DeWit

-20%
DeWit Lopatka X-treme

DeWit Lopatka X-treme

548 Kč
438 Kč

Silná a dobře vyvážená sadbová lopatka. Prodloužená špička a ostré hrany umožňují dobré pronikání i do tvrdé půdy. Hlava z kalené oceli zaručuje pevnost a stálost tvaru lopatky. Tato skvělá lopatka najde všestranné využití i ve vaší zahradě.

DeWit Lopatka zoubkovaná Welldone

DeWit Lopatka zoubkovaná Welldone

723 Kč

Další originální kousek z návrhářské dílny DeWit. Silná a odolná lopatka s ostrou čepelí, která je na jedné straně upravena do tvaru zoubků. Poradí si i s těmi nejodolnějšími kořeny a šlahouny. Zubaté ostří lopatky můžete použít například na otevření pytle se substrátem nebo uříznutí provázku.

DeWit Lopatka X-treme v boxu

DeWit Lopatka X-treme v boxu

769 Kč

Lopatka v dárkové krabičce vhodná jako vánoční dárek. Silná a dobře vyvážená sadbová lopatka. Prodloužená špička a ostré hrany umožňují dobré pronikání i do tvrdé půdy. Hlava z kalené oceli zaručuje pevnost a stálost tvaru lopatky. Tato skvělá lopatka najde všestranné využití i ve vaší zahradě.

DeWit Lopatka sázecí X-treme úzká

DeWit Lopatka sázecí X-treme úzká

548 Kč

Tato lopatka s dlouhým a úzkým ostřím byla vytvořena k odstraňování plevelů s houževnatými dlouhými kořeny. Díky této lopatce se dostanete dostatečně hluboko, abyste z půdy odstranili celou rostlinu.