10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Apple Refurbished

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Apple Refurbished Originální USB adaptér Apple - bílá Apple Refurbished Originální USB adaptér Apple - bílá
Apple Refurbished Originální USB adaptér Apple - bílá

Originální nabíječka Apple A1400 v kompaktním provedení na cesty. Nabíječka je vyrobena se síťovou zástrčkou do EU zásuvky a je opatřena USB portem s výstupem 1A/5V.

Momentálně nedostupné

Apple Refurbished

Toužíte po novém zařízení Apple, ale nechcete za něj utratit celou výplatu? Pak je tu Apple Refurbished, tedy zboží, které vám nabízíme za zvýhodněnou cenu. O jaká zařízení se jedná?

Protože je o produkty Apple velký zájem, nabízíme také ty, které již byly používané, ale prošly kompletní revizí a byly repasované. V praxi to znamená, že telefon byl důkladně zkontrolován, nefunkční či dosluhující části byly vyměněny za nové, a k vám do ruky se dostane nablýskané zařízení, které vypadá i funguje jako zcela nové.

Apple Refurbished má hned několik výhod:

  • Pokud se pro repasovaný iPhone nebo jiné zařízení Apple rozhodnete, můžete ušetřit velkou finanční částku za jinak drahé produkty Apple.
  • V Apple Refurbished naleznete nová, ale i starší zařízení Apple, která se již neprodávají. Pokud tedy máte oblíbený model, na který jste si zvykli, ale už není na pultech obchodů, zde ho můžete najít jako nový.
  • iPhone a další jablečné produkty, které měly opravitelné vady, byly vráceny v záruční době či poskytnuty novinářům na testy, by jinak museli jít do šrotu. A to úplně zbytečně! Tímto krokem je můžeme zachránit, opravit a mohou sloužit ještě dlouhá léta. Přispíváme tak k menšímu zatížení planety odpadem.

Rozhodli jste se pro repasované Apple zařízení? Váš iPhone, iPad a další produkty už na vás čekají!