Audio-Technica ATH-M40x

Audio-Technica ATH-M40x

Hodnocení: 5
3 090 Kč 2 490 Kč
+ doprava zdarma

Profesionální monitorovací sluchátka Audio-Technica ATH-M40× kombinují neutrální charakter sluchátek a vynikající izolaci okolního hluku. Měniče o průměru 40 mm pro spolehlivý zvuk, odolně navržená konstrukce, snadný monitoring díky odklápěcím náušníkům, odnímatelné kabely spirálový a přímý.

Audio-Technica AE5400 Kondenzátorový zpěvový mikrofon
10 490 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Kondenzátorový zpěvový mikrofon. Kardioidní kondenzátorový zpěvový mikrofon série Artist Elite poskytuje dokonalý zvuk, vyžadovaný těmi nejnáročnějšími interprety. Má vynikající anti-shock konstrukci, která zaručuje minimální manipulační hluk a tichý provoz.

Audio-Technica AT2020USBi USB kondenzátorový mikrofon-10%
4 580 Kč 4 120 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

USB kondenzátorový mikrofon. Velkomembránový kardio kondenzátorový mikrofon s digitálním výstupem. AT2020USBi pracuje s vysokou vzorkovací frekvencí (až 24-bit/96 kHz) a nabízí flexibilní připojení USB nebo Lighting.

Audio-Technica ATM610 Dynamický mikrofon
3 490 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Dynamický mikrofon. Hyperkardioidní dynamický zpěvový mikrofon série Artist s rozšířeným frekvenčním rozsahem, vyladěný pro čistou detailní reprodukci hlavních nebo doprovodných vokálů.

Audio-Technica ATR6250 Mikrofon pro kameru
1 290 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Mikrofon pro kameru. Stereo kondenzátorový video/recording mikrofon série Atr poskytující vysokou kvalitu stereofonního záznamu. Díky koncepci dvou mikrofonů v jednom zachycuje realismus živého zvuku. Jeho kompaktní design je ideální pro použití s videokamerami a přenosnými audio rekordéry.

Audio-Technica ATR6550 Mikrofon pro kameru
2 390 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Mikrofon pro kameru. Kardioidní kondenzátorový shotgun mikrofon série Atr umožňující zvolit mód “Tele” pro snímání dialogů a zvukových efektů z dálky, přičemž potlačuje snímání prostorového hluku, jako je doprava, vzduchotechnika, dozvuk místnosti a mechanicky způsobené vibrace.

Audio-Technica MB1K Dynamický mikrofon s vypínačem
1 080 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dynamický mikrofon s vypínačem. Mikrofony Midnight Blue mají celokovovou konstrukci s příjemným matně hlazeným povrchem, který rovněž omezuje manipulační hluk. Zapuštěné vypínače na všech dynamických modelech výborně esteticky zapadají do celkového profilu.

Audio-Technica MB3K Dynamický mikrofon s vypínačem
1 300 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dynamický mikrofon s vypínačem. Mikrofony Midnight Blue mají celokovovou konstrukci s příjemným matně hlazeným povrchem, který rovněž omezuje manipulační hluk. Zapuštěné vypínače na všech dynamických modelech výborně esteticky zapadají do celkového profilu.

Audio-Technica PRO61 Dynamický mikrofon
2 190 Kč

Dynamický mikrofon. Hyperkardioidní dynamický mikrofon série Pro s neodymiovým magnetickým systémem Hi-ENERGY®, který garantuje vysokou citlivost a výborný přenos rychlých náběhů. Je opatřen kabelem XLRF – XLRM. Mikrofon zaručuje skvělou odolnost proti zpětné vazbě a mimořádnou kvalitu zvuku.

Audio-Technica AE2300 - Double-dome nástrojový mikrofon
8 291 Kč

AE2300 je kardioidní dynamický mikrofon, určený pro snímání hudebních nástrojů ve studiu nebo na pódiu. Je odolný proti zpětné vazbě a redukuje náběr nechtěného okolního zvuku. Mikrofon je vsazen do odolné kovové konstrukce a.

Audio-Technica AE2500 - Dvousystémový kardioidní mikrofon
20 215 Kč

Dvousystémový nástrojový mikrofon série Artist Elite pro snímání velkého bubnu. Ve společném pouzdře jsou umístěny dvě mikrofonní kapsle – jedna kardioidní kondenzátorová, druhá kardioidní dynamická. Dynamická vložka.

