10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
AudioQuest JITTERBUG FMJ USB 2.0 filtr datového šumu a napájení (qjitterbugfmj) AudioQuest JITTERBUG FMJ USB 2.0 filtr datového šumu a napájení (qjitterbugfmj)
AudioQuest JITTERBUG FMJ USB 2.0 filtr datového šumu a napájení (qjitterbugfmj)

Audio filtr, redukuje nežádoucí šum a rezonance, chyby v datových balících. Možné využít pro zapojení v sérii i paralelně. USB rozhraní.

můžete mít DNES

Od MALL
AudioQuest DragonFly Red AudioQuest JITTERBUG FMJ USB 2.0 filtr datového šumu a napájení (qjitterbugfmj)
AudioQuest DragonFly Red

Technologicky vyspělý přenosný USB převodník (sluchátkový zesilovač nebo převodník k Hi-Fi systémům), který je vhodný pro velmi náročné posluchače. Vzorkovací frekvence 24bit/96kHz, výstup 2,1 V. Obsahuje 32bitový ESS 9016 převodník v asynchronním módu.

můžete mít 6.3.

AudioQuest DragonFly Cobalt, modrá AudioQuest JITTERBUG FMJ USB 2.0 filtr datového šumu a napájení (qjitterbugfmj)
AudioQuest DragonFly Cobalt, modrá

Moderní, zvukově nadčasově navržený USB DAC převodník, který vyniká jako předzesilovač a sluchátkový zesilovač. O kvalitě přístroje svědčí ocenění AVTech MEdia Awards 2019/20. Součástí balení je rovněž adaptér DragonTail USB A na C. Výstup: 2,1 V i pro velká, náročnější sluchátka.

můžete mít 6.3.

AudioQuest audio kabel 3,5-3,5mm, (Tower) 1m AudioQuest audio kabel 3,5-3,5mm, (Tower) 1m
AudioQuest audio kabel 3,5-3,5mm, (Tower) 1m

Kvalitní propojovací audio kabel, zakončení 3.5mm jack male/jack male, vhodné pro propojení připojovacího kabelu sluchátek nebo reproduktorů, inovativní materiály, kvalitní přenos.

můžete mít 6.3.

AudioQuest DragonFly Cobalt USB-DAC AudioQuest audio kabel 3,5-3,5mm, (Tower) 1m
AudioQuest DragonFly Cobalt USB-DAC

Těžko byste hledali stylovější a výkonnější USB DAC převodník, předzesilovač a sluchátkový zesilovač v jednom – Audioquest DragonFly Cobalt USB-DAC naprosto předčí veškerá vaše očekávání. Podporuje všechny typy souborů od MP3 až po MQA. Převodník se pyšní přesnou digitální regulací hlasitosti a vzorkovací frekvencí až do 24 bit/96 kHz.

můžete mít DNES

Od MALL
AudioQuest DragonFly Black USB-DAC AudioQuest audio kabel 3,5-3,5mm, (Tower) 1m
AudioQuest DragonFly Black USB-DAC

Těžko byste hledali stylovější a výkonnější USB DAC převodník, předzesilovač a sluchátkový zesilovač v jednom – Audioquest DragonFly Black USB-DAC naprosto předčí veškerá vaše očekávání. Podporuje soubory MQA. Převodník se pyšní přesnou digitální regulací hlasitosti a vzorkovací frekvencí až do 24 bit/96 kHz.

můžete mít DNES

Od MALL
AudioQuest audio kabel 3,5-3,5mm, (Tower) 5m AudioQuest audio kabel 3,5mm-2xRCA, (Tower) 1m
AudioQuest audio kabel 3,5-3,5mm, (Tower) 5m

Kvalitní propojovací audio kabel, zakončení 3.5mm jack male/jack male, vhodné pro propojení připojovacího kabelu sluchátek nebo reproduktorů, inovativní materiály, kvalitní přenos.

můžete mít 6.3.

AudioQuest audio kabel 3,5mm-2xRCA, (Tower) 1m AudioQuest audio kabel 3,5mm-2xRCA, (Tower) 1m
AudioQuest audio kabel 3,5mm-2xRCA, (Tower) 1m

Audio kabel, slouží pro stereo propojení dvou audio přístrojů, konektory 3.5mm jack – 2× RCA, typ konektorů M – M (samec-samec).

můžete mít 6.3.

AudioQuest Black Lab k subwooferu, 3m AudioQuest audio kabel 3,5mm-2xRCA, (Tower) 1m
AudioQuest Black Lab k subwooferu, 3m

Špičkový high-endový subwooferový kabel se uzemňovacím vodičem a konektory 1× RCA – 1× RCA . Elegantní hladký povrch. Vodiče jsou vyrobeny z dlouhých měděných vláken, délka 3m.

můžete mít 6.3.

