Arcocere Depilační tělový krém Deepline (Hair-Removing Body Cream) 150 ml
170 Kč

Novinka

Krém se smyslnou vůní bílého pižma jednoduše odstraňuje nežádnoucí chloupky. Snadno se používá, působí rychle a odstraňuje chlupy bez podráždění pokožky. Díky svému speciálnímu složení se jednoduše opláchne teplou vodou a nezmění pH pokožky, takže pokožka zůstane měkká, hladká a sametová.

Arcocere Epilační vosk s pánvičkou Cera A Caldo Pink (Hot Wax) 120 g
154 Kč

Novinka

Nová receptura kvalitního horkého vosku pro výrobu v domácím prostředí. Epilační vosk Pink od italské značky Arcocere s panenským včelím voskem a zklidňujícím šípkovým olejem je šetrný k pokožce a poskytne jí rychlou a účinnou depilaci chloupků i s kořínky.

Arcocere Postepilační gel proti růstu chlupů (Phyto Gel Anti Hair) 30 ml
329 Kč

Novinka

Příjemný postepilační gel snižuje opětovný růst jakéhokoli typu chloupků po jejich odstranění. Díky inovativní směsi látek a jejich extrakčnímu procesu nedráždí pokožku, zklidňuje ji a zabraňuje začervenání. Zanechá pokožku osvěženou, hedvábnou a příjemně provoněnou.

Arcocere Sada na epilaci Professional Wax 1 LED
617 Kč

Novinka

Sada obsahuje:

Epilační vosk na obličej Professional Wax Argan (Roll-On Cartidge) 100 ml Ohřívač vosku Professional Wax 1 LED Zklidňující čisticí olej po epilaci Argan (After-War Cleansing Oil) 50 ml Epilační pásky 24 ks .

Arcocere Čisticí gel po epilaci Argan (After-Wax Oil) 50 ml
98 Kč

Novinka

Vysoce kvalitní čisticí olej Argan po depilaci od italské značky Arcocere důkladně odstraní zbylý vosk. Pečující a přírodní prvky obsažené v gelu zanechají pokožku osvěženou, zabrání vysoušení a poskytne protizánětlivé účinky. Jemná, hladká, hydratovaná pokožka bude výsledkem. Navíc příjemně voní.

Arcocere Čisticí gel po epilaci Strawberry (After-War Oil) 50 ml
98 Kč

Novinka

Vysoce kvalitní čisticí olej Strawberry po depilaci od italské značky Arcocere důkladně odstraní zbylý vosk. Pečující a přírodní prvky obsažené v gelu zanechají pokožku osvěženou, zabrání vysoušení a poskytne protizánětlivé účinky. Jemná, hladká, hydratovaná pokožka bude výsledkem.

Arcocere Depilační tělový krém pro muže Deepline (Hair-Removing Body Cream) 150 ml
170 Kč

Novinka

Krém pro muže se smyslnou vůní bílého pižma jednoduše odstraňuje nežádnoucí chloupky. Snadno se používá, působí rychle a odstraňuje chlupy bez podráždění pokožky. Díky svému speciálnímu složení se jednoduše opláchne teplou vodou a nezmění pH pokožky, takže pokožka zůstane měkká, hladká a sametová.

Arcocere Epilační vosk Professional Wax Aloe (Roll-On Cartidge) 100 ml
72 Kč

Novinka

Epilační vosk s aloe vera od italské značky Arcocere s příjemnou vůní a perleťovou texturou je šetrný i k suché a citlivé pokožce a poskytne jí rychlou a účinnou depilaci chloupků i s kořínky. Zanechá pokožku zbavenou chloupků na dlouhou dobu. .

Arcocere Epilační vosk Professional Wax Aloe Vera Bio (Roll-On Cartidge) 100 ml
72 Kč

Novinka

Epilační vosk Aloe Vera od italské značky Arcocere je šetrný k pokožce a poskytne jí rychlou a účinnou depilaci chloupků i s kořínky. Právě díky obsahu aloe vera je vhodný i pro citlivou pokožku. Je velmi šetrný, žměkčuje a zanechá pokožku sametovou a zbavenou chloupků na dlouhou dobu. .

Arcocere Epilační vosk s pánvičkou Cera A Caldo Chocolate (Hot Wax) 120 g
154 Kč

Novinka

Nová receptura kvalitního horkého vosku pro výrobu v domácím prostředí. Epilační vosk Chocolate od italské značky Arcocere s panenským včelím voskem a zvláčňujícím olejem z pšeničných klíčků je šetrný k pokožce a poskytne jí rychlou a účinnou depilaci chloupků i s kořínky.

Arcocere Epilační vosk s pánvičkou Cera A Caldo Green (Hot Wax) 120 g
154 Kč

Novinka

Nová receptura kvalitního horkého vosku pro výrobu v domácím prostředí. Epilační vosk Green od italské značky Arcocere s panenským včelím voskem a zklidňujícím azulenovým extraktem je šetrný k pokožce a poskytne jí rychlou a účinnou depilaci chloupků i s kořínky.

Arcocere Peeling proti zarůstání chloupků Ingrown Hair Scrub 250 ml
308 Kč

Novinka

Peeling proti zarůstání chloubků eliminuje odumřelé buňky z povrchu kůže a uvolňuje zarostlé chlupy, což usnadňuje jejich následné odstranění. Díky obsahu panthenolu, vitaminu C, glycerinu a gelu z aloe vera dodává peeling pokožce svěžest a hebkost.

Arcocere Zklidňující olej po epilaci Argan (After-War Oil) 150 ml
164 Kč

Novinka

Vysoce kvalitní čisticí olej Argan po depilaci od italské značky Arcocere důkladně odstraní zbylý vosk. Pokožku zanechá osvěženou, zabrání vysoušení a poskytne protizánětlivé účinky. Jemná, hladká, hydratovaná pokožka bude výsledkem. Navíc příjemně voní.

Historie italské značky Arcocere sahá do roku 1980, firma se specializuje na kosmetické přípravky, depilace a vosky. Vizí je, aby se každý cítil sebevědomě a krásně. Zprostředkovává profesionální depilaci v pohodlí domova.

Historie italské značky Arcocere sahá do roku 1980, firma se specializuje na kosmetické přípravky, depilace a vosky. Vizí je, aby se každý cítil sebevědomě a krásně. Zprostředkovává profesionální depilaci v pohodlí domova.