Audio-Technica

Audio-Technica ATR2500x, černá ATH-ATR2500x

Audio-Technica ATR2500x, černá ATH-ATR2500x

3 490 Kč
Doprava zdarma

Kvalitní mikrofon vhodný pro podcasting, nahrávání v domácím studiu, nahrávání v terénu a použití hlasu, nahrávání hudby nebo streamování. Poskytuje detailní záznam bez zkreslení, frekvenční rozsah 30 – 15 000 Hz. Snižuje příjem nežádoucích zvuků ze stran a zezadu.

Partner: CZC.CZ
Audio-Technica ATH-G1, černá

Audio-Technica ATH-G1, černá

4 590 Kč
Doprava zdarma

Dynamická uzavřená sluchátka s odnímatelným mikrofonem, 45mm měniče, frekvenční rozsah 5 – 40 000 Hz, impedance 45 ohmů. Kabel o délce 2 m. Rozhraní: 3,5mm pozlacený stereo mini-plug/4 konektor.

Partner: CZC.CZ
-17%
Audio-Technica ATH-S200BT bezdrátová sluchátka, černá
25x

Audio-Technica ATH-S200BT bezdrátová sluchátka

1 790 Kč
1 471 Kč
Doprava zdarma

Bezdrátová Bluetooth sluchátka přes hlavu s velkokapacitní baterií až na 40 hodin přehrávání lze olvádat tlačítky přímo na sluchátku. Audio-Technica ATH-S200BT se mohou pochlubit širokým frekvenčním rozsahem 5–32000 Hz a citlivostí 102 dB pro výrazné basy a jasné neutopené výšky. Nechybí ani mikrofon pro hands-free telefonní hovory.

Od prodejce MALL
Audio-Technica ATH-M60x sluchátka, černá

Audio-Technica ATH-M60x sluchátka

5 190 Kč
4 428 Kč
Doprava zdarma
Poslední kus za tuto cenu!

Studiová sluchátka s odnímatelným kabelem stvořená pro profesionální práci v terénu. Sluchátka Audio-Technica ATH-M60× skvěle izolují od okolního hluku a jejich odolná konstrukce vydrží několik let provozu v náročných podmínkách.

Od prodejce MALL
-18%
Audio-Technica ATH-M20x sluchátka
31x

Audio-Technica ATH-M20x sluchátka

1 590 Kč
1 290 Kč
Doprava zdarma

Profesionální monitorovací sluchátka Audio-Technica ATH-M20× jsou základním modelem a nabízí moderní design společně s vynikajícími zvukovými vlastnostmi. Rozšířený frekvenční rozsah, zvuková neutralita s detailním přednesem, snadný monitoring díky odklápěcím mušlím, pohodlné náušníky, délka kabelu 3 m.

Od prodejce MALL
-23%
Audio-Technica ATH-M30x
30x

Audio-Technica ATH-M30x

2 090 Kč
1 590 Kč
Doprava zdarma
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Profesionální monitorovací sluchátka Audio-Technica ATH-M30× s vylepšenou odezvou na středních frekvencích pro vyšší věrnost reprodukce. Použití ve studiích nebo v exteriérech díky izolační schopnosti, nízká hmotnost a kompaktní design, pohodlné náušníky, délka kabelu 3 m.

Od prodejce MALL
-25%
Audio-Technica ATH-M50x sluchátka
64x

Audio-Technica ATH-M50x sluchátka

4 390 Kč
3 290 Kč
Doprava zdarma

Další nabídka za 3 092 Kč

Profesionální monitorovací sluchátka Audio-Technica ATH-M50× jsou oceňovaná díky jejich neutralitě a jsou jasnou volbou pro nahrávací studia nebo profesionální DJe. Strojově přesný a zároveň přirozený zvuk v celém pásmu, špičkové měniče o průměru 45 mm, vhodné pro mobilní telefon nebo audio systém, odnímatelné 3 kabely – spirálový nebo přímé.

Od prodejce MALL
-19%
Audio-Technica ATH-M40x sluchátka
30x

Audio-Technica ATH-M40x sluchátka

3 090 Kč
2 490 Kč
Doprava zdarma
Poslední kus za tuto cenu!

Profesionální monitorovací sluchátka Audio-Technica ATH-M40× kombinují neutrální charakter sluchátek a vynikající izolaci okolního hluku. Měniče o průměru 40 mm pro spolehlivý zvuk, odolně navržená konstrukce, snadný monitoring díky odklápěcím náušníkům, odnímatelné kabely spirálový a přímý.