Audio-Technica AE3000 - Kardioidní kondenzátorový mikrofon
8 845 Kč

Kardioidní kondenzátorový nástrojový mikrofon série Artist Elite poskytuje špičkový výkon při extrémních hladinách akustického tlaku (SPL). Mikrofon je vhodný pro snímání kytarových boxů, tom tom bubnů, malého snare bubnu,.

Audio-Technica AE3300 - Kardioidní kondenzátorový mikrofon
9 677 Kč

Kardioidní kondenzátorový zpěvový mikrofon série Artist Elite s ultra nízkým manipulačním hlukem a jasnými vysokými frekvencemi, zdůrazňujícími hlasové detaily při pěveckém výkonu. Vnější koš z tvrzené oceli je podložen.

Audio-Technica AE4100 - Kardioidní dynamický mikrofon
6 211 Kč

Vysoce citlivý, kardioidní dynamický zpěvový mikrofon série Artist Elite optimální pro pódiové využití. Má skvěle provedenou odpruženou konstrukci pro minimální manipulační hluk. Robustní konstrukce je navržena tak, aby mikrofon.

Audio-Technica AE5100 - Kardioidní kondenzátorový mikrofon
9 289 Kč

Velkomembránový kardioidní kondenzátorový nástrojový mikrofon série Artist Elite poskytující nekompromisní kvalitu zvuku pro overheady, perkuse, akustické kytary, smyčce a další akustické nástroje. Vložka s velkou membránou.

Audio-Technica AE5400 - Kardioidní kondenzátorový mikrofon
12 367 Kč

Kardioidní kondenzátorový zpěvový mikrofon série Artist Elite poskytuje dokonalý zvuk, vyžadovaný těmi nejnáročnějšími interprety. Má vynikající anti-shock konstrukci, která zaručuje minimální manipulační hluk a tichý.

Audio-Technica AT-LP140XPSVE
10 384 Kč

AT-LP140XP je plně manuální a naprosto profesionální DJ gramofon s přímým náhonem. Tlakově litý, anti-rezonanční, hliníkový unašeč s velmi přilnavým povrchem je poháněn motorem s velikou hnací silou. Stabilní talíř.

Audio-Technica AT-VM95C
1 011 Kč

AT-VM95C nahrazuje klasiku mezi přenoskami, model AT-91. Nový model má vylepšený design a instaluje se pouze za pomocí šroubků bez matek..

Audio-Technica AT-VM95E
1 587 Kč

AT-VM95E nahrazuje klasiku mezi přenoskami, model AT-95E. Nový model má vylepšený design a instaluje se pouze za pomocí šroubků bez matek..

Audio-Technica AT-XP3
1 636 Kč

 
Přenosky série AT-XP poskytují vysoce kvalitní Hi-fi zvuk a jejich design a konstrukci ocení každý DJ i audiofil.
Přenosky XP série jsou perfektním nástrojem pro přehrávání vinylů v klubech a na pódiích, kde je.

Audio-Technica AT-XP5
2 468 Kč

 
Stereo přenoska s duálním pohyblivým magnetem
Přenosky série AT-XP poskytují vysoce kvalitní Hi-fi zvuk a jejich design a konstrukci ocení každý DJ i audiofil.
Přenosky XP série jsou perfektním nástrojem pro.

Audio-Technica AT-XP7
4 132 Kč

 
Stereo přenoska s duálním pohyblivým magnetem
Přenosky série AT-XP poskytují vysoce kvalitní Hi-fi zvuk a jejich design a konstrukci ocení každý DJ i audiofil.
Přenosky XP série jsou perfektním nástrojem pro.

Audio-Technica AT2020 - Kardioidní kondenzátorový mikrofon
2 577 Kč

Kardioidní kondenzátorový mikrofon série 20, který posouvá standard v poměru cena/výkon v oblasti studiových kondenzátorových mikrofonů směrem dopředu. Jeho speciálně navržená velmi lehká membrána zajišťuje široký.

Audio-Technica AT2022 - X / Y Stereo mikrofon
6 905 Kč

Kondenzátorový mikrofon série 20 určený pro stereo nahrávání. Dvě kondenzátorové mikrofonní vložky v konfiguraci X / Y umožňují volbu mezi úzkým (90°) nebo širokým (120°) stereo snímáním. Mikrofonní vložky jsou uzpůsobeny.