AudioQuest kabel Forest 48 HDMI 2.1, M/M, 10K/8K@60Hz, 1.5m, černá/zelená AudioQuest kabel Forest 48 HDMI 2.1, M/M, 10K/8K@60Hz, 1.5m, černá/zelená
AudioQuest kabel Forest 48 HDMI 2.1, M/M, 10K/8K@60Hz, 1.5m, černá/zelená

HDMI 2.1 kabel: podpora 4K, 8K i 10K, HDR, Dynamic HDR, HDR10+ i Dolby Vision, rychlost přenosu až 48 Gbps, vodiče z postříbřené mědi s dlouhými zrny LGC, eARC zpětný zvukový kanál s podporou Dolby TrueHD, Dolby Atmos, DTS-HD Master Audio a DTS: X.

můžete mít 6.3.

AudioQuest kabel Pearl 48 HDMI 2.1, M/M, 10K/8K@60Hz, 0.6m, černá AudioQuest kabel Forest 48 HDMI 2.1, M/M, 10K/8K@60Hz, 1.5m, černá/zelená
AudioQuest kabel Pearl 48 HDMI 2.1, M/M, 10K/8K@60Hz, 0.6m, černá

HDMI 2.1 kabel: podpora 4K, 8K i 10K, HDR, Dynamic HDR, HDR10+ i Dolby Vision, rychlost přenosu až 48 Gbps, vodiče z mědi s dlouhými zrny LGC, eARC zpětný zvukový kanál s podporou Dolby TrueHD, Dolby Atmos, DTS-HD Master Audio a DTS: X, účinný systém pro rozptýlení šumu a vysokofrekvenčního rušení.

můžete mít 6.3.

AudioQuest LAN CAT 7, (E Pearl) 1,5m AudioQuest kabel Forest 48 HDMI 2.1, M/M, 10K/8K@60Hz, 1.5m, černá/zelená
AudioQuest LAN CAT 7, (E Pearl) 1,5m

Speciální síťový kabel, který spadá do nové kategorie 7, která umožňuje dosahovat přenosové rychlosti až 10Gb/s, velmi kvalitní materiály a vysoké stínění, pozlacen niklové konektory se 100% stíněním, směrovost označena šipkou, délka 1,5 metru.

můžete mít 6.3.

AudioQuest optický kabel (Pearl Optilink) 1,5m AudioQuest optický kabel (Pearl Optilink) 1,5m
AudioQuest optický kabel (Pearl Optilink) 1,5m

Optický propojovací kabel, rozhraní: toslink-toslink. Délka 1.5 m.

můžete mít 6.3.

AudioQuest DragonFly Red USB-DAC AudioQuest optický kabel (Pearl Optilink) 1,5m
AudioQuest DragonFly Red USB-DAC

Těžko byste hledali stylovější a výkonnější USB DAC převodník, předzesilovač a sluchátkový zesilovač v jednom – Audioquest DragonFly Red USB-DAC naprosto předčí veškerá vaše očekávání. Podporuje hudební soubory MQA. Převodník se pyšní přesnou digitální regulací hlasitosti a vzorkovací frekvencí až do 24 bit/96 kHz.

Momentálně nedostupné

Od MALL
Skupina Quest se zrodila z vášně jednoho člověka pro hudbu a umění. William „Bill" Low, zakladatel a generální projektant AUDIOQUEST, se během svého dospívání intenzivně zajímal o hudbu a audio zařízení. Pochopil, že propojovací kabely jsou hlavním zdrojem různých druhů zkreslení v signálu. Proto začal experimentovat s různými technikami konstrukce, materiály kabelu, a velmi rychle si uvědomil, že zdánlivě malé změny konstrukce kabelu mohou mít podstatný vliv na zvuk audio systému. V roce 1980 Bill začíná prodávat kabely v nově vznikající síti prodejců s audio technikou v Jižní Kalifornii. S obchodním plánem v ruce, a s několika set dolary v bance, zakládá společnost AUDIOQUEST, rozšiřuje distribuci ve Spojených státech i po celém světě. O 33 let později je AUDIOQUEST předním výrobcem vysoce výkonných, kvalitních audio, video kabelů a doplňků. Úspěch AUDIOQUEST je i nadále ovlivňován Billovou myšlenkou, že nejlepší marketing a věci se dělají z vášně pro danou věc inspirovanou zákazníky.