Od prodejce MALL
Audio-Technica ATH-SR30BT bezdrátová sluchátka, černá
53x

Audio-Technica ATH-SR30BT bezdrátová sluchátka

2 490 Kč
Doprava zdarma

Bezdrátová sluchátka Bluetooth 5.0 obklopují uši a tlumí okolní ruchy. Na jedno nabití vydrží Audio-Technica SR30BT záviděníhodných 70 hodin přehrávání. Rozsah 5–35000 Hz s 40mm měniči Sound Reality nabízí poslechový zážitek, který vám zježí vlasy v zátylku.

Od prodejce MALL
Audio-Technica ATGM2, černá
1x

Audio-Technica ATGM2

2 149 Kč
Doprava zdarma
Poslední kus za tuto cenu!

Potřebujete kvalitní mikrofon ke sluchátkům? Pak volte přídavný mikrofon Audio-Technica ATGM2 se směrovým kondenzátorovým snímačem, který zajistí přenos hlasu ve špičkové kvalitě. Mikrofon je na raménku s flexi krkem, má 3m kabel s 3,5mm jack konektorem, hodí se ke všem typům sluchátek a disponuje Y redukcí.

Od prodejce MALL
Audio-Technica ATR4650-USB, černá
8x

Audio-Technica ATR4650-USB

549 Kč
Doprava zdarma
Poslední kus za tuto cenu!

Můžete ho mít položený na stole nebo dokonce připnutý na klopě – miniaturní všesměrový mikrofon Audio-Technica ATR4650-USB vám dopomůže k přenosu hlasu v perfektní audio kvalitě bez zkreslení díky kondenzátorovému snímači. Je vybaven nalepovací základnou a připojuje se pomocí USB-C/USB-A kabelu.

Od prodejce MALL
Audio-Technica ATH-MSR7b, černá
4x

Audio-Technica ATH-MSR7b

6 490 Kč
6 359 Kč
Doprava zdarma
Poslední kus za tuto cenu!

Určená na uši těch nejnáročnějších posluchačů a posluchaček – to jsou uzavřená kabelová sluchátka Audio-Technica ATH-MSR7b osazená karbonovými 45mm měniči True Motion a certifikovaná jako Hi-Res Audio sluchátka. Zvuk reprodukují s dechberoucími detaily a na uších jsou úžasně pohodlná. V balení mají 2 kabely – s 3,5mm jack a s 4,4mm jack konektorem.

Od prodejce MALL

Audio-Technica, založená v roce 1962, představuje světové konsorcium zaměřené ve světě audiotechniky především na konstrukci, výrobu a obchodní činnost. Do povědomí veřejnosti se A-T dostala již na začátku své existence špičkovými gramofonovými přenoskami, škála jejích výrobků je však daleko bohatší: mikrofony, sluchátka, bezdrátové systémy, měniče a důmyslné elektronické systémy. A-T je držitelkou mnoha mezinárodních cen v průmyslovém odvětví a její produkty nastavují laťku úrovně kvality, solidnosti a vztahu mezi kvalitou a cenou. Jejich využití jde od běžných domácností až po profesionální využití na koncertních pódiích, v nahrávacích studiích a k ozvučování jednacích sálů. Pro ilustraci: Komora reprezentantů a senát USA jsou ozvučeny mikrofony A-T. Mikrofony A-T a jejich bezdrátové systémy zajišťují takové světové hudební události jako GRAMMY Awards a uvádění do Rock&Roll Hall of Fame. Od r. 1988 výrobky A-T a jejich technický servis zajišťují ve Spojených státech rozhovory nejvyšší mezinárodní úrovně. Světové sportovní přenosy, např. Světový pohár ve fotbalu, Super Bowl a Hry Commonwealthu, má na starosti A-T, stejně jako Letní olympijské hry v Athénách (2004), v Sydney (2000), v Atlantě (1996) i Zimní OH v Salt Lake City (2002). Japonská Audio-Technica Corporation je zaměřena nejen na distribuci výrobků vlastní značky, ale věnuje se obchodování sofistikovaných přístrojů v oboru audio i videotechniky (např. transformátory, optická vlákna). Audio-Technica U.S., Inc. pokrývá veškerý trh na západní polokouli a díky četným filiálkám v Evropě, Singapuru a Hong-Kongu je světovým leaderem svého oboru.