Miliony produktů za nejlepší ceny
Miliony produktů za nejlepší ceny

Apple Refurbished

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Apple Refurbished Originální USB adaptér Apple - bílá Apple Refurbished Originální USB adaptér Apple - bílá
Apple Refurbished Originální USB adaptér Apple - bílá

Originální nabíječka Apple A1400 v kompaktním provedení na cesty. Nabíječka je vyrobena se síťovou zástrčkou do EU zásuvky a je opatřena USB portem s výstupem 1A/5V.

můžete mít 13.6. - 14.6.

nebo
Objevte širší nabídku na Allegro

Apple Refurbished

Toužíte po novém zařízení Apple, ale nechcete za něj utratit celou výplatu? Pak je tu Apple Refurbished, tedy zboží, které vám nabízíme za zvýhodněnou cenu. O jaká zařízení se jedná?

Protože je o produkty Apple velký zájem, nabízíme také ty, které již byly používané, ale prošly kompletní revizí a byly repasované. V praxi to znamená, že telefon byl důkladně zkontrolován, nefunkční či dosluhující části byly vyměněny za nové, a k vám do ruky se dostane nablýskané zařízení, které vypadá i funguje jako zcela nové.

Apple Refurbished má hned několik výhod:

  • Pokud se pro repasovaný iPhone nebo jiné zařízení Apple rozhodnete, můžete ušetřit velkou finanční částku za jinak drahé produkty Apple.
  • V Apple Refurbished naleznete nová, ale i starší zařízení Apple, která se již neprodávají. Pokud tedy máte oblíbený model, na který jste si zvykli, ale už není na pultech obchodů, zde ho můžete najít jako nový.
  • iPhone a další jablečné produkty, které měly opravitelné vady, byly vráceny v záruční době či poskytnuty novinářům na testy, by jinak museli jít do šrotu. A to úplně zbytečně! Tímto krokem je můžeme zachránit, opravit a mohou sloužit ještě dlouhá léta. Přispíváme tak k menšímu zatížení planety odpadem.

Rozhodli jste se pro repasované Apple zařízení? Váš iPhone, iPad a další produkty už na vás čekají!