CS-Solingen Kastrol s cedící poklicí ARON 16 cm
979 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kastrol ARON 16 cm značky CS Solingencedící poklicí lze využít jak na sporáku, tak v troubě do 180 °C. Díky speciálně provedenému dnu se v kastrolu rychle a rovnoměrně vede teplo. Obsahuje odměrnou stupnici.

CS-Solingen Kastrol s cedící poklicí ARON 20 cm
1 129 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kastrol ARON 20 cm značky CS Solingencedící poklicí lze využít jak na sporáku, tak v troubě do 180 °C. Díky speciálně provedenému dnu se v kastrolu rychle a rovnoměrně vede teplo. Obsahuje odměrnou stupnici.

CS-Solingen Kastrol s cedící poklicí ARON 24 cm
1 349 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kastrol ARON 24 cm značky CS Solingencedící poklicí lze využít jak na sporáku, tak v troubě do 180 °C. Díky speciálně provedenému dnu se v kastrolu rychle a rovnoměrně vede teplo. Obsahuje odměrnou stupnici.

CS-Solingen Nůž kuchařský 20 cm STAR
99 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nůž kuchařský STAR s čepelí dlouhou 20 cm od značky CS Solingen je nepostradatelný kousek ve vašem příborníku. Nůž má ergonomickou rukojeť v klasickém designu a čepel je vyrobena z nerezové oceli.

CS-Solingen Nůž na pečivo 20 cm STAR
81 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nůž na pečivo s čepelí dlouhou 20 cm od značky CS Solingen oceníte při krájení pečiva, chleba či baget. Nůž má ergonomickou rukojeť v klasickém designu a čepel je vyrobena z nerezové oceli.

CS-Solingen Pánev grilovací s poklicí EMDEN 28 cm
679 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Grilovací pánev s poklicí a mramorovým povrchem EMDEN značky CS Solingen s průměrem 28 cm využijete na všech typech sporáků vč. indukce. Oceníte ergonomickou měkčenou rukojeť, nepřilnavý povrch či žáruvzdornou poklici.

CS-Solingen Pánev hluboká Pro 28 cm
599 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hluboká pánev Pro 28 cm od značky CS Solingen je kvalitní robustní pomocník do každé kuchyně. Disponuje nepřilnavým povrchem, možností vkládání do trouby či celonerezovou rukojetí.

CS-Solingen Pánev hluboká Solaris Pro 24 cm
529 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hluboká pánev Solaris Pro 24 cm od značky CS Solingen je kvalitní robustní pomocník do každé kuchyně. Disponuje nepřilnavým povrchem, možností vkládání do trouby či celonerezovou rukojetí.

CS-Solingen Pánev nerez PADERBORN 20 cm
419 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nerezová pánev PADERBORN 20 cm, značky CS Solingen, vynikne ve vaší kuchyni svým nepřilnavým povrchem, energeticky úsporným dnem nebo například důmyslným odlévacím okrajem.

CS-Solingen Pánev s mramorovým povrchem EMDEN 28 cm
489 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pánev s mramorovým povrchem EMDEN značky CS Solingen s průměrem 28 cm využijete na všech typech sporáků vč. indukce. Oceníte ergonomickou měkčenou rukojeť a nepřilnavý povrch pro zdravé vaření s minimem tuku.

CS-Solingen Pánev s mramorovým povrchem Marburg 20 cm
339 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pánev Marburg 20 cm značky CS Solingen vyniká vždy chladnou rukojetí, nepřilnavým povrchem a bezproblémovou údržbou. Oceníte i použitý materiál, kterým je kovaný hliník s mramorovým povrchem.

CS-Solingen Rendlík s cedící poklicí ARON 16 cm
749 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Rendlík ARON 16 cm značky CS Solingen s cedící poklicí lze využít jak na sporáku, tak v troubě do 180 °C. Díky speciálně provedenému dnu se v rendlíku rychle a rovnoměrně vede teplo. Obsahuje odměrnou stupnici.

CS-Solingen Sada nádobí nerez Leipzig 6 ks
1 499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sada nádobí nerez Leipzig, značky CS Solingen, obsahuje 3 hrnce o různých velikostech s cedícími poklicemi. Hrnce vynikají vždy chladnými rukojetěmi nebo žáruvzdornou poklicí s nerezovou rukojetí.

CS-Solingen Nůž porcovací 20 cm STAR
81 Kč

Novinka

Nůž porcovací STAR s čepelí dlouhou 20 cm od značky CS Solingen je nepostradatelný kousek ve vašem příborníku. Nůž má ergonomickou rukojeť v klasickém designu a čepel je vyrobena z nerezové oceli.

CS-Solingen Nůž univerzální 13 cm STAR
61 Kč

Novinka

Nůž univerzální STAR s čepelí dlouhou 13 cm od značky CS Solingen je nepostradatelný kousek ve vašem příborníku. Nůž má ergonomickou rukojeť v klasickém designu a čepel je vyrobena z nerezové oceli.

CS-Solingen Pánev Solaris Pro 40 cm
829 Kč

Novinka

Pánev Solaris Pro 40 cm od značky CS Solingen je v robustním hliníkovém provedení, kterou lze vkládat i do trouby. Díky nepřilnavému povrchu můžete vařit zdravě s minimem tuku.