Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Aromacare Dharma Aromacare Mandala Light, ultrazvukový aroma difuzér, světlé dřevo, 400 ml
Aromacare Dharma

Moderní aroma difuzér s osvětlením vytváří pomocí ultrazvuku vytváří jemnou páru. Po přidání esenciálního oleje umožňuje aromaterapii doplněnou příjemnými světelnými efekty, bez oleje jej lze použít jako zvlhčovač vzduchu.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Aromacare Mandala Light, ultrazvukový aroma difuzér, světlé dřevo, 400 ml Aromacare Mandala Light, ultrazvukový aroma difuzér, světlé dřevo, 400 ml
Aromacare Mandala Light, ultrazvukový aroma difuzér, světlé dřevo, 400 ml

Vůně mají velký vliv na lidskou psychiku a na Vaši náladu, zpříjemněte si den pomocí vůní v kanceláři i doma.

můžete mít 26.4. - 29.4.

Aromacare Vulcano Aromacare Mandala Light, ultrazvukový aroma difuzér, světlé dřevo, 400 ml
Aromacare Vulcano

Designový aroma difuzér s dřevěným dekorem vytváří pomocí ultrazvuku jemnou páru a po přidání esenciálního oleje umožní příjemnou aromaterapii. Difuzér je zároveň vybaven LED osvětlením se sedmi barvami, takže může sloužit i jako noční světlo.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Aromacare Zen Stone, ultrazvukový aroma difuzér, světlé dřevo, 350 ml Aromacare Zen Stone, ultrazvukový aroma difuzér, světlé dřevo, 350 ml
Aromacare Zen Stone, ultrazvukový aroma difuzér, světlé dřevo, 350 ml

Inovativní difuzér s kompaktním nízkým designem se stane krásným doplňkem Vaší domácnosti. Díky ultrazvukovému vyvíječi vytváří jemnou studenou mlhu, kterou můžete zvýraznit použitím esenciálních olejů.

můžete mít 26.4. - 29.4.

Aromacare Aromacare Zen, světlé dřevo Aromacare Zen Stone, ultrazvukový aroma difuzér, světlé dřevo, 350 ml
Aromacare Aromacare Zen, světlé dřevo

Designový aroma difuzér s osvětlením vytváří pomocí ultrazvuku vytváří jemnou páru. Po přidání esenciálního oleje umožňuje aromaterapii doplněnou příjemnými světelnými efekty, bez oleje jej lze použít jako zvlhčovač vzduchu.

Momentálně nedostupné

Od MALL
Aromacare Aromacare Gantha, tmavé dřevo Aromacare Zen Stone, ultrazvukový aroma difuzér, světlé dřevo, 350 ml
Aromacare Aromacare Gantha, tmavé dřevo

Moderní aroma difuzér Gantha vytváří pomocí ultrazvukové technologie jemnou páru a po přidání esenciálního oleje umožňuje aromaterapii doplněnou příjemnými světelnými efekty. Difuzér je vybaven LED osvětlením se sedmi barvami, dvěma stupni intenzity vývinu páry a časovačem se čtyřmi stupni doby provozu.

Momentálně nedostupné

Od MALL

Aromacere je značka českého dovozce pod kterou dováží a prodává inovativní ultrazvukové aroma difuzéry. Aromacare významně ovlivnil český trh s aroma difuzéry, když mezi prvními začal v ČR prodávat zařízení využívající ultrazvukový generátor k vytváření „studené páry". Výhodou a inovací tohoto řešení je, že nedochází přehřívání vonných esencí a difuzér může zároveň sloužit jako zvlhčovač vzduchu. Difuzéry jsou vyráběny z kvalitních materiálů a slouží také jako designový doplněk interiéru. Při vývoji a výrobě je dbáno na kvalitu a užitný design.