269 Kč

Erostyle představuje vysoce kvalitní produkty, které naleznete pouze ve vybraných obchodech! Tmavě modrý anální kolík, který se dostane tam, kam potřebujete. Kolík má na sobě stimulující zkroucené drážky se záchytným kroužkem. Flexibilní a měkký TPR materiál.

999 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Erostyle představuje vysoce kvalitní produkty, které naleznete pouze ve vybraných obchodech! Masturbátor ve tvaru vagíny má vnitřní kanál speciálně tvarovaný pro maximální rozkoš a je otevřený na obou koncích.

949 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Realistický anální vibrátor ve tvaru penisu má 7 úrovní vibrace, které lze nastavit stisknutím tlačítka na těle vibrátoru.

345 Kč

Erostyle představuje vysoce kvalitní produkty, které naleznete pouze ve vybraných obchodech! Anatomicky kuželovitý tvar análního kolíku s úzkou špičkou a prodlouženou hřídelí. Sametově měkký povrch zajišťuje hladkou stimulaci anální oblasti.

249 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Od pohledu vývrtka dokáže rozproudit krev a udělat blaho i tomu nejzarytějšímu odpůrci erotických pomůcek. Jednoduchý nástroj ke zvýšení libida dokáže proměnit všední sex na úžasné a chtivé sexuální hrátky. Kdo jednou zkusí, na podruhé se už nebude moci dočkat, až „si ho tam vrazí“.