Aulos 303AI zobcová flétna
1x

Aulos 303AI zobcová flétna

199 Kč

Zobcová flétna sopránová Aulos 303AI. Anglický (barokní) systém prstokladu. 3dílná, plastová. Barva Ivory – slonová kost. Délka 32,6 cm. Včetně textilního povlaku. Vhodná pro všechny začátečníky a žáky hudebních škol.

Partner: CMI Music
Aulos 303AD zobcová flétna

Aulos 303AD zobcová flétna

199 Kč

Zobcová flétna sopránová Aulos 303AD. Anglický (barokní) systém prstokladu. 3dílná, plastová. Barva Dark – tmavě hnědá. Délka 32,6 cm. Včetně textilního povlaku. Vhodná pro všechny začátečníky a žáky hudebních škol.

Partner: CMI Music
Aulos flétna zobcová Sopranová 205A Robin

Aulos flétna zobcová Sopranová 205A Robin

335 Kč

Sopránová zobcová flétna AULOS 205A Robin, model vhodný pro děti v předškolním věkuHnědá barva, třídílná, látkové pouzdroDoporučovaný nástroj pro začínající a mírně pokročilé hráče

Partner: dhn.cz

Japonská firma zabývající se výrobou kvalitních fléten všech možných velikostí, druhů a ladění. Latinský název „Aulos" pochází původně z antického Řecka, kde označoval flétnu složenou ze dvou kusů rákosu na konci spojenou lýkem do jednoho náhubku. Nástroje jsou vyráběny s přesností na micromilimetr, jelikož na výrobu dohlíží tým zkušených inženýrů. Aulos nastavuje standard excelentních nástrojů po celém světě ve více než 50 zemích.