ASCONI Winery

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
ASCONI Winery Sol Negru Chardonnay ASCONI Winery Sol Negru Cabernet Sauvignon
ASCONI Winery Sol Negru Chardonnay

Chuťově je toto víno elegantní, bohaté a vrstvené. Jasně je možné vysledovat přítomnost minerálů a bílých jablek. Víno je velmi svěží. Pikantní hořkost, která se objeví a pak během několika vteřin zmizí, jako by na Vás mrkla.

můžete mít 24.4. - 25.4.

ASCONI Winery Sol Negru Cabernet Sauvignon ASCONI Winery Sol Negru Cabernet Sauvignon
ASCONI Winery Sol Negru Cabernet Sauvignon

Víno je vyrobené z prvotřídní vinné révy pěstované v okolí vinařské obce Puhoi, v oblasti Kodru. Má tmavě rubínovou barvou a intenzivní, vyváženou chuť. Jde o víno s výraznou vůní s tóny čerstvých i sušených třešní s listy po dešti, s příjemnými tóny červeného ovoce.

můžete mít 24.4. - 25.4.

ASCONI Winery Sol Negru Merlot ASCONI Winery Sol Negru Cabernet Sauvignon
ASCONI Winery Sol Negru Merlot

Víno má tmavě granátovou barvou, se sametovými odstíny. Vůně je zvláštní a jemná s náznaky po sušených třešních, švestkách, se zřetelnými tóny červených zralých bobulí dřínu.

můžete mít 24.4. - 25.4.

ASCONI Winery Sol Negru Savignon Blanc ASCONI Winery Sol Negru Savignon Blanc
ASCONI Winery Sol Negru Savignon Blanc

Buket je charakteristický úžasně silnou a mocnou vůní po černém a červeném rybízu, připomene Vám vůni svěžích plodů a listů jahod po silném dešti s kořeněnými tóny sušených bylin a exotického ovoce.

můžete mít 24.4. - 25.4.

ASCONI Winery je vynikající rodinné vinařství pana Anatolije SIRBU, založené v roce 1994, hospodařící na více než šesti stech hektarech vlastních vinic, nedaleko hlavního města Kišiněv.