45 cm.

můžete mít DNES

MALL
Antonio Juan 25195 Emily realistická panenka s celovinylovým tělem Antonio Juan 28120 Bella realistická panenka s celovinylovým tělem
Antonio Juan 25195 Emily realistická panenka s celovinylovým tělem

Ručně vyrobená realistická španělská panenka Antonio Juan 25195 Emily s celovinylovým tělem a vlásky po celé hlavě. Obleček má z materiálu příjemného na dotek. Je vyroben z organické bavlny. Velikost panenky je 33 cm.

můžete mít DNES

MALL
Antonio Juan 50086 Nica realistická panenka miminko Antonio Juan 28120 Bella realistická panenka s celovinylovým tělem
Antonio Juan 50086 Nica realistická panenka miminko

Ručně vyrobená realistická španělská panenka miminko new born Antonio Juan 50086 Nica. Miminko má celovinylové tělo a realistické vyobrazení různých miminkovských faldíků a detailů včetně pohlaví. Velikost panenky je 42 cm.

můžete mít DNES

MALL
Antonio Juan 5035 Pipo realistická panenka miminko Antonio Juan Pipo - realistická panenka miminko s celovinylovým tělem - 42 cm
Antonio Juan 5035 Pipo realistická panenka miminko

Ručně vyrobená realistická španělská panenka miminko new born Antonio Juan 5035 Pipo. Miminko má celovinylové tělo a realistické vyobrazení různých miminkovských faldíků a detailů včetně pohlaví. Velikost panenky je 42 cm.

můžete mít DNES

MALL
Novinka
Antonio Juan 60029 Toneta realistická panenka miminko s celovinylovým tělem Antonio Juan Pipo - realistická panenka miminko s celovinylovým tělem - 42 cm
Antonio Juan 60029 Toneta realistická panenka miminko s celovinylovým tělem

Ručně vyrobená panenka miminko 60029 Toneta s celovinylovým tělem a realistickým vyobrazením různých miminkovských faldíků a detailů včetně pohlaví. Panenka je vyrobená ze speciálního měkčeného vinylu, velmi příjemného na dotek. Velikost panenky je 33 cm.

můžete mít DNES

MALL

Antoni Juan je značka ručně vyráběných španělských panenek z provincie Alicante. Firma byla založena v roce 1958 ve městě Onil jako skromný rodinný podnik, ve kterém se spojily tři generace majitelů hraček. Od té doby stále funguje a získala si díky svému designu a kvalitě místo na světových trzích. Firma Antonii Juan klade velký důraz na ekologii a proto jako první využívá v tomto odvětví organickou bavlnu, která zaručuje výrobu z ručně sbírané, ekologicky bez chemického ošetření pěstované bavlny. Oblečky panenek jsou tedy nejen krásné, ale i velmi příjemné na dotek.

V nabídce nalezneme realistická zvukové či bezvukové panenky s měkkým látkovým nebo celovinylovým tělem mnoha velikostí a úsměvů. Samozřejmě, že nechybí ani miminka propracovaná do každého detailu včetně rozmilých miminkovských faldíků a pohlaví. I zde si můžeme vybrat měkké látkové tělo nebo speciální měkčený vinyl, které je velmi příjemný na dotek. I miminka mají mnoho velikostí, úsměvů, ale i zachmuřelých výrazů anebo sladce spinkají. Některé pláčou nebo se smějí či jen tak roztomile žvatlají. Některé pohybové funkce panenek zajištují, že vypadají doslova jako živé. V nabídce ale nalezneme i dvě řady ručně malovaných Rebornů, kde je každá panenka svým unikátem a má svůj rodní list – doklad o původu. Speciálně sběratelská řada nabízí panenky, které jsou opravdu určené až dětem od 14 let, aby je svým zacházením při hraní nepoškodily.

Firma nezapomíná ale ani na nejmenší děti, pro které vyrábí speciální panenky vhodné od 18 měsíců. „Původ", který obhajuje tradici, pravost a exkluzivitu panenek vyrobených ve Španělsku. Tuto pečeť poskytuje kruh výrobců panenek Onil. Všechny panenky Antonio Juan obsahují pečeť záruky pravosti, která podporuje maximální kvalitu zakoupených produktů.