Audio-Technica AT2035 - Kardioidní kondenzátorový mikrofon
4 686 Kč

Studiový mikrofon série 20 určený pro náročné domácí / projektové / studiové / live aplikace. Poskytuje výjimečně detailní přenos a nízký šum. Má rozšířené frekvenční pásmo na nízkých frekvencích a nabízí bohatý zvuk.

Audio-Technica AT4041 - Kardioidní kondenzátorový mikrofon
9 677 Kč

Kardioidní kondenzátorový mikrofon využívající symetrický výstup bez transformátoru, pro možné zpracování velmi vysokého akustického tlaku (SPL). Povrch zadní desky je jemně vroubkovaný, čímž omezuje nepřirozené špičky.

Audio-Technica, založená v roce 1962, představuje světové konsorcium zaměřené ve světě audiotechniky především na konstrukci, výrobu a obchodní činnost. Do povědomí veřejnosti se A-T dostala již na začátku své existence špičkovými gramofonovými přenoskami, škála jejích výrobků je však daleko bohatší: mikrofony, sluchátka, bezdrátové systémy, měniče a důmyslné elektronické systémy. A-T je držitelkou mnoha mezinárodních cen v průmyslovém odvětví a její produkty nastavují laťku úrovně kvality, solidnosti a vztahu mezi kvalitou a cenou. Jejich využití jde od běžných domácností až po profesionální využití na koncertních pódiích, v nahrávacích studiích a k ozvučování jednacích sálů. Pro ilustraci: Komora reprezentantů a senát USA jsou ozvučeny mikrofony A-T. Mikrofony A-T a jejich bezdrátové systémy zajišťují takové světové hudební události jako GRAMMY Awards a uvádění do Rock&Roll Hall of Fame. Od r. 1988 výrobky A-T a jejich technický servis zajišťují ve Spojených státech rozhovory nejvyšší mezinárodní úrovně. Světové sportovní přenosy, např. Světový pohár ve fotbalu, Super Bowl a Hry Commonwealthu, má na starosti A-T, stejně jako Letní olympijské hry v Athénách (2004), v Sydney (2000), v Atlantě (1996) i Zimní OH v Salt Lake City (2002). Japonská Audio-Technica Corporation je zaměřena nejen na distribuci výrobků vlastní značky, ale věnuje se obchodování sofistikovaných přístrojů v oboru audio i videotechniky (např. transformátory, optická vlákna). Audio-Technica U.S., Inc. pokrývá veškerý trh na západní polokouli a díky četným filiálkám v Evropě, Singapuru a Hong-Kongu je světovým leaderem svého oboru.

Audio-Technica, založená v roce 1962, představuje světové konsorcium zaměřené ve světě audiotechniky především na konstrukci, výrobu a obchodní činnost. Do povědomí veřejnosti se A-T dostala již na začátku své existence špičkovými gramofonovými přenoskami, škála jejích výrobků je však daleko bohatší: mikrofony, sluchátka, bezdrátové systémy, měniče a důmyslné elektronické systémy. A-T je držitelkou mnoha mezinárodních cen v průmyslovém odvětví a její produkty nastavují laťku úrovně kvality, solidnosti a vztahu mezi kvalitou a cenou. Jejich využití jde od běžných domácností až po profesionální využití na koncertních pódiích, v nahrávacích studiích a k ozvučování jednacích sálů. Pro ilustraci: Komora reprezentantů a senát USA jsou ozvučeny mikrofony A-T. Mikrofony A-T a jejich bezdrátové systémy zajišťují takové světové hudební události jako GRAMMY Awards a uvádění do Rock&Roll Hall of Fame. Od r. 1988 výrobky A-T a jejich technický servis zajišťují ve Spojených státech rozhovory nejvyšší mezinárodní úrovně. Světové sportovní přenosy, např. Světový pohár ve fotbalu, Super Bowl a Hry Commonwealthu, má na starosti A-T, stejně jako Letní olympijské hry v Athénách (2004), v Sydney (2000), v Atlantě (1996) i Zimní OH v Salt Lake City (2002). Japonská Audio-Technica Corporation je zaměřena nejen na distribuci výrobků vlastní značky, ale věnuje se obchodování sofistikovaných přístrojů v oboru audio i videotechniky (např. transformátory, optická vlákna). Audio-Technica U.S., Inc. pokrývá veškerý trh na západní polokouli a díky četným filiálkám v Evropě, Singapuru a Hong-Kongu je světovým leaderem svého oboru.